Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Małgorzata Tomaszewska urodziła
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 20.02.2024 19:39

Małgorzata Tomaszewska urodziła

Małgorzata Tomaszewska
Małgorzata Tomaszewska urodziła. Fot. KAPiF

Media w całej Polsce aż huczą o szczęśliwej nowinie. 20 lutego Małgorzata Tomaszewska po raz drugi została mamą. Wiadomość o jej poradzie przekazał ojciec, Jan Tomaszewski. Mężczyzna zdradził nie tylko godzinę, o której na świat przyszła jego wnuczka, ale także jej imię!

Małgorzata Tomaszewska urodziła

Cała Polska aktywnie śledziła ciążę Małgorzaty Tomaszewskiej, od momentu, gdy prezenterka ogłosiła ją na początku sierpnia ubiegłego roku. 20 lutego 2024 roku to od teraz jeden z najszczęśliwszych dni w roku dla Tomaszewskiej, ponieważ to właśnie wtedy na świat przyszła jej córeczka! Sieć zalewają zachwyty oraz gratulacje dla mamy i jej pociechy, a wszystko to za sprawą ojca dziennikarki, który ujawnił informację o porodzie.

Kochane kobitki! Pomimo wielu trudności okazałyście się wspaniałe. Gratuluję szczęśliwego przyjścia na świat. Trzymajcie tak dalej. Tato, dziadek - Tomek – przekazał Jan Tomaszewski na łamach “Super Expressu”.

Małgorzata Tomaszewska tuż przed porodem przekazała niepokojące informacje. Choroba uderzyła nagle Przecieramy oczy ze zdumienia. Małgorzata Tomaszewska pokazała, co się dzieje z jej brzuchem. Poród już lada moment

Jak ma na imię nowonarodzona córeczka Małgorzaty Tomaszewskiej?

Ojciec Małgorzaty Tomaszewskiej przekazał dziś w rozmowie z “Super Expressem” wspaniałe wieści. Jan Tomaszewski zdradził, że jego córka szczęśliwie urodziła córeczkę. Według słów mężczyzny, obie mają czuć się bardzo dobrze.

Fakt, iż Małgorzata Tomaszewska oczekuje narodzin córeczki, budził wiele emocji wśród jej fanów. Wielu internautów zastanawiało się, jakie imię otrzyma dziewczynka. By zaspokoić ich ciekawość, prezenterka dwukrotnie uchylała rąbka tajemnicy, najpierw pisząc o “Lilii”, a później o “Laurze”. Jednak według słów Jana Tomaszewskiego wygląda na to, że ostatecznie zdecydowała się na zupełnie inną propozycję!

Wszystko udało się szczęśliwie. Gosia pojechała o godz. 10 rano do szpitala, o 16 urodziła Luizę. Moje kochane dziewczyny są zdrowe i dzielne, a ja naprawdę szczęśliwy! – wyjawił w rozmowie z “Super Expressem”.

ZOBACZ TEŻ: Życie miłosne Małgorzaty Tomaszewskie zaskakuje. Zobaczcie sami

Kto jest ojcem córeczki Małgorzaty Tomaszewskiej?

W 2017 roku Małgorzata Tomaszewska urodziła swojego synka Enzo. Prezenterka doczekała się go ze swoim drugim mężem, pochodzącym z Turcji Ahmetem Seygim Yigitem. Para poznała się w zaskakujących okolicznościach, po czym okazało się, że oboje mieszkają na tym samym osiedlu. Szczęście pary nie trwało jednak długo, ponieważ w końcu postanowili się rozstać. O drugim rozwodzie prezenterki media dowiedziały się po fakcie nie bez powodu:

Taki sobie patent wymyśliłam, że po prostu będę mówiła, że nie chcę o tym rozmawiać i nie chcę się tym dzielić. Rzeczywiście te pytania są trudne, szczególnie że rozstania bywają trudne. Nie rozstajesz się dlatego, że darzysz ogromną sympatią w dalszym ciągu te drugą osobę. Tylko coś się już skończyło – opowiadała Tomaszewska w wywiadzie z Plejadą.

Z tego samego względu dziennikarka nie zamierza dzielić się tożsamością swojego obecnego partnera, który jest ojcem jej nowo narodzonej córeczki. 

Projekt bez nazwy (27).png
Małgorzata Tomaszewska urodziła. Fot. KAPiF
Projekt bez nazwy (26).png
Małgorzata Tomaszewska urodziła. Fot. KAPiF
Projekt bez nazwy (25).png
Małgorzata Tomaszewska urodziła. Fot. KAPiF