Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Konflikt za kulisami TTBZ?! Aż nie chce się wierzyć w te doniesienia
Sara Karmańska
Sara Karmańska 29.03.2024 18:17

Konflikt za kulisami TTBZ?! Aż nie chce się wierzyć w te doniesienia

Piotr Gąsowski, uczestnicy programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
Fot. kadr z programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” prod. Polsat

Najnowsza edycja programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” jest wyjątkowa, ponieważ udział w niej biorą w niej udział zwycięzcy wcześniejszych odsłon formatu. Na scenie swoje umiejętności ponownie mogą zaprezentować takie gwiazdy jak między innymi: Aleksandra Szwed, Basia Kurdej-Szatan, Kacper Kuszewski czy Filip Lato. Niedawne doniesienia rzucają nowe światło na atmosferę panującą na planie. 

Najnowsza edycja programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” przyniosła wielkie zmiany

Najnowsza odsłona programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” to także powrót dobrze znanych twarzy, które wydawało się, że definitywnie zakończyły swoją przygodę z formatem. Chodzi mianowicie o Katarzynę Skrzynecką i Piotra Gąsowskiego. Aktorka, która była zwyciężczynią 1. edycji, przez wiele lat zasiadała w jury programu. Po 16 sezonach została jednak zwolniona przez Edwarda Miszczaka. Wraz z nią w geście solidarności z programem Polsatu pożegnał się także Piotr Gąsowski. Wówczas zastąpił go Maciej Rock, który stworzył duet z Maciejem Dowborem, który pozostaje związany z programem od samego początku.

W jubileuszowej edycji oboje wrócili jednak do formatu – aktorka ponownie jako uczestniczka, a aktor, który przez siedemnaście edycji był jego prowadzącym, jako juror. 

Najlepszy występ w historii "TTBZ"?! Jurorom brakowało epitetów "Ale odwaliłaś!". Walewska nie mogła tego inaczej skomentować

Za kulisami programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” panuje niezdrowa atmosfera?

W kuluarach programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” mówi się o konflikcie, który miał pojawić się za kulisami formatu. Zgodnie z doniesieniami portalu „Show News”, na planie ma panować niezdrowa energia. Jej główną przyczyną ma być relacja między Piotrem Gąsowskim a Maciejem Rockiem. Jak przekazał informator portalu, żarty i zaczepki, jakie wymieniają mężczyźni, mają mieć drugie dno. Cała sytuacja ma nie odpowiadać Maciejowi Rockowi, który jest nią już zmęczony. 

Nie ma jednak zgody między Gąsowskim a Rockiem, choć na początku wydawało się inaczej. Niby sobie żartują, niby jest śmiesznie, ale okazało się, że te żarty i zaczepki mają drugie dno. (…) Z kolei Rock jest już wkurzony na te wszystkie zaczepki, nie wiadomo czy mu niedługo nie puszczą nerwy – ujawnił portal.

ZOBACZ TEŻ: "Twoja twarz brzmi znajomo": Ludzie oszaleli na punkcie tego występu. „Ale nogi, to męskie?”

Konflikt na planie programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”?

Jak donosi „Show News”, przyczyną niezgody ma być popularność, jaką cieszy się Maciej Rock. Sympatia telewidzów oraz innych uczestników show ma denerwować Piotra Gąsowskiego, który ma nie umieć pogodzić się z tym, że nie jest największą gwiazdą formatu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Przypuszcza się, że może chodzić także o kwestię finansowe i ewentualną możliwość powrotu do programu na dłużej

Gąs niechętnie patrzy na poczynania Maćka, bo sam najchętniej widziałby się na jego miejscu. Przed kolejną edycją będą przetasowania; nie wiadomo, co będzie z Dowborem. To wszystko nie na rękę Gąsowi, by Rock miał mocną pozycję, bo to Piotrek chce rozdawać karty jako większa gwiazda.

prowadzacy program „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, fot. kadr z programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” prod. Polsat.jpg
Prowadzący program „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, fot. kadr z programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” prod. Polsat
uczestnicy programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, fot. kadr z programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” prod. Polsat
Uczestnicy programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, fot. kadr z programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” prod. Polsat

Źródło: Show News