Lifestyle.Lelum.pl > Szansa Na Sukces

Szansa Na Sukces

Donald Tusk próbował swoich sił w telewizji, fot. KAPiF
12.12.2023 18:47 Wyciekły nieznane informacje na temat przeszłości Donalda Tuska. Tak szukał swojej „szansy na sukces”?

Donald Tusk jest w ostatnich dniach jedną z najpopularniejszych osób w Polsce. Wszystko za sprawą historycznych wydarzeń, do których doszło w sejmie 11 grudnia. 

Szansa na sukces. Opole 2023 Karolina Fryt
22.05.2023 13:46 Niesłychane, co zrobiła na oczach Dody i innych gwiazd. Wygrała "Szansę na sukces. Opole 2023"

W niedzielę 21 maja odbył się finałowy odcinek programu „Szansa na sukces. Opole 2023”. Zwycięstwo w programie dawało możliwość występu podczas koncertu „Debiuty” podczas jubileuszowego 60. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. W szranki stanęło 11 młodych i uzdolnionych wokalistów.Na scenie w Opolu stanąć będzie mógł jednak tylko jeden z nich. 

Doda
21.05.2023 20:22 Doda olśniła podczas "Szansy na sukces". Tyle złota jeszcze nie widzieliśmy, nie da się oderwać wzroku

Dziś odbył się finał “Szansy na sukces”, którego nagrodą była możliwość wystąpienia w debiutach na zbliżającym się wielkimi krokami festiwalu w Opolu. Na wydarzeniu pojawiła się Doda, która absolutnie skradła show. Nie głosem, bo nie śpiewała, a swoim strojem.Wokalistka dosłownie błyszczała się niczym gwiazda, którą przecież jest. Jej kreacja sprawiała jej jednak drobne problemy.

szansa na sukces
22.03.2021 21:16 Smutna wiadomość dla widzów ,,Szansy na sukces”. Artur Orzech nie będzie już prowadził programu

Polskę właśnie obiegła zaskakująca wiadomość – jak ustaliły wirtualnemedia.pl, Artur Orzech nie będzie już prowadził programu emitowanego na antenie TVP2. Z informacji portalu wynika, że dziennikarz dziś rano miał zostać zwolniony. Artur Orzech miał nie pojawić się na nagraniu specjalnego, charytatywnego odcinka Szansy na Sukces. Opole 2021. Wirtualne Media dowiedziały się, że prowadzący nikogo nie poinformował o swojej nieobecności.

szansa na sukces
26.09.2020 16:53 „Taśma profesjonalna czy z linią melodyczną?”. Pamiętacie starą dobrą „Szansę na sukces”?

Szansa na sukces pozwoliła wielu polskim artystom na rozpoczęcie prawdziwej wielkiej kariery. Pamiętacie jej starą wersję z Wojciechem Mannem? Od 2019 roku program znowu powrócił na ekrany telewizorów jednak już w nieco odświeżonej wersji. Nastąpiła również zmiana prowadzącego na Artura Orzecha. Oglądacie? Wspominacie starą wersję?W kwietniu ubiegłego roku Szansa na sukces po raz kolejny zagościła na antenie TVP. Wielu widzów było z pewnością lekko rozczarowanych, kiedy dowiedziało się o zmianie ulubionego prowadzącego. Wiecie, czym różni się taśma profesjonalna od tej z linią melodyczną?

eurowizja
05.01.2020 09:32 Zmiany w regulaminie Eurowizji. Teraz reprezentant musi wygrać program TVP

Eurowizja 2020 zbliża się wielkimi krokami. Tegoroczna edycja przyniesie ze sobą szereg zmian w kwestii eliminacji. Potencjalnie zwiększą one nasze szanse na sukces w konkursie głównym, który odbędzie się w Holandii. Jako państwo dominujemy w dziecięcym odpowiedniku konkursu mającego na celu wybrać najlepszą europejską piosenkę. Trochę gorzej idzie nam w dorosłej edycji formatu. Czy Eurowizja 2020 przyniesie nam powtórkę sukcesu Edyty Górniak z roku 1994? Miejmy nadzieję, że tak – ma się do tego przyczynić nowa formuła wybierania naszego reprezentanta. Będzie nim zwycięzca programu telewizji publicznej.

szansa na sukces
04.03.2019 14:42 „Szansa na sukces” z nowym prowadzącym? Wojciecha Manna ma zastąpić gwiazdor TVP

Szansa na sukces z nowym prowadzącym? Kultowy program muzyczny już wkrótce ma powrócić na antenę. Kto poprowadzi show? Podobno Wojciecha Manna ma zastąpić gwiazdor TVP! Po siedmiu latach nieobecności na antenie kultowy talent show ma wrócić na ekrany telewidzów. Uwielbiany przez Polaków Wojciech Mann nie będzie jednak już prowadził programu. Czy Szansa na sukces z innym prowadzącym ma szansę na stałe powrócić na antenę TVP?

Szansa na sukces
08.02.2019 11:43 Szansa na sukces ZNÓW w telewizji! Będą nowi prowadzący

Szansa na sukces to jeden z bardziej popularnych programów typu talent show. Wielu uczestnikom występ w odcinku otworzył drzwi do kariery. Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich wielbicieli wspomnianego formatu- Szansa na sukces powraca! Niestety, Wojciech Mann, który przez lata pełnił funkcję prowadzącego, tym razem nie pojawi się w tej roli. Trwają castingi, które wyłonią jego następcę. Kogo możemy spodziewać się w roli nowego prezentera?