Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Roxie Węgiel podzieliła się radosną nowiną. Fani zamiast się cieszyć są oburzeni
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 11.01.2024 13:23

Roxie Węgiel podzieliła się radosną nowiną. Fani zamiast się cieszyć są oburzeni

Roxie Węgiel podzieliła się radosną nowiną, fot. KAPiF, Instagram/roxie_wegiel
Roxie Węgiel podzieliła się radosną nowiną, fot. KAPiF, Instagram/roxie_wegiel

Roksana Węgiel jest jedną z największych artystek młodego pokolenia, jakie robią karierę na polskiej scenie muzycznej. Wokalistka zyskała rozpoznawalność dzięki udziałowi w programie „The Voice Kids”, a później tylko zyskiwała na popularności.

Roksana Węgiel aktywnie rozwija swoją karierę

Roksana Węgiel dorastała na oczach całej Polski. Z niewinnej dziewczynki zmieniła się w młodą kobietę, która niedawno świętowała swoje 19. urodziny, a także planuje swój nadchodzący ślub z Kevinem Mglejem. Z okazji jej święta para wybrała się w podróż do Omanu, co relacjonują w mediach społecznościowych.

Choć wiele się dzieje w jej życiu osobistym, Roksana Węgiel nie osiada na laurach i aktywnie pracuje na kolejne sukcesy. Nie tylko intensywnie koncertuje, ale także udziela wywiadów i pojawia się na branżowych wydarzeniach. Ostatnio wokalistka pochwaliła się fanom, że już wkrótce będą ją mogli zobaczyć w kolejnym przedsięwzięciu. 

"Płakałam trzy razy". Roksana Węgiel zalała się łzami, jej 28-letni narzeczony był u jej boku w chwilach wzruszenia Doda zdradziła, czego nigdy nie robi w łóżku. „Mój partner był zszokowany”

Roksana Węgiel pochwaliła się nową pracą

Jak się okazało, Roksana Węgiel otrzymała nową pracę. Wokalistka pochwaliła się, że już wkrótce będzie można usłyszeć jej głos w animacji pod tytułem „Emma i czarny jaguar”. Jednak nie wszystkim jej obserwatorom się to spodobało. 

Nie będzie to pierwsza taka praca Roksany Węgiel. Jej głos można było wcześniej usłyszeć w filmach: „Hotel Transylwania 3”, gdzie wcieliła się w Lucy, „Tajemniczy ogród”, gdzie udzieliła głosu Mary, a także „Mavka i strażnicy lasu”, gdzie nie tylko użyczyła głosu tytułowej bohaterce, ale także wykonała piosenki. 

ZOBACZ TEŻ: Ile zarabia 18-letnia Roksana Węgiel? Lepiej złapcie się czegoś, zanim zobaczycie tę kwotę

Fani Roksany Węgiel stanęli w jej obronie

Choć pod postem pojawiło się sporo gratulacji, nie wszyscy byli zachwyceni wieściami przekazanymi przez piosenkarkę. Jedna z internautek wyraziła swoje niezadowolenie angażem artystki do dubbingowania filmu w komentarzu pod postem Roksany Węgiel:

Strasznie mnie denerwuje, że do dubbingu zatrudnia się celebrytów zamiast zawodowych młodych aktorów, którzy nie mogą się wybić.

Wokalistka jak zwykle mogła liczyć na swoich wiernych fanów, którzy stanęli w jej obronie, zarzekając się, że Roksana Węgiel jest wszechstronnie uzdolniona i odnajdzie się w każdej pracy

Powiązane
Michał Wiśniewski
Jak dobrze znasz teksty piosenek Michała Wiśniewskiego? Prawdziwy fan zdobędzie komplet punktów