Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tomaszewska pierwszy raz pokazała ich razem. Aż serce rośnie
Julia Bogucka
Julia Bogucka 01.03.2024 17:53

Tomaszewska pierwszy raz pokazała ich razem. Aż serce rośnie

Małgorzata Tomaszewska
KAPiF, Pawel Wodzynski/East News

W rodzinie Małgorzaty Tomaszewskiej nadszedł czas na olbrzymie szczęście! Nieco ponad tydzień temu na świat przyszła jej córka Laura. Prezenterka jest otoczoną opieką z każdej strony, ma nawet skromnych wiekiem pomocników. Jak oni uroczo ze sobą wyglądają!

Małgorzata Tomaszewska przywitała na świecie córeczkę!

Cała Polska obserwowała, jak rozwija się ciążą znanej prezenterki telewizyjnej Małgorzaty Tomaszewskiej. Zawiadomiła o niej jeszcze w sierpniu ubiegłego roku, a oglądając “Pytanie na Śniadanie” mogliśmy być świadkami tego, jak poczuła pierwsze kopnięcie swojej córeczki. Pomimo tego, że ciąża nie przebiegała najspokojniej, a Małgorzata Tomaszewska przechodziła w jej trakcie między innymi ospę wietrzną, dziecko urodziło się zdrowe.

O przyjściu na świat dziewczynki poinformował ojciec prezenterki, Jan Tomaszewski, na łamach “Super Expressu”. W olbrzymich emocjach udało mu się nawet pomylić jej imię, nazywając ją Luizą, zamiast Laurą. Pomimo tej wpadki, wieści były niezwykle radosne.

Kochane kobitki! Pomimo wielu trudności okazałyście się wspaniałe. Gratuluję szczęśliwego przyjścia na świat. Trzymajcie tak dalej. Tato, dziadek - Tomek

Wszystko udało się szczęśliwie. Gosia pojechała o godz. 10 rano do szpitala, o 16 urodziła Luizę. Moje kochane dziewczyny są zdrowe i dzielne, a ja naprawdę szczęśliwy!

Tak wygląda drugie dziecko Małgorzaty Tomaszewskiej Sikora już nie ukrywa, co go łączy z Tomaszewską. Są bliżej niż myślicie

Małgorzata Tomaszewska przeżywa wielką radość

W domu Małgorzaty Tomaszewskiej od 20 lutego trwa olbrzymia radość, w związku z przyjściem na świat małej Laury. Prezenterka wróciła już z warszawskiej kliniki do domu, gdzie organizuje kącik dla dziewczynki i chętnie pokazuje kulisy tych wydarzeń w swoich mediach społecznościowych. Nad całą rodziną opiekę sprawuje obecnie partner Małgorzaty Tomaszewskiej. 

Niedawno na Instagramie prezenterki można było zobaczyć trochę więcej, jeśli chodzi o wyposażenie przeznaczone dla noworodka. Tomaszewska pochwaliła się między innymi uroczą kołyską w jasnych kolorach, w których mała Laura może odpoczywać podczas drzemek. Wszystko wskazuje na to, że kobieta w pozytywny sposób podchodzi do macierzyństwa.

Czujemy się dobrze. To dla nas piękny, błogi czas. Malutka jest przeurocza i jesteśmy w niej zakochani - łącznie z Enzo i naszym psem Kokosem - opowiadała na Instagramie Małgorzata Tomaszewska.

ZOBACZ TEŻ: Życie miłosne Małgorzaty Tomaszewskie zaskakuje. Zobaczcie sami

Po raz pierwszy Małgorzata Tomaszewska pokazała ich razem!

Wiemy już o tym, że partner prezenterki oraz Aleksander Sikora są w pełnej gotowości, jeśli chodzi o pomoc w opiece nad dziewczynką. Ten drugi, będący do niedawna towarzyszem ekranowym Małgorzaty Tomaszewskiej, publicznie zadeklarował swoje zaangażowanie jako wujka. Niewielu jednak wiedziało, że tak zaawansowaną opieką obdarzy młodszą siostrę Enzo — pierwszy syn prezenterki.

Wszystko wyszło na jaw za sprawą publikacji w mediach społecznościowych Małgorzaty Tomaszewskiej, gdzie widać synka pochylającego się i głaszczącego po głowie Laurę. Uśmiech na jego twarzy mówi wszystko. To po prostu trzeba zobaczyć! Należy tylko zazdrościć Małgorzacie Tomaszewskiej i jej córeczce tak zaangażowanych pomocników i życzyć kolejnych dni w pełni szczęścia!

430624601_1536827980224905_7003932169283151154_n.jpg
Źródło: Instagram @malgorzata__tomaszewska
429474253_1381125315873409_8166679191077780838_n.jpg
Źródło: Instagram @malgorzata__tomaszewska