Lifestyle.Lelum.pl > Sekrety

Sekrety

Stanisław Bareja
26.06.2024 06:00 Bareja znał się dobrze na jeszcze jednym zajęciu. Sęk w tym, że nielegalnym

Stanisław Bareja bez wątpienia jest jednym z najwybitniejszych polskich reżyserów. Do dzisiaj w pamięci Polaków pozostają jego kultowe filmy, które miały ogromny wpływ na rodzimą kinematografię. Niewiarygodne, jaka była ukryta pasja tego artysty.

Elżbieta Romanowska, Nasz Nowy Dom
07.06.2024 10:55 Nasz nowy dom: kto decyduje o remontach?

Niedawno zakończyła się emisja ostatniej serii programu “Nasz Nowy Dom”. Wszystko wskazuje na to, że kolejne odcinki obejrzymy jesienią. Tymczasem Elżbieta Romanowska zdradza kolejne sekrety produkcji. Kto decyduje o tym, czyje mieszkanie zostanie wyremontowane?

Jarosław Kaczyński
26.07.2020 20:53 Ujawniono największe sekrety Jarosława Kaczyńskiego. Gdy nikt nie patrzy dzieją się niesłychane rzeczy

Jarosław Kaczyński został skrupulatnie przeanalizowany i opisany w książce: Jarosław. Tajemnice Kaczyńskiego. Dzięki publikacji wyszły na jaw niesłychane rzeczy. Wiemy, kto skradł serce prezesa.Jarosław Kaczyński został obnażony ze swoich największych sekretów. Gdy nikt nie patrzy, dzieją się rzeczy, o których nikt nie podejrzewał polityka. Wypowiedzi osób z najbliższego otoczenia nie pozostawiają wątpliwości. Znamy szczegóły tej niebywałej historii.

Kino
01.03.2020 15:42 Sala kinowa skrywa przed nami wiele tajemnic. 6 rzeczy, o których na pewno nie miałeś pojęcia

Kino to coś więcej niż wygodne fotele i ogromny ekran. Okazuje się, że sala kinowa skrywa przed nami mroczne tajemnice, o których nie mamy zielonego pojęcia. Poznaj 6 rzeczy, których prawdopodobnie nikt z nas nie mógłby się spodziewać. Ostrzegamy, że po ich poznaniu dwa razy przemyślisz, zanim po raz kolejny udasz się na seans. Kino to jedno z tych miejsc, które od dawien dawna wywołuje skrajne emocje. O ile jedni są fanatykami wielkiego ekranu, a oglądanie kolejnych premier mogłoby dla nich trwać w nieskończoność, tak inni na samo słowo kino dostają gęsiej skórki. Chrupanie popcornu, dźwięki otwieranych puszek i nieustanne rozmowy to tylko nieliczne przykłady, które powstrzymują ich przed nadmiernymi wizytami w kinie. Okazuje się, że sala kinowa przepełniona jest tajemnicami. Poznaj 6 z nich!

Żona
02.08.2019 15:08 Żona czuła się źle za każdym razem, gdy mąż robił jej kawę. Nagranie ukrytą kamerą ujawniło prawdę

Żona czuła się źle z każdym razem, gdy tylko napiła się kawy, którą przygotował jej mąż. Ciągłe bóle głowy, uczucie nudności i zmęczenia nie dawały jej spokoju. Kobiecy instynkt podpowiedział jej, by w domu zamontowała ukrytą kamerę. Ten pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę. Na jednym z nagrań zobaczyła jak mąż wlewa do jej kubka truciznę! Gdy nagranie pojawiło się w sieci internauci zdecydowanie nie kryli oburzenia. To straszne, do jakich czynów jest zdolny mężczyzna oczekujący na rozwód. Gwarantujemy, że to, co zobaczycie na filmiku będzie dla was prawdZiwym szokiem. Poznajcie szczegóły w naszym artykule!