Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ujawniono największe sekrety Jarosława Kaczyńskiego. Gdy nikt nie patrzy dzieją się niesłychane rzeczy
Dagmara Olszewska
Dagmara Olszewska 26.07.2020 20:53

Ujawniono największe sekrety Jarosława Kaczyńskiego. Gdy nikt nie patrzy dzieją się niesłychane rzeczy

Jarosław Kaczyński
fot EASTNEWS Jarosław Kaczyński – EA @ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Jarosław Kaczyński został skrupulatnie przeanalizowany i opisany w książce: Jarosław. Tajemnice Kaczyńskiego. Dzięki publikacji wyszły na jaw niesłychane rzeczy. Wiemy, kto skradł serce prezesa.

Jarosław Kaczyński został obnażony ze swoich największych sekretów. Gdy nikt nie patrzy, dzieją się rzeczy, o których nikt nie podejrzewał polityka. Wypowiedzi osób z najbliższego otoczenia nie pozostawiają wątpliwości. Znamy szczegóły tej niebywałej historii.

Jarosław Kaczyński bez tajemnic

Michał Krzymowski napisał książkę o Jarosławie Kaczyńskim. Publikacja szybko zyskała na popularności, a czytelników zaskoczyły nieznane dotąd fakty z życia prezesa PiS. Autor dotarł do wiadomości dotyczących związków polityka oraz poglądów na własne życie rodzinne.

-Nowogrodzka to odrębny świat z własnymi zasadami. Ludzie z drugiego piętra nie zaglądają na pierwsze. Nikt im nie zabronił, ale każdy wie, że nie wolno. Wszyscy wchodzą od frontu, ale jest kilka osób, które mogą korzystać z tylnego wejścia. W środku unosi się jakaś sekretna, trudna do opisania atmosfera — czytamy w książce Jarosław. Tajemnice Kaczyńskiego. Według publikacji, prezes swoje biuro traktuje jak drugi dom. Ma swoje rytuały, zwyczaje i niezwykle ceni sobie prywatność.

 1. Tragedia rozgrywała się po cichu. Żona Michała Żebrowskiego w końcu przerwała milczenie, jej wyznanie zasmuca
 2. Wielki dramat Michała Szpaka. Stracił wszystko, fani są zdruzgotani
 3. We wsi dowiedzieli się, że Mariusz jest gejem. Jego życie jest zagrożone, robią zebrania pod domem, próbowali otruć psa. Potrzebna pomoc

Jarosław Kaczyński skrywa wielkie tajemnice

Według informacji zawartych w książce Michała Krzymowskiego prezes był w przeszłości zakochany. Jego serce skradła kobieta, której ojciec zabronił nawiązywania relacji z Kaczyńskim. To zerwanie miało na zawsze odcisnąć piętno na życiu polityka. Mimo braku bliskiej, partnerskiej relacji Jarosław Kaczyński chętnie spędza czas ze swoją siostrzenicą Martą i jej dziećmi, które nazywa wnukami.

Jarosław Kaczyński ma słynąć w świecie polityki z jednej wyjątkowej rzeczy. Prezes nienawidzi odgłosów mlaskania, jedzenia, przełykania co często powoduje, że na stołach w salach obrad nie ma żadnych przekąsek. Podczas spotkań sam jednak podobno popija rozcieńczony wodą sok z czerwonych pomarańczy. Nie znosi kawy, natomiast jest wielbicielem… ekspresowej herbaty w papierowej torebce.

Co je Jarosław Kaczyński? Posiłki ma mu zamawiać sekretarka, która doskonale wie, że prezes nie znosi ryżu, a uwielbia tradycyjne potrawy. Jeśli wierzyć w doniesienia, je prosto z pudełka, aby nie brudzić talerzy.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Jarosław Kaczyński

Jarosław Kaczyński obnażony z tajemnic.

ZOBACZ TEŻ:

 1. Co się dzieje z twoim organizmem po wypiciu kawy? Złapiesz się za głowę, niesamowite
 2. Tragedia na północy Polski. Urodziny nad jeziorem zamieniły się w koszmar
 3. Co się stanie z uczniami we wrześniu? Dyrektorzy szkół przerażeni, jest komentarz wiceminister
 4. Córka Martyny Wojciechowskiej przeżyła istny koszmar, tylko nieliczni wiedzieli. Smutne doniesienia
 5. Wyciekła największa tajemnica ojca małej Madzi. Aż ciężko uwierzyć
 6. Prezes ZUS się wygadała. Polacy nie dostaną już gotówki z 500 plus?
 7. Kierowco, pakiet deregulacyjny został przyjęty. Szykują się poważne zmiany, oto 7 najważniejszych
 8. Fatalne, nagłe doniesienia na antenie RMF. Badania przesiewowe potwierdziły najgorsze, od jutra do środy planują przebadać 1, 4 tys. osób
 9. Kim tak naprawdę była Ewa Milde i na co zmarła? Poruszająca historia niezwykłej polskiej aktorki znanej z „Czterdziestolatka”

Źródło: wp.pl

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania