Lifestyle.Lelum.pl > Narzeczony

Narzeczony

Taniec z Gwiazdami, Kevin Mglej
13.03.2024 10:36 Narzeczony Roxie ma wymagania co do jej tańca

Roxie Węgiel pnie się w górę po szczeblach medialnej kariery. Pomaga jej w tym udział w obecnie trwającej edycji programu “Taniec z Gwiazdami”. Przez niektórych artystka została już okrzyknięta faworytką. Wiele do powiedzenia na temat uczestnictwa w show ma mieć również jej narzeczony Kevin Mglej. Czy to nie przesada?

Roksana Węgiel, Kevin Mglej
12.03.2024 14:13 Ukochany Roksany Węgiel nie mógł dłużej znieść popularności

W życiu Roksany Węgiel jest ostatnio trochę zamieszania. Nie dość, że wokalistka bierze udział w topowym programie rozrywkowym w Polsce, to w jej karierze muzycznej również wiele się dzieje. Niedawno zakończyła współpracę z menadżerem i zespołem, a to wszystko w atmosferze skandalu. Teraz Kevin Mglej postanowił zabrać głos.

Alicja Bachleda-Curuś
01.08.2023 20:20 Wydało się z kim zaręczona jest Alicja Bachleda-Curuś! Mieszkają w ociekającej luksusem willi

Życie miłosne Alicji Bachledy-Curuś swego czasu było jednym z głośniejszych, medialnych tematów, a to za sprawą jej relacji z jednym z najpopularniejszych gwiazdorów kina. Od tamtej pory aktorka dużo skrupulatniej chroni swoją prywatność. Z kim ją dzieli?

kobieta
23.04.2021 18:43 Narzeczony zażądał od ukochanej, aby poddała się operacji. „Potworne okaleczanie na całe życie”

Pewna 25-latka na forum Kafeteria opowiedziała o swoich trudnych doświadczeniach. Kobieta od jakiegoś czasu jest w związku z Somalijczykiem. Różnice kulturowe sprawiły, że kobieta stanęła przed wielkim wyzwaniem. Jej ukochany zażądał od niej poddania się operacji obcięcia łechtaczki i warg sromowych. Związek z przedstawicielem innej kultury może być ciekawym i niezwykle interesującym doświadczeniem. Jednak nie zawsze odmienne tradycje i zakorzenione zasady są dla nas zrozumiałe i…przyjemne.

Ewa Kasprzyk
27.02.2021 19:14 Kim jest narzeczony Ewy Kasprzyk? Mężczyzna pracuje jako broker morski

Wcześniej aktorka trzymała w tajemnicy informację o tym, kto jest jej wybrankiem. Zrobiła to na jego prośbę. Ewa Kasprzyk podzieliła się swoim szczęściem w mediach i ujawniła, kim jest jej narzeczony. Zdementowała też plotki dotyczące jego zawodu i zapowiedziała, gdzie wezmą ślub. Kierunek może być interesujący.

Ewa Kasprzyk
20.02.2021 20:45 Ewa Kasprzyk pokazała narzeczonego. Z mężczyzną o tylu zainteresowaniach na pewno nie może się nudzić

Ewa Kasprzyk zdecydowała się pokazać swojego narzeczonego. Okazuje się, że mężczyzna wystąpi u jej boku w nowym show TVN-u. Michał Kozerski ma wiele zainteresowań i aktorka z pewnością nie będzie się z nim nudzić. Czyżby rozpoczął się nowy etap w jej życiu? Ewa Kasprzyk pochwaliła się, kto skradł jej serce. Ona i jej narzeczony wystąpią w nowej produkcji TVN-u pt. Power Couple. Wygląda na to, że aktorka rozpoczyna nowy etap w życiu. Para po raz pierwszy razem pojawiła się w programie Jesteśmy w domu!

Joanna jędrzejczyk
08.02.2021 20:38 Joanna Jędrzejczyk została zdradzona przez narzeczonego. Wszystko opisała w książce

Jedna z najbardziej utytułowanych zawodniczek MMA na świecie, Joanna Jędrzejczyk ok. dwóch tygodni temu wydała książkę pt. Czarno na białym, w której opowiedziała o kilku ciekawostkach ze swojego życia. Okazuje się, że nasza mistrzyni została zdradzona przez swojego narzeczonego. Kilka dni temu udzieliła wywiadu dla dwutygodnika Gala. Gwiazda polskiego sportu opowiedziała, jak przeżyła tę przykrą dla niej chwilę. Mistrzyni największej i najpopularniejszej federacji mieszanych sztuk walki UFC, Joanna Jędrzejczyk postanowiła opowiedzieć o kilku faktach z jej życia zawodowego, jak i prywatnego. Zdrada narzeczonego była dla niej niezwykle bolesna.

aborcja
23.08.2020 23:56 Narzeczony pocałował inną kobietę na oczach ukochanej. Miał jeden powód, o którym nie wiedziała

Narzeczony na oczach swojej ukochanej zaczął całować się z inną. Kobieta, którą kochał i z którą był od 10 lat dosłownie oniemiała, nie umiała sobie wytłumaczyć, dlaczego postąpił tak podle. Jednak działania mężczyzny były w pełni przemyślane, istniał jeden, jedyny powód, dla którego zdecydował się na tak ohydny ruch. Pocałunek, czy zbliżenie fizyczne z inną kobietą, to tak samo odczuwalna zdrada. Piękna Ada patrzyła, jak jej narzeczony całuje inną. Nigdy nie pomyślałaby, że byłby zdolny do takiego czynu. Mężczyzna jednak wiedział, co robi, trudno w to uwierzyć.

polka
23.07.2020 15:06 Zabił ją jej własny narzeczony. 22-letnia Polka niedawno została matką

22-letnia Polka mieszkała ze swoim oprawcą. Choć z pozoru tworzyli udaną rodzinę, nikt nie wiedział, że za drzwiami ich domu dzieją się straszne rzeczy. Narzeczony kobiety miał problem z alkoholem, stawał się po nim agresywny. Uwagę rodziny zwrócił fakt, że dziewczyna nie odbiera telefonu. Zawiadomili policję.Polka, 22-latka miała przed sobą całe życie. Była mamą dwóch uroczych chłopców – jej starszy synek Franek ma trzy lata, a młodszy Mariusz urodził się zaledwie półtora miesiąca temu. Niestety ich rodzinę spotkała tragedia. Kobieta zginęła w wyniku pobicia z rąk własnego narzeczonego. Tragedia zdarzyła się w Pile.

Panna młoda
07.01.2020 15:22 Panna Młoda wybuchła płaczem, gdy przyszły mąż kazał się jej odwrócić od ołtarza

Panna młoda przed ołtarzem wybuchła rzewnymi łzami. Wszystko przez to, co zrobił jej narzeczony. Takiego gestu z jego strony w życiu nie mogła się spodziewać. Nic dziwnego, że nagranie błyskawicznie obiegło sieć! Bohaterka naszego dzisiejszego artykułu jest prawdziwą szczęściarą. Jej przyszły mąż postanowił zrobić wszystko, co w jego mocy, aby ten wyjątkowy dzień zapamiętała do końca życia. I tym razem zdecydowanie dopiął swego. Jego kreatywność i pomysłowość zaskoczyła wszystkich, na czele z ukochaną.

narzeczony
27.12.2019 13:25 Narzeczony przyłapał ukochaną z kochankiem w łóżku. Zrobił im zdjęcie i zemścił się z najgorszy możliwy sposób

Narzeczony w pierwszym momencie nie potrafił zrozumieć, co się dzieje, kiedy zastał swoją ukochaną w łóżku z obcym mężczyzną. Był po prostu w szoku. Jednak kiedy smutna prawda do niego dotarła, natychmiast zaczął planować zemstę. Bardzo szybko wpadł na pomysł, na którego zrealizowanie niewielu by się zdobyło. Byli ze sobą od wielu lat i mężczyzna był przekonany, że to prawdziwa miłość. Kiedy oświadczył się swojej dziewczynie, a ona powiedziała ‚tak’ i z entuzjazmem przyjęła pierścionek, był przekonany, że nie ma takiej rzeczy, którą los mógłby postawić na ich drodze, która by ich rozdzieliła. Niestety, okazało się, że narzeczony wcale nie znaczył dla kobiety tyle, ile ona dla niego.

siostra
17.12.2019 20:33 Siostra przespała się z jej narzeczonym. Zemściła się w niewyobrażalny sposób

Siostra zachowała się w niewyobrażalny sposób. Pozbawiona jakichkolwiek zasad i hamulców moralnych kobieta przespała się z jej narzeczonym. Zdradzona i zraniona Malwina postanowiła się zemścić. Swoimi poczynaniami podzieliła się w sieci. Internauci nie mogli wyjść z podziwu. Zdradzona kobiety opowiedziała swoją wstrząsająca historię na jednej ze stron Internetowych, niemalże natychmiast wywołała lawinę komentarzy. Malwina była zupełnie bezradna i zdruzgotana na wieść, że ukochany zdradził ją z jedną z najbliższych jej osób. Zemstę, którą obmyśliła, zapamiętają do końca życia.

30.10.2019 20:27 ”Wmawiał mi, że jestem chorobliwie zazdrosna. Przepraszałam go, a on mnie zdradził”

Zdrada potrafi boleć o wiele bardziej, kiedy nasz partner zdradza nas z inną, równie bliską osobą. Ten mężczyzna okłamywał swoją narzeczoną, wmawiał jej rzekomą zazdrość, a kiedy kobieta traciła czujność, zdradzał ją z pewną bliską jej osobą. Długo nie potrafiła pozbierać się po tym okropnym ciosie. Paweł i Aneta byli zaręczeni od pół roku, a spotykali się od ponad trzech lat. 23-latka planowała ich wspólną przyszłość i nigdy nie pomyślałaby, jakim draniem okaże się jej narzeczony. Zresztą nie tylko on.

mężczyźni
14.10.2019 20:51 Odziedziczyła pierścionek zaręczynowy z lat 80. po mamie „Wygląda jak klamka od drzwi”

Pierścionek zaręczynowy z lat 80. zrobił duże wrażenie na dziewczynie, która dostała go z okazji zaręczyn. W przeszłości należał do jej mamy i znacznie różni się od dzisiejszej biżuterii. Wygląda jak klamka od drzwi — napisała właścicielka w sieci. Jest aż tak źle? Każda kobieta liczy na to, że jej pierścionek zaręczynowy będzie najpiękniejszy i że będzie mogła go z dumą prezentować każdego dnia. Niestety, w rodzinnych skrytkach często czeka na nas biżuteria, której się nie spodziewałyśmy. Czasem na nasze palce trafiają prawdziwe perełki.

narzeczony
09.10.2019 17:10 Dowiedział się, ilu partnerów miała jego ukochana. Mina mu zrzedła

Narzeczony odkrył, ilu partnerów miała jego wybranka, zanim się poznali. Wcześniej nie poruszali tego tematu, jednak ciekawość wygrała. Po tym, co usłyszał mina mu zrzedła i poważnie zastanowił się nad tym, czy to właśnie z tą kobietą chce spędzić resztę swojego życia. Kwestia ilości łóżkowych partnerów nadal pozostaje dość delikatna. Ilu ich powinno być? Jeden, dwóch, pięciu? Gdzie znajduje się magiczna linia pomiędzy dobrą zabawą a seksualną rozwiązłością? Czy kobieta powinna mieć większe doświadczenie w tych sprawach od mężczyzny? Otóż nikt nie powinien być oceniany za ilość partnerów, z którymi sypiał, zwłaszcza że ludzie nie oceniają sprawiedliwie. Im więcej kobiet w łóżku miał mężczyzna tym bardziej macho jest.

znaki zodiaku
18.09.2019 12:59 Mężczyzna ustawił blokadę w lodówce. Chciał powstrzymać narzeczoną przed jedzeniem słodyczy

Mężczyzna zamontował w lodówce sejf, żeby powstrzymać swoją narzeczoną przed zjadaniem wszystkich słodyczy. „Zerwanie jest niebezpodstawne” napisała kobieta na swoim Facebooku. Oburzona wylała żale przed wszystkimi Internautami. Większość oczywiście łączy się z nią w bólu, część jednak jest bardzo zainteresowana… samą blokadą. Czyżby więcej osób miało takie niecne plany wobec swoich drugich połówek? Nocne podjadanie słodkości z pewnością jest problemem znanym nam wszystkim. Czy jednak jesteś pewna, że twoje przysmaki na pewno należą do ciebie, a nie twojego partnera? Co, jeśli któregoś dnia przyszłabyś do domu i odkryła, że wszystkie twoje ulubione słodycze, są zamknięte w sejfie w lodówce? Taka zniewaga w twoim własnym domu…