Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Sikora już nie ukrywa, co go łączy z Tomaszewską. Są bliżej niż myślicie
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 18.02.2024 09:57

Sikora już nie ukrywa, co go łączy z Tomaszewską. Są bliżej niż myślicie

Sikora już nie ukrywa, co go łączy z Tomaszewską, fot. KAPiF
Sikora już nie ukrywa, co go łączy z Tomaszewską, fot. KAPiF

Aleksander Sikora i Małgorzata Tomaszewska tworzyli jeden z najbardziej zgranych duetów programu „Pytanie na śniadanie”. Podobnie jak pozostali prowadzący, także oni pożegnali się z posadami podczas niedawnej rewolucji w śniadaniówce TVP. Zwolnienie prezenterki w ósmym miesiącu ciąży wzbudziło sporo kontrowersji. Kto jest ojcem jej dziecka?  

Program „Pytanie na śniadanie” przeszedł rewolucję

Kilka tygodni temu rozpoczęła się ogromna rewolucja w programie „Pytanie na śniadanie”. Nowa szefowa śniadaniówki TVP postawiła na całkowite odświeżenie programu i zwolniła wszystkich dotychczasowych prowadzących. Z posadami pożegnali się między innymi Izabella Krzan i Tomasz Kammel, Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, a także Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora.

Fani formatu nie potrafią pogodzić się z tymi zmianami, bardzo krytycznie oceniając decyzję o wymianie wszystkich prowadzących w mediach społecznościowych programu.

Małgorzata Tomaszewska, Aleksander Sikora, fot. KAPiF
Aleksander Sikora ujawnił, co łączy go z Małgorzatą Tomaszewską, fot. KAPiF
Małgorzata Tomaszewska, Olek Sikora
Aleksander Sikora ujawnił, co łączy go z Małgorzatą Tomaszewską, fot. KAPiF
Widzowie dalej krytykują Kasię i Filipa w „PnŚ”. Wylali wiadro pomyj Takiej wpadki w „PnŚ” jeszcze nie było. Antonowicz powiedział to do gościa

Zwolnienie Małgorzaty Tomaszewskiej z programu „Pytanie na śniadanie” wywołało wiele kontrowersji

Zdecydowanie najwięcej kontrowersji wywołało zwolnienie z programu „Pytanie na śniadanie” Małgorzaty Tomaszewskiej, która była wówczas w ósmym miesiącu ciąży. Wiele osób jest zdania, że takie potraktowanie ciężarnej kobiety jest niezgodne z prawem. Jak wyjaśniła prawniczka, sytuacja Małgorzaty Tomaszewskiej może nie podlegać wyjątkowej ochronie, ponieważ dotyczy ona jedynie osób zatrudnionych na umowie o pracę, a nie umowie zlecenie, o dzieło czy kontrakcie, zwanym jako B2B. 

Małgorzata Tomaszewska urodzi już lada dzień. O jej ciąży poinformował w programie „Pytanie na śniadanie” jej ekranowy partner, Aleksander Sikora

Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora w programie „Pytanie na śniadanie”, fot. KAPiF 1.jpg
Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora w programie „Pytanie na śniadanie”, fot. KAPiF
Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora w programie „Pytanie na śniadanie”, fot. KAPiF 2.jpg
Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora w programie „Pytanie na śniadanie”, fot. KAPiF

ZOBACZ TEŻ: Widzowie "PnŚ" zmieszali z błotem Tadlę. Naprawdę robi to na wizji

Aleksander Sikora ujawnił, co łączy go z Małgorzatą Tomaszewską

Do sprawy ojcostwa dziecka Małgorzaty Tomaszewskiej odniósł się Aleksander Sikora. Ze względu na łączącą ich “chemię”, wielokrotnie podejrzewano ich o to, że w rzeczywistości tworzą parę nie tylko na ekranie, ale także poza nim. Prezenter sprostował podejrzenia, zgodnie z którymi to właśnie on jest ojcem wyczekiwanego dziecka Małgorzaty Tomaszewskiej. Aleksander Sikora nazwał jednak swój związek z Małgorzatą Tomaszewską „małżeństwem”. 

Dobrze dograliśmy się w pracy, dość często nazywając się „telewizyjnym małżeństwem”. W życiu prywatnym przyjaźnimy się. Nie jesteśmy razem i nie… nie mamy dziecka, bo i taką teorię gdzieś słyszałem – napisał Aleksander Sikora na swoim instagramowym profilu. 

W rzeczywistości ojcem wyczekiwanego dziecka Małgorzaty Tomaszewskiej jest jej obecny partner, Robert, który nie jest związany z show-biznesem. Nauczona poprzednimi związkami, prezenterka bardzo dba o ich prywatność. 

instagram Aleksandra Sikory
Aleksander Sikora ujawnił, co łączy go z Małgorzatą Tomaszewską, fot. Instagram/oleksikora
Małgorzata Tomaszewska, Olek Sikora
Aleksander Sikora ujawnił, co łączy go z Małgorzatą Tomaszewską, fot. Instagram/malgorzata__tomaszewska
Powiązane
Czesław Niemen, Kora
Największe przeboje PRL. Jeden z czterech nie pasuje do autora. Zgadniesz który?