Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Roksana Węgiel pod kroplówką. Nabierze sił do "Tańca z Gwiazdami"?
Sara Karmańska
Sara Karmańska 09.03.2024 11:33

Roksana Węgiel pod kroplówką. Nabierze sił do "Tańca z Gwiazdami"?

Roksana Węgiel
fot. KAPiF

W ostatnim tygodniu wystartowała najnowsza edycja programu „Taniec z gwiazdami”. O Kryształową Kulę walczy między innymi Roksana Węgiel. Niedawne zdjęcie zamieszczone przez wokalistkę w mediach społecznościowych sprawia, że część fanów zastanawia się, czy artystka pojawi się w 2. odcinku tanecznego show. 

Roksana Węgiel jedną z uczestniczek programu „Taniec z Gwiazdami”

Roksana Węgiel zadebiutowała w programie „Taniec z Gwiazdami” w wielkim stylu. Wokalistce partneruje Michał Kassin, który co prawda debiutuje w formacie Polsatu, ale może poszczycić się najwyższą, międzynarodową klasą S, a także reprezentowaniem Polski na Mistrzostwach Świata w Gruzji w 2018 roku w tańcach latynoamerykańskich, a także zwycięstwem otwartych Mistrzostw Polski. 

W premierowym odcinku najnowszej edycji programu „Taniec z Gwiazdami” para zatańczyła cha-chę do utworu Duy Lipy „Don't Start Now”, za który otrzymali w sumie 29 punktów. Iwona Pavlović już w pierwszym odcinku znalazła element, nad którym młoda artystka jej zdaniem powinna pracować. 

Wszystko było tak piękne, ale w stylu Barbie. Chciałabym, żeby wciągną cię taniec i emocje. Jest pięknie, ale troszkę pusto.

Rafał Maserak z kolei doradził młodej wokalistce, by nie podśpiewywała pod nosem w czasie tańca

Roksana Węgiel, fot. KAPIF
Roksana Węgiel w 1. odcinku programu „Taniec z Gwiazdami”, fot. KAPiF
Roksana Węgiel, fot. KAPIF
Roksana Węgiel w 1. odcinku programu „Taniec z Gwiazdami”, fot. KAPiF
Maserak wygryzł Kaczorowską i Hakiela. "Mi się udało" Hakiel ma oko do kobiet. Przed Cichopek był z inną gwiazdą

Jaki taniec Roksana Węgiel chciałaby zatańczyć w „Tańcu z Gwiazdami”?

Portal „Eska” zapytał Roksanę Węgiel i jej tanecznego partnera o reakcje na oceny jury po pierwszym odcinku „Tańca z Gwiazdami”. Jak ujawniła piosenkarka, nie odebrała słów Iwony Pavlović jako przytyk, a jako radę, którą w przyszłości zamierza wcielić w życie. Wokalistka ujawniła także, na jaki taniec czeka najbardziej:

Może jakiś walc wiedeński? (…) Rumba będzie też bardzo fajna. Też jestem ciekawa, jak to wypadnie w naszym wydaniu i na pewno tutaj popiszemy się emocjami.

Roksana Węgiel może pochwalić się jednak dużym poparciem fanów, którzy zachwycają się jej występem w pierwszym odcinku programu „Taniec z Gwiazdami”. 

  • Byłam przekonana, że Roksana będzie przodować w tym programie i jako widz nie zawiodłam się. Najlepszy występ tego wieczoru! 
  • Roxi, jak zawodowa tancerka, pokazała klasę. Piękny występ.
  • Roxie ma talent, widać potencjał.
  • Super energiczna i radosna cha-cha, widać chęć do tańca, dziewczyna może zajść bardzo daleko.
  • Na ten moment ze wszystkich dotychczasowych występów, ten podobał mi się najbardziej. Czekam na kolejne wykony Roxi, coś czuje że może być czarnym koniem tej edycji.
Roksana Węgiel w
Roksana Węgiel w 1. odcinku programu „Taniec z Gwiazdami”, fot. KAPiF
Roksana Węgiel w
Roksana Węgiel w 1. odcinku programu „Taniec z Gwiazdami”, fot. KAPiF

ZOBACZ TEŻ: Ta uczestniczka “TzG” nie była zachwycona Hakielem

Roksana Węgiel pod kroplówką. Nabierze sił do "Tańca z Gwiazdami"?

Roksana Węgiel podzieliła się w mediach społecznościowych niepokojącym zdjęciem. W środku nocy opublikowała fotografię, na której widać, że jest podpięta do kroplówki. Wielu fanów zaczęło się zastanawiać, czy w związku z jej stanem zademonstruje swoje umiejętności na parkiecie podczas 2. odcinka programu „Taniec z Gwiazdami”. Zgodnie z doniesieniami portalu „Fakt” piosenkarka zmaga się z przeziębieniem i nie pojawiła się na ostatnich próbach do drugiego odcinka „Tańca z Gwiazdami”. Słowa wokalistki zdają się jednak sugerować, że planuje pojawić się w niedzielę przed telewidzami i publicznością zgromadzoną w studio. 

Nie zawsze jest kolorowo. Rozłożyło mnie totalnie… w niedzielę kolejny odcinek tańca, więc trzeba szybko działać z kuracją… Jeśli dałam sobie zaaplikować kroplówkę, to domyślcie się sami, jak było. Trzymajcie kciuki, żebym do niedzieli odzyskała siły. Dbajcie o siebie.

Roksana Węgiel pod kroplówką, fot. instagram roxie_wegiel.JPG
Roksana Węgiel pod kroplówką, fot. Instagram/roxie_wegiel
Roksana Węgiel w
Roksana Węgiel w 1. odcinku programu „Taniec z Gwiazdami”, fot. KAPiF

Źródło: Eska