Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Do sieci trafiły nagrania ze ślubu Mroczka. Po słowach brata rozległy się okrzyki
Martyna Pałka
Martyna Pałka 20.05.2024 10:29

Do sieci trafiły nagrania ze ślubu Mroczka. Po słowach brata rozległy się okrzyki

Rafał Mroczek
fot. Instagram/@rafalmroczek

Za nami piękny ślub Rafała Mroczka. Na uroczystości gwiazdora z serialu “M jak miłość” nie zabrakło plejady polskich gwiazd, w tym między innymi Katarzyny Cichopek, czy Macieja Kurzajewskiego. Teraz w sieci pojawiło się poruszające nagranie. Po słowach brata ciężko powstrzymać łzy.

Magiczny ślub Rafała Mroczka

Nie da się ukryć, że Rafał Mroczek i jego ukochana Magdalena włożyli naprawdę mnóstwo czasu i wysiłku w przygotowanie swojego ślubu i wesela. Na profilu aktora i jego przyjaciół można było zauważyć, że uroczystość ta opływała w luksusy, a gościom nie brakowało absolutnie niczego.

Już wcześniej zdjęciami z tego magicznego dnia podzieliła się na swoim profilu na Instagramie Katarzyna Cichopek, która od lat występuje u boku braci Mroczek w serialu “M jak miłość”. Aktorce towarzyszył jej partner Maciej Kurzajewski. Już na zamieszczonych fotografiach można było zobaczyć, że wesele aktora naprawdę zachwycało swoim wystrojem i klimatem.

Tak Joanna Opozda ubrała się na komunię. Podzieliła internautów Uczestnik "Love Island" zostanie ojcem. Brzuszek już widać, spływają gratulacje

Wzruszające nagranie ze ślubu Rafała Mroczka podbija Internet

Teraz w sieci pojawiło się nagranie z tego magicznego dnia, na którym mamy szansę zobaczyć, jak tak naprawdę wyglądała cała uroczystość i jak prezentowała się para młoda. Już na samym początku mamy okazję zobaczyć w pełnej okazałości niesamowitą suknię ślubną Magdy oraz piękny garnitur pana młodego.

Później naszym oczom ukazuje się również luksusowa sala weselna, w której nowożeńcy powitali swoich gości oraz ich przejazd, podczas którego nie brakowało wygłupów i pięknych zdjęć. Na filmiku możemy też zobaczyć fragment pierwszego tańca Rafała Mroczka i jego żony, a także sprawdzić, jak bawili się ze swoją rodziną i przyjaciółmi. Jednak to, co poruszyło wszystkich, to wzruszające przemowy ich bliskich, które padły tego dnia.

ZOBACZ TEŻ: Liber zamieścił post o byłej. Grzeszczak od razu zareagowała.

Słowa Marcina Mroczka na ślubie brata poruszyły wszystkich do łez

W tle pięknego nagrania nie tylko mamy szansę usłyszeć wzruszający utwór grupy Kodeline “All I Want”, ale też fragmenty wypowiedzi zaproszonych gości, którzy zdecydowali się zabrać głos i życzyć nowożeńcom wszystkiego, co najlepsze, na nowej drodze życia. Już na samym początku słyszymy, jak przyjaciel Rafała Mroczka wyznaje, że pan młody zawsze marzył o założeniu takiej rodziny.

Później dowiadujemy się, że Magda nigdy nie była tak szczęśliwa, jak teraz u boku swojego męża. Najbardziej jednak poruszają słowa Marcina Mroczka, który podczas swojej przemowy nie był w stanie powstrzymać łamiącego się głosu. Mimo to zdecydował się na żart.

Magda, miej dużo wyrozumiałości dla niego - tak, jak ja miałem. To jest ten dzień, w którym połączyliście swoje serca i żebyście dalej, przez całe życie szli obok siebie - powiedział poruszony Marcin Mroczek. Po tych słowach rozległy się okrzyki zachwyconych i rozbawionych gości.

Internauci są poruszeni nie tylko nagraniem ze ślubu Rafała Mroczka, ale też pięknymi słowami jego bliskich. W sieci nie brak wzruszających komentarzy i gratulacji.

No dobra! Jestem twardy, ale się znowu wzruszyłem.

Słychać drżący głos brata. Sama się wzruszyłam.

Piękny film - piękne słowa - niech życie dla Was będzie teraz takie jak w tym filmie.