Lifestyle.Lelum.pl > Programy > "Taniec z Gwiazdami": Roxie Węgiel nie pojawiła się na treningu, co się dzieje?
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 08.03.2024 08:17

"Taniec z Gwiazdami": Roxie Węgiel nie pojawiła się na treningu, co się dzieje?

Roksana Węgiel, taniec z gwiazdami
Fot. KAPiF

Premierowy odcinek “Tańca z Gwiazdami” już za nami. Spośród uczestników, którzy zaprezentowali na parkiecie swoje umiejętności, Roksana Węgiel zdecydowanie się wyróżniła. Wiele osób uważa młodą piosenkarkę za faworytkę programu i już nie może się doczekać, by zobaczyć, co pokaże w 2. odcinku tanecznego show. Niespodziewanie jednak gruchnęły wieści, jakoby Roxie nie pojawiła się na treningu. Czyżby jej występ w “Tańcu z Gwiazdami” był zagrożony?

Roksana Węgiel zachwyca w "Tańcu z Gwiazdami"

3 marca widzowie w całej Polsce licznie zasiedli przed telewizorami, aby obejrzeć premierowy odcinek długo wyczekiwanej edycji “Tańca z Gwiazdami”. Odświeżone show powróciło po krótkiej przerwie, która spowodowana była zmianami na antenie Polsatu. Teraz zmagania uczestników na parkiecie oceniają Iwona Pavlović, Ewa Kasprzyk, Rafał Maserak i Tomasz Jan Wygoda. Z kolei swoje umiejętności taneczne zaprezentowali Maciej Musiał, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Kamil Baleja, Anita Sokołowska, Filip Chajzer, Julia Kuczyńska “Maffashion”, Krzysztof Szczepaniak, Adam Kszczot, Aleks Mackiewicz, Beata Olga Kowalska, Dagmara Kaźmierska oraz Roksana Węgiel.

Walka o Kryształową Kulę rozpoczęła się w emocjonujący sposób. Żaden z uczestników nie przepuści okazji, by podbić serca jurorów oraz widzów swoim tanecznym talentem. Na łamach premierowego odcinka publiczność mogła obserwować, jak gwiazdy u boku profesjonalnych tancerzy wykonują m.in. rumbę, tango czy walc wiedeński. Cha-cha w wykonaniu Roksany Węgiel wywołała powszechny zachwyt. Na urok piosenkarki został odporny jedynie Rafał Maserak, który dobitnie skomentował występ młodej artystki.

Kaczorowska znowu atakuje: "Szukali tylko mężczyzn" Wielkie zmiany w "Twoja twarz brzmi znajomo". Niesłychane!

"Taniec z gwiazdami": Jak Roksana Węgiel poradziła sobie w pierwszym odcinku?

W 2021 roku Roksana Węgiel wzięła udział w innym popularnym tanecznym show, “Dance Dance Dance”. Dzięki temu może pochwalić się sporym doświadczeniem nie tylko jako wokalistka, ale również tancerka. W “Tańcu z Gwiazdami” występuje u boku Michała Kassina, który podobnie jak artystka, jest zmotywowany, by wygrać. Niecały tydzień temu para wykonała energetyczną cha-chę do piosenki “Don't Start Now” Dua Lipy. Publiczność była zachwycona tym, jak Roxie zaprezentowała się na parkiecie. Piosenkarka już od pierwszych chwil została okrzyknięta faworytką. Co na to jurorzy?

Roxana Węgiel otrzymała za cha-chę 29 punktów. Jurorzy nie szczędzili artystce komplementów, jednak Rafałowi Maserakowi nie umknął żaden detal. W swojej ocenie zwrócił uwagę, że Roxie nie powinna śpiewać utworu, do którego tańczy, ponieważ jest to poważny błąd. Mimo krytyki artystka nie wydawała się zniechęcona, a widzowie już nie mogą się doczekać, by zobaczyć, co pokaże w kolejnym odcinku. Czy jednak da radę w nim wystąpić? Według najnowszych doniesień Roksana Węgiel nie pojawiła się na treningu przed 2. epizodem “Tańca z Gwiazdami”. Co się stało?

Projekt bez nazwy (97).png
Roksana Węgiel w “Tańcu z Gwiazdami”. Fot. KAPiF
Projekt bez nazwy (98).png
Roksana Węgiel w “Tańcu z Gwiazdami”. Fot. KAPiF
Projekt bez nazwy (99).png
Roksana Węgiel w “Tańcu z Gwiazdami”. Fot. KAPiF

ZOBACZ TEŻ: Ta uczestniczka “TzG” nie była zachwycona Hakielem

"Taniec z gwiazdami": Roxie nie pojawiła się na treningu

Roksana Węgiel ma realne szanse na wygraną Kryształowej Kuli. Dostrzegają to nawet bukmacherzy, którzy to właśnie ją obstawiają jako przyszłą finalistkę. Niestety po świetnym występie w 1. odcinku “Tańca z Gwiazdami” artystka nagle nie pojawiła się na treningu do kolejnego epizodu. Ten fakt wzbudził ogromny niepokój wśród jej fanów, którzy zaczęli sądzić, że jej występ jest zagrożony. Czy słusznie?

Produkcja programu w rozmowie z “Faktem” zdradziła, że na czwartkowym treningu nie dała rady uczestniczyć Roksana Węgiel. Ujawniono, że powodem tej nieobecności było przeziębienie. Czy choroba wpłynie na występ artystki w 2. odcinku “Tańca z Gwiazdami”? Fani Roxie znają jej waleczny charakter oraz determinację, dzięki którym możemy być pewni, że szybko upora się z gorszym samopoczuciem i powróci na parkiet!

Projekt bez nazwy (100).png
Roksana Węgiel w “Tańcu z Gwiazdami”. Fot. KAPiF
Projekt bez nazwy - 2024-03-08T074039.893.png
Roksana Węgiel w “Tańcu z Gwiazdami”. Fot. KAPiF