Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Panna młoda, która skompromitowała się na własnym ślubie. Zrobiono jej jedno zdjęcie, wystarczyło
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 28.08.2019 14:41

Panna młoda, która skompromitowała się na własnym ślubie. Zrobiono jej jedno zdjęcie, wystarczyło

panna młoda
unsplash.com – Gabriel Crismariu

Panna młoda na swoim ślubie zawsze powinna prezentować się nienagannie. Powinna umieć zając się gośćmi, wyglądać perfekcyjnie i nigdy nie pozwolić sobie na ani chwilę szaleństwa. Z jakiegoś powodu, wymagania wobec pana młodego, zazwyczaj nie są ani trochę tak restrykcyjne. Dlatego nikogo nie szokuje, taki nowo poślubiony mężczyzna pozwoli sobie na trochę więcej.

Co jednak kiedy to panna młoda zaszaleje? Oby miała dobrych znajomych, którzy na pewno nie zrobią jej żadnych kompromitujących zdjęć. W innym przypadku następnego dnia może gorzko pożałować tego, że pozwoliła sobie na rozluźnienie się. Ta kobieta doświadczyła na własnej skórze tego, jak negatywna może być reakcja w stosunku do takiego zachowania.

Co myślała sobie ta panna młoda?

Z pewnością poniosło ją świętowanie. Młoda kobieta na zdjęciu omal nie wypada z taksówki, z butelką whisky w ręku. Niestety panna młoda nie pomyślała o tym, żeby wcześniej zapewnić sobie otoczenie, które osłoniłoby ją przed kamerami ciekawskich gości. A być może to ktoś z jej przyjaciół postanowił zemścić się za konieczność opiekowania się półprzytomną kobietą.

Nie powinna się wydarzyć taka sytuacja, w której podczas ślubu którekolwiek z młodych doprowadza się do stanu, w którym, nie jest w stanie kontrolować tego, co dzieje się w ich otoczeniu. Jak widzimy na zdjęciu, ta panna młoda ewidentnie nie wie, co się dzieje. Wątpliwe, że w przyszłości będzie zadowolona z tego, że nie pamięta nic z własnego ślubu i to tylko i wyłącznie ze swojej winy.

Jak to wpłynie na ich związek?

Zastanawia, jaka atmosfera była na weselu. Pan młody był zażenowany, podobnie jak rodzice młodych. Goście nie czuli się zbyt swobodnie, wyczuwając jak napięte, są nerwy wszystkich. Fakt, że przez większość imprezy nigdzie nie dała się dostrzec panna młoda, nikomu nie poprawiał nastroju.

Wesele zdecydowanie powinno być wydarzeniem dla młodych, nie dla gości. To nie znaczy jednak, że trzeba od razu popadać w przesadę i urządzać sobie libację alkoholową. Panna młoda, która nie może być nawet obecna na swoim ślubie, nie wróży mu najlepiej. Jeśli bardzo nam na tym zależy, bardziej kameralne, bardziej intensywne przyjęcie kiedy indziej.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

panna młoda

Panna młoda strasznie skompromitowała się na swoich weselu.

panna młoda

Warto pomyśleć o gościach i o tym, jak oni zapamiętają ten ważny dla nas dzień.

panna młoda

To wzajemna miłość powinna sprawiać nam tego dnia najwięcej radości.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. McDonald’s z ogromnym logo w Łazienkach. Sprawa wywołuje wielką burzę
  2. Agnieszka Woźniak-Starak wzruszająco o mężu. Jej słowa łamią serca, dziś obchodziliby 3. rocznicę ślubu
  3. Dziennikarz TVN wylądował w SZPITALU. Przeszedł ciężką operację, jest podłączony do aparatury
  4. W internecie wyglądają jak boginie. Na żywo prezentują się zupełnie inaczej
  5. Na której nodze podwiązka? Rozwiewamy wszelkie wątpliwości
  6. Niewiarygodne zjawisko przerwało ślub. Nagłe huknięcie i w najważniejszym momencie zapadła ciemność
  7. Złe wiadomości. Uwielbiany za rolę w „Kiepskich” Andrzej Grabowski nie czuje się najlepiej
Powiązane
Magdalena Wójcik i Manuela Michalak
Wielki test wiedzy o programie Big Brother. Aby go zdać, musisz mieć minimum 12/16