Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Mąż czuł, że żona go zdradza. Wrócił wcześniej z pracy i nagrał upokarzające wideo. Wrzucił je do sieci
Marta Kulik
Marta Kulik 05.12.2019 12:25

Mąż czuł, że żona go zdradza. Wrócił wcześniej z pracy i nagrał upokarzające wideo. Wrzucił je do sieci

Mąż
unsplash.com @jamie452

Mąż od pewnego czasu czuł, że żona go zdradza. Nie zamierzał z nią rozmawiać na ten temat, bo był przekonany, że i tak do niczego się nie przyzna. Zdecydował, że po prostu wróci wcześniej z pracy i sprawdzi, czy ma rację. Po wejściu do mieszkania nagrał upokarzający film i z zemsty opublikował go w sieci.

Zazdrosny mąż podejrzewał, że jego ukochana coś przed nim ukrywa. Aby sprawdzić, czy naprawdę nie jest mu wierna, nie był oryginalny i wrócił wcześniej z pracy. Na nieszczęście kobiety wpadł jeszcze na coś i wcale nie chodzi tu o nagranie jej z innym mężczyzną.

Mąż czuł, że żona go zdradza

Rosjanin od dawna przeczuwał, że jego małżeństwo jest już tylko na papierze. Mimo to jego żona starała się udawać, że wszystko jest w porządku, ale i tak niektóre jej zachowania były podejrzane. Mężczyzna postanowił, że w końcu pozna prawdę i przyłapie żonę na gorącym uczynku.

Wiedział jednak, że żona za wszelką cenę będzie chciała uniknąć konsekwencji i bał się, że w trakcie rozwodu wszystkiego się wyprze. Postanowił zabezpieczyć się na wypadek takiej sytuacji. Wybrał się do domu nie tylko z włączoną kamerą, ale też… w towarzystwie kolegów z pracy.

Nagrał żonę w kompromitującej sytuacji

Mężczyzna, tak jak się spodziewał, przyłapał żonę na zdradzie. Jej kochanek zdążył uciec, a ona sama musiała stawić czoła wściekłemu mężowi i jego rozbawionym kolegom. W trakcie awantury próbowała się wytłumaczyć i przeprosić. Niestety, nie mogła się nawet ubrać.

mąż

Mąż i jego koledzy wyrzucali za drzwi wszystkie jej rzeczy, a także ciągnęli po podłodze płaczącą i błagającą o litość kobietę. Z zemsty nagranie trafiło do Internetu. Komentarze nie zachwyciły jednak zdradzanego. Wielu internautów skrytykowało go za publiczne pranie brudów. Na szczęście dla żony film nie jest zbyt wyraźny i niełatwo rozpoznać jej twarz.

Zobacz wideo

ZOBACZ TEŻ:

  1. Iberion – grupa mediowa przyszłości
  2. Antyfake – nowy portal fact-checkingowy grupy mediowej Iberion
  3. Antyfake – walczymy z fake newsami i dezinformacją
  4. Biznes Info – portal biznesowy grupy mediowej Iberion
  5. Pikio – flagowy portal grupy mediowej Iberion
  6. Biznes Info – portal biznesowo-ekonomiczny grupy mediowej Iberion