Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Fani zaniepokojeni nową piosenką Libera. Jest o Sylwii Grzeszczak?
Martyna Pałka
Martyna Pałka 12.04.2024 21:27

Fani zaniepokojeni nową piosenką Libera. Jest o Sylwii Grzeszczak?

Sylwia Grzeszczak, Liber
fot. KAPIF

Liber zaskoczył wszystkich swoją nową piosenką, która ujrzało światło dzienne w czwartek. Internauci zauważyli, że w utworze pada kilka mocnych słów na temat byłej miłości rapera. Czy to możliwe, że muzyk zaśpiewał tam o Sylwii Grzeszczak?

Związek Libera i Sylwii Grzeszczak zakończył się burzliwym rozstaniem

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że Sylwia Grzeszczak i Liber byli jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu, która dla wielu stawiana była za wzór do naśladowania. Zakochani nie tylko tworzyli zgrany związek w domu, ale też wspólnie występowali na scenie i zaskakiwali nas kolejnymi przebojami.

Niestety, niespodziewanie para poinformowała media o zakończeniu swojego wieloletniego małżeństwa. Gwiazdy zdradziły, że pomimo decyzji o rozstaniu wciąż zamierzają się przyjaźnić, a także dzielić obowiązkami rodzicielskimi, związanymi z wychowywaniem 8-letniej Bogny.

Decyzję o rozstaniu podjęliśmy już jakiś czas temu. Przyjaźnimy się i się szanujemy! Nadal pomagamy sobie w pracy i wychodzimy wspólnie na scenę tak, jak to miało miejsce ostatnio na festiwalu w Sopocie. Przeżyliśmy razem wiele szczęśliwych lat. Jesteśmy rodzicami, mamy najważniejszy skarb w życiu! Ukochaną i najważniejszą dla nas Bognę. To dla niej chcemy być najlepszą wersją siebie - czytamy w oficjalnym komunikacie z września.

Liber: nowa piosenka
Związek Libera i Sylwii Grzeszczak zakończył się burzliwym rozstaniem, fot. KAPIF
Liber: nowa piosenka
Związek Libera i Sylwii Grzeszczak zakończył się burzliwym rozstaniem, fot. KAPIF
Katarzyna Zielińska w żałobie. Pożegnała 4-letniego Wiktorka

Liber zaskoczył wszystkich nowym przebojem

Pomimo przykrej informacji o rozstaniu, nie zamierzali przerywać swoich obiecujących karier zawodowych. Każde z nich oddało się muzyce, a niedługo później mieliśmy szansę usłyszeć kilka nowych utworów Sylwii Grzeszczak, w których śpiewała o swojej dawnej miłości. Przykładem może być piosenka “Motyle”, w której piosenkarka nawiązuje do swojego związku z Liberem.

Czy to stracony czas? Tego nie powiem o Tobie nigdy. Spotkam cię w tylu snach, choć poranki przywitam z kimś innym - śpiewa wokalistka w najnowszym kawałku.

Było to spore zaskoczenie dla fanów małżeństwa, ponieważ do tej pory gwiazdy nie komentowały medialnie swojego rozstania. Wszystko wskazuje jednak na to, że raper nie zamierza być dłużny swojej byłej partnerce. W czwartek światło dzienne ujrzał najnowszy utwór muzyka, w którym prawdopodobnie również postanowił skomentować swoje małżeństwo.

Sylwia Grzeszczak
Liber zaskoczył wszystkich nowym przebojem, fot. KAPIF
Sylwia Grzeszczak
Liber zaskoczył wszystkich nowym przebojem, fot. KAPIF

ZOBACZ TEŻ: Program telewizyjny na piątek. Wybór nie będzie łatwy.

Czy nowa piosenka Libera jest o Sylwii Grzeszczak?

W czwartek Liber wydal swoją nową piosenkę zatytułowaną “Wilk”. Fani rapera nie kryli swojej radości, zwłaszcza że na nowy utwór muzyka trzeba było dosyć długo czekać. Już po pierwszym odsłuchaniu internauci zaczęli zastanawiać się, czy najnowszy przebój może być o jego byłej żonie — Sylwii Grzeszczak.

Fani rapera nie kryją, że utwór zaskakuje swoim popowym brzmieniem, ale również kąśliwymi tekstami, które znalazły się w środku. Wiadomo, że gwiazdor śpiewa tam o swojej eks i nie żałuje jej mocnych słów.

Taka ładna i w porządku, ale już eks, od niedawna już eks. Pomyślałem, że to potrwa dłużej niż dzień czy pięć tygodni. Nie ma to znaczenia, bo czuję już, że się włączył samotny wilk (....). Już nikt nie będzie mówił mi, co mam robić, żyję jak wilk (...). Mało mam powietrza, lubię nasz dom, ale muszę wyjść, bo napisane mam "uciekać", w DNA kod - śpiewa muzyk w swoim utworze “Wilk”.

Internauci uważają, że nowy kawałek rapera można uznać nawet za swoisty “diss na eks”, w którym porównuje on samego siebie do niezależnego wilka, który ma ochotę teraz podążać swoją własną ścieżką.

Liber: nowa piosenka
Czy nowa piosenka Libera jest o Sylwii Grzeszczak?, fot. KAPIF
Sylwia Grzeszczak Liber
Czy nowa piosenka Libera jest o Sylwii Grzeszczak?, fot. KAPIF