Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Niebywałe, jak wygląda mama Roxie Węgiel
Julia Bogucka
Julia Bogucka 03.03.2024 16:24

Niebywałe, jak wygląda mama Roxie Węgiel

Roksana Węgiel
KAPiF

Już dzisiejszego wieczoru po raz pierwszy ujrzymy bohaterów 14. edycji “Tańca z gwiazdami” w pojedynku na parkiecie. W gronie tych osób znajduje się między innymi Roksana Węgiel. Tuż przed tym, jak pobiegła na próby generalne, świętowała urodziny swojej mamy. Jak ona wygląda! To na pewno nie są siostry?

Roksana Węgiel wystąpi w nowej edycji "Tańca z gwiazdami"

Przed nami kolejne zmagania gwiazd i tancerzy w walce o Kryształową Kulę. W tym roku program został odświeżony, jeśli chodzi o skład jurorów. Za stołem oprócz Iwony Pavlović zasiądą trzy nowe osoby, które dopiero sprawdzą się w tej roli. To Ewa Kasprzyk, Rafał Maserak i Tomasz Jan Wygoda. Wiele emocji wzbudziło ogłoszenie tegorocznych uczestników. Jak się okazało, część plotek okazała się być prawdziwa. 

W programie “Taniec z gwiazdami” zobaczymy między innymi Małgorzatę Ostrowską-Królikowską, Macieja Musiała oraz Roksanę Węgiel. Pogłoski o udziale ostatniej z wymienionych pojawiały się w sieci już od dłuższego czasu. Wokalistka pokazała już w innych produkcjach telewizyjnych, że tak samo jak ze śpiewem, tak i z tańcem nie ma najmniejszych problemów. Roksana Węgiel wygrała bowiem trzecią edycję formatu “Dance Dance Dance”. Pierwszy odcinek nowej edycji “Tańca z gwiadami” obejrzymy już dziś (3 marca) o godzinie 20:00 na antenie Polsatu.

Roksana Węgiel dostała wielki prezent. Kevin zaszalał w Walentynki Roxie Węgiel podzieliła się radosną nowiną. Fani zamiast się cieszyć są oburzeni

Roksana Węgiel świętuje urodziny mamy

Jednak zanim obejrzymy zmagania wokalistki na parkiecie dzisiejszego wieczoru, warto rzucić okiem na jej media społecznościowe. Okazuje się, że rodzina świętowała niedawno urodziny mamy Roksany Węgiel, Edyty. Na Instagramie gwiazdy pojawiła się urocza fotografia przedstawiająca jej rodzicielkę dzierżącą atrakcyjny tort. Niektórzy z pewnością musieli przetrzeć oczy, aby sprawdzić, czy na pewno widzą dobrze.

Czyż mama Roksany Węgiel nie jest uderzająco podobna do swojej córki? Gdyby stanęły obok siebie, nie sposób byłoby je rozróżnić! Ewidentnie wokalistka odziedziczyła po niej urodę. Trudno uwierzyć, że Edyta Węgiel skończyła 41 lat, bo wizerunek nastolatki zachowała na zdecydowanie dłużej.

Roksana Węgiel mama.jpg
Źródło: Instagram @wegieledyta

ZOBACZ TEŻ: Roksana Węgiel dolewa oliwy do ognia. Fani dopatrzyli się… braku bielizny! Najpierw kuszące fotki, a teraz taki strój na galę

Tak wygląda mama Roksany Węgiel. Ale młodo!

Przywołane przed chwilą zdjęcie nie jest jedynym, na którym możemy podziwiać młody i świeży wygląd Edyty Węgiel. Mama słynnej wokalistki prowadzi swoje własne media społecznościowe, na których możemy oglądać przede wszystkim jej fotografie rodzinne. To tam możemy zobaczyć jej uderzające podobieństwo do córki, która jest gwiazdą polskiej sceny muzycznej.

Nie umknęło to również uwadze fanów, którzy pod jednym z ostatnich zdjęć udostępnionych na profilu Edyty Węgiel napisali, co myślą o wyglądzie 41-latki.

Roksana jest bardzo podobna do Pani. Wyglądacie jak siostry bliźniaczki. Miłego weekendu!

jak pani slicznie wyglada! a jak mlodo!!

Jak młodo Pani wygląda! Piękna!

Wygląda na to, że Roksana Węgiel ma mamę, która potrafi zatrzymywać czas! A z okazji urodzin życzymy wszystkiego, co najlepsze!