Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Fanom “M jak miłość” się to nie spodoba. Lipowska właśnie wyjawiła
Julia Bogucka
Julia Bogucka 19.05.2024 14:05

Fanom “M jak miłość” się to nie spodoba. Lipowska właśnie wyjawiła

Teresa Lipowska
Fot. AKPA

Do “M jak miłość” ponownie powrócił wątek zaginionej przed laty Małgosi. Jej rolę odgrywała Joanna Koroniewska, która odeszła z produkcji w 2013 roku. Dziś całkowicie odcina się od przeszłości i zapowiada, że nie powróci do serialu. Teresa Lipowska skomentowała sprawę ewentualnego przywrócenia jej serialowej córki.

Barbara Mostowiak z "M jak miłość" rozpoczyna poszukiwania córki

Nowy wątek fabularny w słynnym polskim serialu wzbudził duże zainteresowanie widzów. Chodzi o wznowienie poszukiwań Małgosi, córki Barbary Mostowiak. W jednym z ostatnich odcinków seniorka rodu przeglądała zdjęcia kobiety, która przed laty zaginęła w Stanach Zjednoczonych, gdzie dołączyła do sekty. Ta decyzja została podyktowana odejściem z produkcji odtwórczyni roli Małgosi, Joanny Koroniewskiej.

KAPIF_oryginal_K1150886F.jpg
Fot. KAPiF

Teraz, natchniona wspomnieniami Barbara, odgrywana przez Teresę Lipowską, zdecydowała się podjąć odpowiednie kroki, aby odnaleźć zaginioną córkę. O pomoc w tym przedsięwzięciu poprosiła Marcina, który prowadzi agencję detektywistyczną. Pomyślne rozwiązanie tej sprawy mogłoby oznaczać powrót Joanny Koroniewskiej do “M jak miłość”. Wielu widzów do dziś tęskni za aktorką, która odgrywała jedną z najważniejszych ról w serialu. Oglądaliśmy ją na ekranie przez trzynaście lat.

TVP rezygnuje ze Sławomira i Kajry. Ma ich zastąpić gwiazda “M jak miłość” Gwiazda “M jak miłość” była o krok od tamtego świata. To już 6 lat

Joanna Koroniewska nie wróci do "M jak miłość"?

O potencjalnym powrocie aktorki do produkcji mówi się co jakiś czas przy okazji różnych wątków fabularnych bądź innych wydarzeń medialnych. Okazuje się jednak, że sama Joanna Koroniewska w ogóle nie przewiduje takiej decyzji zawodowej. Choć to właśnie “M jak miłość” dało jej przepustkę do sławy, uważa ten wątek za zamknięty. Uważa wręcz, że do dziś jej wizerunek jest promowany do wzbudzenia zainteresowania produkcją.

Na początku marca tego roku jeden z fanów aktorki spytał ją na Instagramie, czy sądzi, że postać Małgosi mogłaby zostać odtworzona przez inną osobę. Koroniewska odpowiedziała otwarcie i bez ogródek.

Nic a nic mnie to nie obchodzi. I myślę, że nikt nie będzie mnie pytał o pozwolenie. Mało tego, tak długo wykorzystywano moje nazwisko do insynuacji na ten temat, że to już wszystkim się znudziło, nawet fanom serialu. Temat zamknięty dla mnie od dawna. Jakbym chciała, to bym tam była, więc to oczywiste, że nie. Kocham swoje życie teraz. Niezależność. Słowo klucz.

ZOBACZ TEŻ: Mąż Magdaleny Walach to wielka gwiazda "M jak miłość". Są razem od lat

Czy Małgosia pojawi się w "M jak miłość"?

Właśnie wznowiony wątek córki Mostowiaków wzbudza wiele emocji, a w sieci pojawiają się już pierwsze plotki i spekulacje. Ze względu na tak otwarte odcięcie się od produkcji, nie ma co przewidywać, że to właśnie Joanna Koroniewska powróci do tej roli. Twórcy serialu do tej pory nie przekazali żadnych konkretnych informacji. Mówi się, że Małgosia może wrócić, ale odgrywana przez inną aktorkę. Czy taka zmiana mogłaby spełnić oczekiwania?

KAPIF_oryginal_K1122794F.jpg
Fot. KAPiF

O ten wątek dopytano Teresę Lipowską, która w serialu wciela się w Barbarę Mostowiak, matkę zaginionej kobiety. Ona również nie zdradziła żadnych zakulisowych informacji, podtrzymała jedynie plotkę o nowej odtwórczyni roli.

Nie mam na ten temat zdania, zagram, co mi napiszą. Ale nie sądzę, że tamta co ją grała, znowu ją zagra. Tylko ktoś nowy jak coś. Ale nic nie wiem, nic takiego jeszcze z Małgosią nie grałam. Zdjęcia cały czas trwają, nawet w poniedziałek nagrywam nowy odcinek