Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Niepokojące słowa Małgorzaty Tomaszewskiej obiegły sieć. "Walczę z chorobą. Nie wiem jeszcze, co to jest"
Martyna Pałka
Martyna Pałka 27.01.2024 19:19

Niepokojące słowa Małgorzaty Tomaszewskiej obiegły sieć. "Walczę z chorobą. Nie wiem jeszcze, co to jest"

 Niepokojące słowa Małgorzaty Tomaszewskiej obiegły sieć
Niepokojące słowa Małgorzaty Tomaszewskiej obiegły sieć, fot. Instagram/@malgorzata_tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska jest na ustach wszystkich z powodu jej niespodziewanego zwolnienia z programu “Pytanie na śniadanie”. Teraz prezenterka zamieściła smutne nagranie, podczas którego podzieliła się z internautami kolejną przykrą informacją na temat swojej codzienności. 

Małgorzata Tomaszewska została zwolniona z "Pytania na śniadanie"

Od jakiegoś czasu media huczą na temat zmian, jakie możemy obserwować za kulisami “Pytania na śniadanie”. Z kultową śniadaniówką pożegnały się praktycznie wszystkie jej dotychczasowe gwiazdy, w tym między innymi Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, Anna Popek, Małgorzata Opczowska, czy Tomasz Kammel.

Jednak najwięcej kontrowersji wywołało niespodziewane zwolnienie Małgorzaty Tomaszewskiej, która w programie występowała u boku Aleksandra Sikory. Wszystko dlatego, że dziennikarka jest obecnie w ósmym miesiącu ciąży i już niedługo przywita na świecie swoje drugie dziecko. Głos na ten temat zabrało wiele gwiazd, które skrytykowały zachowanie producentów show.

Sensacyjne wieści z ostatniej chwili: Beata Tadla wraca do „PnŚ”. Nie uwierzysz, z kim poprowadzi program Polacy włączyli rano TVP i aż ich zatkało. "To żart?", w sieci aż wrze od dyskusji po emisji "PnŚ" z nowymi prowadzącymi

Małgorzata Tomaszewska przekazała kolejne smutne wieści

Sprawa nagłego zwolnienia cenionej dziennikarki wywołała masę kontrowersji w sieci. Zbiegło się to w czasie z niespodziewaną ciszą na profilu samej Małgorzaty Tomaszewskiej, która w żaden sposób nie skomentowała utraty swojej ukochanej pracy. Wiele fanów gwiazdy zastanawiało się, jaka może być tego przyczyna.

Teraz z odpowiedzią przyszła sama prezenterka, która nagrała poruszające wideo na swój profil na Instagramie. Przyszła mama wyznała, że od tygodnia zmaga się z gorszym samopoczuciem i z tego powodu nie miała siły udzielać się w social mediach. Wyjawiła również, że wciąż nie wie, co jej dolega, ponieważ oczekuje na wizytę u specjalisty.

ZOBACZ TEŻ: Katarzyna Dowbor wróciła do “Pytania na śniadanie”. Wiemy, kto będzie jej towarzyszył na planie.

Małgorzata Tomaszewska zmaga się z chorobą

Jak przyznała sama gwiazda, nie jest to pierwszy raz, gdy cierpi z powodu męczącej ją choroby. W czasie drugiej ciąży prezenterka wyjątkowo często skarżyła się na problemy zdrowotne, które z uwagi na swój stan musiała leczyć głównie za pomocą domowych sposobów. Tym razem nie prosiła jednak o porady internautów, gdyż zażartowała, że wie już, jak radzić sobie z gorszym samopoczuciem.

Jednocześnie ujawniła, że od dłuższego czasu nie wychodzi ze swojego domu, a najwięcej problemu sprawia jej narastający ból gardła, który może sugerować anginę. Co ciekawe, Małgorzata Tomaszewska ani razu nie poruszyła tematu swojego niespodziewanego zwolnienia z “Pytania na śniadanie”.

Powiązane
Chłopaki nie płaczą
Znasz “Chłopaki nie płaczą” na pamięć? To kto to powiedział? Nawet najwięksi fani będą mieli problemy