Wesele

mężczyzna
13.11.2019 16:09 39-letni mężczyzna wziął ślub sam ze sobą. Podczas ceremonii trzymał w rekach swój portret

Ślub to bardzo ważne wydarzenie w życiu każdego człowieka. Chcemy, by ten dzień był dla nas wyjątkowy. Jak się okazuje do ślubu wcale nie potrzeba dwojga. Ten mężczyzna zakochał się w samym sobie – jego wytłumaczenie może szokować. Jak się okazuje, niektórzy do tematu małżeństwa podchodzą w dość specyficzny sposób. Zdawałoby się, że do formalnego zawarcia związku potrzeba dwóch partii: kobiety i mężczyzny. Jak się okazuje, nic bardziej mylnego.

pogoda
09.11.2019 19:58 Para nie chciała świętować zaślubin w zwykłej sali weselnej. Postanowili pobrać się w… błocie

Sala na wesele to już przeżytek? Myśląc o weselu,przed oczami stają nam pięknie ustrojone wnętrza, stoły uginające się od wymyślnych potraw, a wszystko zwieńczone niezliczoną ilością kwiatów. Co się stanie, gdy para postanowi odejść od tradycji i wybierze inne miejsce, w którym miałaby się odbyć ceremonia? Pewna para postanowiła pobrać się w… błocie. W artykule opublikowanym niedawno w ABC News ujawniono szczegóły, że stacja uzdatniania wody w stanie Waszyngton otworzyła swoje drzwi na imprezy weselne, które zaczynają się od 2000 dolarów za osiem godzin. Pewna młoda para stwierdziła, że to idealne miejsce na ślub!

zaręczyny
31.10.2019 18:03 Zaręczyny na lotnisku w Modlinie. Kompletnie nikt się ich nie spodziewał

Zaręczyny na lotnisku w Modlinie zaskoczyły wszystkich. Na pokład samolotu, który przyleciał do Warszawy z Lizbony, weszło trzech strażaków. Okazało się, że planują coś innego niż rutynową kontrolę, gdy jeden z nich klęknął przed stewardessą… Nikt nie spodziewał się takich oświadczyn! Oryginalne zaręczyny odbyły się w poniedziałek wieczorem. Michał jest strażakiem w Jabłonnej i w nietypowym miejscu postanowił oświadczyć się Agnieszce, która pracuje jako stewardessa. Kompletnie nikt nie spodziewał się oświadczyn, a wszystko zostało uchwycone na wideo, które można zobaczyć poniżej!

Panna młoda
31.10.2019 14:57 Panna Młoda wybuchła płaczem, gdy przyszły mąż kazał się jej odwrócić od ołtarza

Panna młoda na ślubnym kobiercu wybuchła rzewnymi łzami. To, co zrobił jej przyszły mąż przeszło jej najśmielsze oczekiwania. Nic dziwnego, że gdy tylko filmik z nagraniem dokumentującym to wydarzenie trafił do sieci stał się prawdziwym hitem. Internauci również nie potrafili ukryć swojego wzruszenia. Bohaterka naszego dzisiejszego artykułu jest prawdziwą szczęściarą. Jej przyszły mąż postanowił zrobić wszystko, co w jego mocy, aby ten wyjątkowy dzień zapamiętała do końca życia. I tym razem zdecydowanie dopiął swego. Jego kreatywność i pomysłowość zaskoczyła wszystkich, na czele z ukochaną.

PANNA MŁODA
29.10.2019 10:19 Panna młoda rzuciła bukietem i rozpoczęła „zabawę”, która przerodziła się w dramat

Panna młoda nie spodziewała się, że rzucając bukietem, doprowadzi do rozpętania się na jej weselu prawdziwego piekła. A jednak właśnie to zgotowali jej goście. Wiadomo, że podczas tak ważnego dnia, każdego mogą pochłonąć emocje. Jednak takie poddanie się im nie jest ani zdrowe, ani niezgodne z zasadami dobrego wychowania. Czasami gościom weselnym zdarza się zapominać, że ten dzień jest przede wszystkim wielkim momentem dla państwa młodych. Dają nie ponieść dobrej zabawie i zachowują w sposób, który naprawdę nie przystoi dorosłym, cywilizowanym ludziom. Tak właśnie było w przypadku tych kobiet, które kultywowanie niewinnej tradycji zamieniły w coś, czego nikt nie wspomni z uśmiechem na twarzy.

disco polo
28.10.2019 20:42 Ślub został sfinansowany przez ojczyma panny młodej. W trakcie ujawnił on rozrywającą serce prawdę

Ślub jest wielkim wydarzeniem nie tylko w życiu państwa młodych, ale i ich najbliższych. To może oznaczać nie tylko biologiczną rodzinę, ale i wszystkich ludzi, dla których jesteśmy ważni. Niestety, czasami w takich sytuacjach pojawiają się nieporozumienia. Czasami możemy zorientować się, że wcale nie odgrywamy tak dużej roli w życiach niektórych, jak by się nam wydawało. Ten mężczyzna przeżył coś, co wstrząsnęło nim i zupełnie zmieniło jego opinię na temat wielu rzeczy. Zrozumiał, że najwyraźniej nie jest tak ceniony przez swoją rodzinę, jak mu się wydawało. Pewne rzeczy musiały zostać wypowiedziane, żeby jasnym stało się, w jakiej sytuacji obecnie się znajdują. Ślub nie przebiegł tak, jak było to zaplanowane.

narzeczony
27.10.2019 14:14 ”Narzeczony zdradził mnie dwa miesiące przed ślubem. Przyznał się dopiero, gdy zaraził się chorobą weneryczną”

Narzeczony Olgi wydawał się facetem idealnym. Szarmancki, dobrze ubrany i o świetnych manierach. Kobieta była przekonana, że wygrała los na loterii. Niestety, niedługo przed ślubem okazało się, że Dawid tak naprawdę nie jest takim człowiekiem, za jakiego się podawał. Teraz Oldze nie tylko rozpadł się związek, kobieta obawia się też o swoje zdrowie. — Narzeczony zdradził mnie dwa miesiące przed ślubem. Przyznał się, dopiero gdy zaraził się chorobą weneryczną. Miałam mieć życie jak z bajki, huczny ślub i wesele, romantyczną podróż poślubną. Nie spodziewałam się, że dwa miesiące po ślubach będę się ciągać po lekarzach, żeby upewnić się, że mój niewierny partner nie zaraził mnie jakimś świństwem.

Wesele
26.10.2019 12:33 Goście weselni byli zażenowani, gdy zobaczyli tort weselny. Był bardzo odważny

Wesele powinno być niezapomniane, zarówno dla państwa młodych, jak i dla zaproszonych gości. Jednak wszystko powinno być zorganizowane z dobrym smakiem! Małżonkowie postanowili zamówić na swoje specyficzny tort. Niestety, goście weselni nie uznali tego za śmieszny dowcip. Wszyscy byli zażenowani i zawstydzeni tym, co zobaczyli! Pomysłów na torty weselne jest bardzo wiele! Jeżeli chcemy, możemy otrzymać prawdziwe dzieło sztuki, wykonane w cieście i lukrze, jednak należy pamiętać, że nie wszyscy ludzie mają takie samo poczucie humoru, a niektóre dodatki należy wybierać, myśląc nie tylko o sobie.

Panna młoda
20.10.2019 17:24 Panna Młoda najbrzydsza na świecie? Kpili z niej wszyscy, dziś zachwyca urodą

Panna młoda została uznana przez Internet za „najbrzydszą na świecie”. Takie komentarze pojawiły się, po tym, jak para młodych ludzi opublikowała zdjęcia ze swojego ślubu. Komentujący byli naprawdę okrutni dla dziewczyny. Kiedy zobaczyli, jak teraz wygląda kobieta, wszystkie komentarze ugrzęzły im w gardłach, teraz na pewno już nie mogą nazwać jej w ten sposób. Każda panna młoda chcę cieszyć się swoim wielkim dniem wśród kochających ludzi, z mężczyzną, którego poślubia. Każda z nas załamałaby się, gdyby cały Internet stwierdził, że to, w jaki sposób wyglądamy, oznacza, że mamy zostać poniżone przez tysiące osób.

ślub
18.10.2019 22:48 Wybrała swoje cztery babcie na druhny. Staruszki miały nawet takie same sukienki

Ślub jest wydarzeniem ważnym nie tylko w życiu młodych, ale i członków ich rodziny. Szczególnie starsi krewni często bardzo przeżywają to wydarzenie. Ta panna młoda postanowił podzielić się swoją radością z najstarszymi kobietami w jej rodzinie i pozwolić im na to, by w pełni przeżyły niezwykłość tego dnia. Dla pary, która niedawno wzięła ślub, rodzina jest szczególnie ważna. Zawsze byli blisko ze swoimi krewnymi i chcieli dać im możliwość poczucia, że również w pełni biorą udział w tej ważnej ceremonii. Dlatego też ten ślub był bardzo niezwykły. Obok państwa młodych, pierwsze skrzypce grały na nim babci.

wesele
18.10.2019 19:48 Wesele i ślub, które okazały się porażką „Cud zaślubin zamienił się w prawdziwy koszmar”

Wesele w wielkim stylu zawsze było marzeniem Mai. Od kiedy była nastolatką, planowała jego najdrobniejsze szczegóły. Wtedy jeszcze to, za kogo wyjdzie, wydawało się sprawą zupełnie drugorzędną. Potem poznała Konrada i szczerze się zakochała. Kiedy partner jej się oświadczył, Maja była w siódmym niebie, przekonana, że jej największe marzenie na świecie w końcu się spełni. Niestety, złośliwy los pokrzyżował jej plany. Wiele młodych kobiet planuje swoje wymarzone śluby i wesela, zanim jeszcze pozna „tego jedynego”. Kto nie ma na Pintereście prywatnej tablicy z sukniami ślubnymi, niech pierwszy rzuci kamieniem. Najpiękniejsze ozdoby, kwiaty, suknie, garnitury, sale… Można spędzić całe godziny na przeglądaniu tych inspirujących zdjęć. Nic dziwnego, że kiedy wesele już dojdzie do skutku, niektórych zjada stres.

panna młoda
13.10.2019 15:47 Panna młoda popłakała się, gdy odebrała tort weselny za 1200 złotych. Miał wyglądać zupełnie inaczej

Panna młoda pragnęła jedynie, żeby podczas jej wesela wszystko było tak, jak należy. Niestety, los i nieporadny cukiernik zdecydowali inaczej. Kobieta nie spodziewała się takiej porażki. Okazało się, że jej wymarzony, kosztujący krocie tort, jest dużo gorszy niż przypadkowe ciasta z drogiego supermarketu. Nikomu nie życzymy takiej niespodzianki w dniu wesela. Każdy z nas chciałby, żeby podczas jego wesela wszystko udało się idealnie. Niestety, los często nam nie sprzyja i właśnie wtedy, kiedy najbardziej się staramy, nic nam nie wychodzi. Tak właśnie stało się w przypadku tej kobiety. Ta panna młoda zaplanowała wszystko, włącznie z wyglądem swojego wymarzonego tortu.

wesele
16.09.2019 18:52 Wesele z kurczakami KFC! Restauracja chce organizować darmowe wesela dla fanów panierki

Wesele to nie tylko wielki dzień państwa młodych, ale i ogromny wydatek. Chciałabyś zminimalizować te koszta, a przy tym twoim ulubionym jedzeniem są smażone kurczaki wprost z Kentucky? Zainteresuj się tym, co proponuje KFC. Czy masz szansę na bycie szczęściarą, której pułkownik Sanders zafunduje wesele? Coraz więcej młodych par przestaje być skrajnie przywiązanych do bardzo tradycyjnych wesel. Zamiast tego, młodzi często poszukują rozwiązań, które najlepiej oddawałyby ich charakter i styl życia. Z tego powodu, ile osób, tyle pomysłów na nietypowe wesela. Jak w przypadku wszystkich zyskujących popularność trendów, nietypowymi weselami zainteresowała się wielka korporacja.

strój
16.09.2019 13:30 Strój na wesele 23-latki wywołał obrzydliwe komentarze. „A Ty za chłopa się przebrałaś?!”

Strój na wesele wielu kobietom spędza sen z powiek. Dopasowanie sukienki, w której będzie się wyglądało olśniewająco, ale nie przyćmi się panny młodej, może być prawdziwym wyzwaniem. Od mężczyzn, jak bardzo często, wymaga się dużo mniej. Wystarczy, by ubrali się w ten sam garnitur, w którym pojawią się na wielu innych uroczystościach. Natomiast podjęcie takiej decyzji przez kobietę wciąż spotyka się z krytyką. Można by się spodziewać, że w obecnych czasach kobieta w spodniach nie wzbudzi już niczyjego zdziwienia. Okazuje się, że niestety dla niektórych wciąż domyślnym damskim strojem jest sukienka lub spódnica. Zasmuca, jak powoli zachodzą zmiany w naszym społeczeństwie. Dlaczego jako normalne postrzegamy to, że kobieta nosi spodnie na co dzień, natomiast jako strój na wesele są niedopuszczalne?

ślub
02.09.2019 12:41 Wesele w spodniach? Katarzyna wybrała spodnie i wzbudziła kontrowersje

Wesele to ważne wydarzenie nie tylko dla pary młodej, ale też dla gości, którzy muszą wybrać odpowiedni strój na tę okazję. Do redakcji lelum.pl trafił list, którego autorka wybrała się na ślub w spodniach. Wzbudziło to wiele kontrowersji i spotkało się krytyką. Co ubrać na wesele? Czy spodnie to zły wybór? O zdanie zapytaliśmy ekspertkę, Joannę Horodyńską. Wesele to wydarzenie, które wymaga nienagannego wyglądu. Dla panów standardem są garnitury, a dla pań eleganckie sukienki. Czy wpada złamać te zasady? Zdecydowała się na to jedna z naszych czytelniczek, Katarzyna. Założyła spodnie na wesele i wywołała burzę. Czy słusznie?

panna młoda
28.08.2019 14:41 Panna młoda, która skompromitowała się na własnym ślubie. Zrobiono jej jedno zdjęcie, wystarczyło

Panna młoda na swoim ślubie zawsze powinna prezentować się nienagannie. Powinna umieć zając się gośćmi, wyglądać perfekcyjnie i nigdy nie pozwolić sobie na ani chwilę szaleństwa. Z jakiegoś powodu, wymagania wobec pana młodego, zazwyczaj nie są ani trochę tak restrykcyjne. Dlatego nikogo nie szokuje, taki nowo poślubiony mężczyzna pozwoli sobie na trochę więcej. Co jednak kiedy to panna młoda zaszaleje? Oby miała dobrych znajomych, którzy na pewno nie zrobią jej żadnych kompromitujących zdjęć. W innym przypadku następnego dnia może gorzko pożałować tego, że pozwoliła sobie na rozluźnienie się. Ta kobieta doświadczyła na własnej skórze tego, jak negatywna może być reakcja w stosunku do takiego zachowania.

panna młoda
18.08.2019 12:01 Panna młoda tuż przed ceremonią zadzwoniła na lotnisko. Miała nietypową prośbę

Panna młoda na chwilę przed ceremonią ślubną zdecydowała się na radykalny krok. Zamiast skupić się na przygotowaniach do najpiękniejszego dnia w jej życiu, postanowiła zadzwonić na lotnisko. Powód jej telefonu był absurdalny, a operatora lotu zatkało, gdy usłyszał jej nietypową prośbę. Nie od dziś wiadomo, że ceremonia ślubna to piękne wydarzenie zarówno dla pary młodej, jak i dla rodziny i przyjaciół, zaproszonych na to wyjątkowe wydarzenie. Jednak ten wyjątkowy dzień okupiony jest również wielkim stresem, który czasami jest nie do okiełznania. Przekonała się o tym pewna panna młoda, która tak bardzo nie chciała, by ktoś zepsuł jej najważniejszy dzień w życiu, że postanowiła samodzielnie uporać się z wszelkimi potencjalnymi zagrożeniami, które mogłyby zakłócić to wydarzenie.

04.08.2019 19:44 Panna młoda miała wypowiedzieć słowa przysięgi. Zamiast tego przeczytała SMS-y niewiernego narzeczonego

Panna młoda miała wypowiedzieć słowa przysięgi w najważniejszym dniu w swoim życiu. Zamiast tego zdecydowała się jednak na podjęcie nieco innego kroku. Na ślubnym kobiercu przeczytała SMS-y swojego niewiernego narzeczonego. Wyobraźcie sobie sytuację z najgorszego koszmaru: w przeddzień ślubu dowiadujecie się, że was ukochany was zdradza. Straszne, prawda? Australijska panna młoda doświadczyła tego na własnej skórze. Chcąc pozostać w pełni anonimowa, swoją historię opowiedziała na stronie internetowej Whimn. Jej słowa są naprawdę wstrząsające i aż trudno w to uwierzyć, że mężczyzna, z którym chciała spędzić resztę życia, zrobił jej coś takiego!