Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Była dziewczyna wysłała mu SMS noc przed swoim ślubem. Gdy odczytał wiadomość, natychmiast wezwał policję
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 01.12.2019 20:35

Była dziewczyna wysłała mu SMS noc przed swoim ślubem. Gdy odczytał wiadomość, natychmiast wezwał policję

była dziewczyna
fot. Jonas Leupe, unsplash.com

Była dziewczyna wysyłająca ci wiadomość raczej nie zwiastuje niczego dobrego. Tak właśnie było w przypadku Mateusza, którego w środku nocy obudził SMS od byłej. Kiedy mężczyzna go przeczytał, na początku nie potrafił zrozumieć, na co patrzy, ale kiedy to do niego dotarło, nie miał innego wyboru, musiał zadzwonić na policję.

— Nasze rozstanie nie było przyjemne, dlatego nie spodziewałem się, że kiedykolwiek jeszcze usłyszę cokolwiek od Magdy. A na pewno nie teraz! Wciąż mamy wielu wspólnych znajomych, którzy wybierają się na jej wesele, więc kiedy zobaczyłem, że pisze do mnie noc przed ślubem, wiedziałem od razu, że coś jest nie tak — opowiada Mateusz, o tym, co poczuł, gdy była dziewczyna wysłała mu wiadomość.

Była dziewczyna napisała do niego noc przed swoim weselem

Kiedy ze sobą zerwali, Mateusz był przekonany, że to ostatni raz kiedy rozmawia z dziewczyną. Ich związek zawsze był intensywny, ale ostatnie miesiące były jakąś pomyłką. W końcu nie potrafili już ze sobą wytrzymać. Mężczyzna czuł się zdradzony, gdy Magda już po kilku miesiącach się zaręczyła, ale postanowił o niej zapomnieć.

była dziewczyna

W środku nocy napisała do niego jego była.

— Kiedy dostałem tę wiadomość, byłem przekonany, że któraś z jej koleżanek robi sobie żarty. Albo może, że Madzia za dużo wypiła i chce mi wygarnąć coś, czego nie zdążyła powiedzieć przy zerwaniu. Ale przychodziło coraz więcej wiadomości i postanowiłem sprawdzić, o co chodzi. I całe szczęście.

Straszna prawda

Zamiast wyzwisk, była dziewczyna przysłała mu zdjęcia swoich posiniaczonych rąk, rozciętej wargi. Mateusz był jedyną osobą, o której pomyślała, chowając się przerażona w łazience przed agresywnym narzeczonym. Żeby w ogóle się do niej dostać, mężczyzna musiał wezwać policję.

Wesele na całe szczęście odwołane, Magda nie odzywa się do swoich znajomych idiotów, którzy namawiali ją, żeby mu uwierzyła, że się zmienił czy co jeszcze. Strasznie się teraz o nią martwię. Wątpię, żebyśmy kiedykolwiek mogli do siebie wrócić, ale niezależnie od tego, zawsze jej pomogę.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

była dziewczyna

Mateusz natychmiast poszedł się z nią spotkać.

była dziewczyna

Okazało się, że była dziewczyna Mateusza boi się wyjść za swojego narzeczonego, ponieważ mężczyzna jest agresywny.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie tylko Black Friday. W poniedziałek też warto zrobić zakupy
  2. Dokonał odkrycia na swoim zdjęciu z dzieciństwa. Był tam ktoś jeszcze
  3. 10 polskich gwiazd LGBT, które dokonały coming outu. Numer 7 zaskoczył tysiące Polaków
  4. 8 najśmieszniejszych nazw polskich miejscowości. Do 6 chyba nikt się nie przyzna
  5. Paskudne, prawie wszyscy kupują i dodają do kurczaka czy schabu. Zawiera toksyczny dwutlenek siarki i co gorsza olej palmowy