Lifestyle.Lelum.pl > Programy > TVP rezygnuje ze Sławomira i Kajry. Ma ich zastąpić gwiazda “M jak miłość”
Martyna Pałka
Martyna Pałka 17.05.2024 16:38

TVP rezygnuje ze Sławomira i Kajry. Ma ich zastąpić gwiazda “M jak miłość”

Sławomir i Kajra
fot. KAPIF

Właśnie ogłoszono kolejne zmiany za kulisami TVP. Publiczny nadawca podjął decyzję o zwolnieniu prowadzących show “Tak to leciało!” Sławomira i Kajrę. Ich miejsce zajmie jedna z największych gwiazd serialu “M jak miłość”.

Kolejne zmiany za kulisami TVP

Telewizja Polska zaskakuje nas kolejnymi zmianami, jakie już niedługo pojawią się na jej antenie. Krótko po ogromnej metamorfozie serwisu informacyjnego i show “Pytanie na śniadanie” przyszedł czas na kolejne formaty stacji.

Najpierw ogłoszono, że nowym prowadzącym “Koła fortuny” będzie Błażej Stencel. 31-letni aktor ukończył studia na Wydziale Aktorskim Akademii Teatralnej imienia Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. To jednak nie koniec zmian na antenie TVP. Okazało się, że nowych gospodarzy zyskają również takie programy, jak “Jak to melodia?” oraz “Tak to leciało!”.

Roksana Węgiel dalej murem stoi za Kaźmierską? Publicznie jej broni Zuza z "Love Island" przerywa milczenie i pisze o Jarku oraz jego cioci. Pokazała dowód

Sławomir i Kajra zwolnieni z TVP

Teraz światło dzienne ujrzały nowe szczegóły na temat zmian, jakie już niedługo będziemy mogli zaobserwować na antenie Telewizji Polskiej. Wiadomo już, że z programem “Tak to leciało!” pożegnają się jego dotychczasowi prowadzący — Sławomir i Kajra

Ulubione małżeństwo telewidzów pełniło tę funkcję od 2022. Nie da się ukryć, że fani uwielbiali ich na antenie i z chęcią śledzili kolejne odcinki rozrywkowego show. Niedawno jednak w rozmowie z portalem Jastrząb Post piosenkarka przyznała, że obawia się o swoją przyszłość i czuje, że ona i jej mąż mogą pożegnać się z programem. Teraz okazało się, że gwiazda miała rację, a “Tak to leciało!” już niedługo powita nowego prowadzącego.

Sławomir i Kajra
Sławomir i Kajra zwolnieni z TVP, fot. KAPIF
Sławomir i Kajra, fot. KAPiF
Sławomir i Kajra zwolnieni z TVP, fot. KAPIF

ZOBACZ TEŻ: Telewizja pokazała czarno-białe zdjęcie księżnej Kate. Zrobili to celowo?

Gwiazda "M jak miłość" nowym prowadzącym "Tak to leciało!"

Teraz okazało się, że miejsce Sławomira w programie “Tak to leciało!” zajmie prawdopodobnie jedna z największych gwiazd serialu “M jak miłość”. Mowa tutaj oczywiście o Kacprze Kuszewskim, który w kultowej serii wciela się w rolę Marka Mostowiaka. Obecnie natomiast gwiazdor startuje w programie “Twoja twarz brzmi znajomo”, gdzie już dzisiaj wystąpi podczas finałowego odcinka show.

Według serwisu Plotek aktor ma rozpocząć nagrywanie odcinków już 3 czerwca. Najprawdopodobniej nie będzie on również potrzebował drugiego współprowadzącego lub współprowadzącej.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Gwiazda "M jak miłość" nowym prowadzącym "Tak to leciało!", fot. KAPIF
Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Gwiazda "M jak miłość" nowym prowadzącym "Tak to leciało!", fot. KAPIF