Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Smutna wiadomość dla widzów ,,Szansy na sukces”. Artur Orzech nie będzie już prowadził programu
Marta Kulik
Marta Kulik 22.03.2021 21:16

Smutna wiadomość dla widzów ,,Szansy na sukces”. Artur Orzech nie będzie już prowadził programu

szansa na sukces
fot. instagram.com/szansanasukces.opole2021

Polskę właśnie obiegła zaskakująca wiadomość – jak ustaliły wirtualnemedia.pl, Artur Orzech nie będzie już prowadził programu emitowanego na antenie TVP2. Z informacji portalu wynika, że dziennikarz dziś rano miał zostać zwolniony.

Artur Orzech miał nie pojawić się na nagraniu specjalnego, charytatywnego odcinka Szansy na Sukces. Opole 2021. Wirtualne Media dowiedziały się, że prowadzący nikogo nie poinformował o swojej nieobecności.

Szansa na sukces: Artur Orzech nie będzie już prowadził programu

Jak podaje portal, gdy podczas nagrań 22 marca Orzech w końcu odebrał telefon, poinformował o swojej niedyspozycji.

Jego zachowanie mogło narazić na poważny despekt zaproszonych artystów, wykonawców i dzieci z SOS Wioski Dziecięce w Kraśniku, które specjalnie przyjechały, aby wziąć udział w tym nagraniu informuje Telewizja Polska, jak podaje wirtualnemedia.pl.

Przypomnijmy, że Artur Orzech prowadził Szansę na sukces od marca 2019 roku. Zastąpił wtedy Wojciecha Manna, który przez długie lata był twarzą programu.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Nikt nie spodziewał się, że pod dwóch latach dojdzie do podobnej sytuacji. Wszystko wskazuje na to, że Orzecha na stałe zastąpi słynny dziennikarz.

Nowy prowadzący Szansy na sukces

W związku z zaistniałą sytuacją odcinek charytatywny poprowadził Marek Sierocki, prawdopodobnie to on na stałe zostanie prowadzącym Szansy na sukces.

Emisja odcinka, który wywołał tyle zawirowań w Telewizji Polskiej, zaplanowana jest na 4 kwietnia.

Artur Orzech przez wiele lat komentował Eurowizję, prowadził własne audycje radiowe i programy muzyczne, a także największe imprezy – między innymi w Sopocie i Opolu. Więcej na temat jego kariery przeczytacie >tutaj<.

Szansa na sukces pierwszy raz pojawiła się na ekranach w 1993 roku i miała tylko dwóch prowadzących. Jeśli wierzyć doniesieniom mediów, Marek Sierocki zostanie trzecim gospodarzem programu.

Zobacz zdjęcia:

szansa na sukces

Artur Orzech miał zostać zwolniony.

Opublikowany przez Bądźmy Razem. TVP Piątek, 30 października 2020

Odcinek poprowadził Marek Sierocki.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: wirtualnemedia.pl