Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Katarzyna Zielińska w żałobie. Pożegnała 4-letniego Wiktorka
Julia Bogucka
Julia Bogucka 12.04.2024 19:57

Katarzyna Zielińska w żałobie. Pożegnała 4-letniego Wiktorka

Katarzyna Zielińska, czteroletni Wiktor
Fot. KAPiF, katarzynazielinska/Instagram

Znana aktorka od lat aktywnie uczestniczy w wielu akcjach charytatywnych oraz promuje zbiórki na rzecz potrzebujących dzieci. Jedną z osób, której zrzutkę promowała, był czteroletni Wiktor chorujący na raka wątroby. Katarzyna Zielińska nawiązała z chłopcem intensywną relację. Dziś rano poinformowała o tragedii.

Katarzyna Zielińska udziela się charytatywnie

Aktorka jest znana ze swojej empatii i zaangażowania w akcje mające pomóc potrzebującym. Wspiera przede wszystkim te skierowane do tych najmłodszych. Od lat promuje przekazywanie 1,5% podatku na rzecz Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce, krótko po wybuchu wojny w Ukrainie była również jedną z pierwszych osób zaangażowanych w zbiórki na rzecz dzieci opuszczonych oraz rodzin zastępczych przebywających na okupowanych terenach.

KAPIF_oryginal_K1141153F.jpg
Fot. KAPiF

Swego czasu Katarzyna Zielińska została ambasadorką akcji “Czas delikatności” organizowanej przez markę Milka, która zakładała wsparcie charytatywne dla potrzebujących seniorów, dzieci oraz zwierząt.

Społeczność, jaką zgromadziłam na swoim Instagramie czy Facebooku zbudowana jest z setek tysięcy gorących serc. Tu nikt nikogo nie rozlicza. Mój tzw. „zielinowy team” to kula dobrej, pozytywnej energii. Wystarczy hasło i dzieje się. Trzeba zebrać w ciągu doby 100 tys. zł? #TeamZielina da radę. Ja oczywiście też pomagam – nie tylko finansowo, ale i czasowo, organizacyjnie. Jeśli angażuję się w zbiórkę, czuje się za nią w pewnym sensie odpowiedzialna. Zdarzało się więc, że pomagałam załatwiać jakieś zgody, transport. Tak, jest mi łatwiej, bo jestem rozpoznawalna, więc jeśli mogę to wykorzystać w dobrym celu to korzystam - opowiadała wówczas aktorka w wywiadzie dla portalu “Kobieta Onet”.

Katarzyna Zielińska właśnie wzięła ślub. Socha przebiła kreacją pannę młodą, co za widok! Gwiazda TVP pokazała mamę, fani nie mogą się nadziwić. Wyglądają jak dwie krople wody

Katarzyna Zielińska promowała zbiórkę czteroletniego Wiktora

W ubiegłym roku na profilu instagramowym aktorki pojawiły się informacje dotyczące chorego na raka wątroby Wiktora. Koszty leczenia w Stanach Zjednoczonych zdecydowanie przerastały możliwości jego rodziców, bowiem wynosiły ponad dwa miliony złotych. Katarzyna Zielińska poczuła się w obowiązku, aby pomóc czterolatkowi w powrocie do zdrowia, dlatego udostępniała zbiórkę pieniędzy na ten cel. Doszło również do spotkania pomiędzy aktorką a Wiktorem. Kobieta pojechała odwiedzić go w szpitalu w Bostonie.

Czterolatek nazywał Katarzynę Zielińską swoją ciocią, a pomiędzy dwójką nawiązała się ciepła, przyjacielska relacja. Do akcji na rzecz chłopca włączyło się również grono innych celebrytów.

Trudno mi opisać, dlaczego to robię. Serce moje tak czuje. Po prostu. I dowiozę tę zbiórkę dla mojego nowego przyjaciela. Nadajemy z Wiktorem na tych samych falach. Pokochałam go od pierwszego wejrzenia. Myślę, że nie ma przypadków - mówiła aktorka w rozmowie z “Plejadą”.

ZOBACZ TEŻ: Katarzyna Zielińska poinformowała o nagłej śmierci. Odeszła najbliższa jej osoba

Czteroletni Wiktor nie żyje

Piątkowy poranek przyniósł przykre informacje. O wszystkim Katarzyna Zielińska poinformowała na swoim profilu na Instagramie. Chory na raka wątroby Wiktor przegrał walkę z poważną chorobą, a publikacja w mediach społecznościowych zdradza uczucia aktorki związane z tymi wieściami. Opis został opatrzony poruszającym filmem, na którym Katarzyna Zielińska przytula czterolatka oraz zdjęciem przedstawiającym ręce obojga z niemal identycznymi bransoletkami.

Zostawiłeś nam tyle miłości, każdemu z nas pokazałeś co to znaczy TAK NAPRAWDĘ cieszyć się każdym dniem, każdą chwilą i odleciałeś motylku piękny. Wiesz co? Ja musiałam Cię spotkać na swojej drodze. To nie przypadek. Tyle fajnego daliśmy sobie wzajemnie. Ja jestem najdumniejszą Twoją ciocią. Zawsze będę. Nigdy nie narzekałeś. Nigdy. Dawałeś a nie brałeś. Rozdawałeś miłość - pisała o chłopcu Katarzyna Zielińska.

Poznajecie? Wszystkie trzy są dziś znane i uwielbiane przez Polaków
zdjęcie
Fot. katarzynazielinska, Instagram
Zdjęcie, które pojawiło się w mediach społecznościowych jednej z ulubionych polskich gwiazd, zaskoczyło internautów. Jak się okazało, na fotografii widnieją trzy bardzo znane i uwielbiane Polki. Wielu stwierdziło, że panie są nie do poznania, choć czas zdecydowanie działa na ich korzyść. Nikt nie podejrzewał, że sławy znają się już tyle lat. Sami sprawdźcie, czy wiecie o kim mowa! – Poznajecie? To były czasy! Pomieszkiwałyśmy razem. Każda z nas szukała pracy w Wawie, zaczepienia gdzieś, byłyśmy spragnione grania, śpiewania, występowania. Cudowne wspomnienia – napisała pod starą, opublikowaną na Instagramie fotografią Katarzyna Zielińska.
Czytaj dalej
„Zawsze warto” to nowy serial stacji Polsat. W obsadzie Katarzyna Zielińska, Julia Wieniawa i Weronika Rosati
polsat
fot. instagram.com @weronikarosati
Polsat szykuje nowy hit? Produkcja Zawsze warto zapowiada się naprawdę intrygująco! Wystarczy zobaczyć, kto w niej wystąpi — w obsadzie Katarzyna Zielińska, Julia Wieniawa i Weronika Rosati. Wiemy, kiedy będzie premiera i czego możemy spodziewać się po trzech głównych bohaterkach. Która zagra prawniczkę, która kurę domową, a która… prostytutkę? Musiały dać z siebie wszystko! Wygląda na to, że już niedługo polską telewizję zawojuje najnowsza produkcja stacji Polsat. O czym mowa? Oczywiście o Zawsze warto! W role trzech głównych bohaterek wcieliły się Julia Wieniawa, Weronika Rosati oraz Katarzyna Zielińska. Wszystkie panie odegrają przysłowiowe „kobiety na zakręcie”, które w wyniku serii niefortunnych zbiegów okoliczności znalazły się w trudnej sytuacji i muszą poważnie przemyśleć, czego pragną od życia. Czy im się powiedzie? Udało nam się dotrzeć do wypowiedzi twórców serialu, którzy uchylają rąbka tajemnicy i zdradzają, dlaczego właśnie ta produkcja jest wyjątkowa.
Czytaj dalej