Rosja

Aleksiej Nawalny Julia Nawalna
01.03.2024 18:40 Historyczny pogrzeb Nawalnego! Żona i córka zostały do tego zmuszone

16 lutego tego roku media obiegła informacja o śmierci rosyjskiego opozycjonisty Aleksieja Nawalnego. Mężczyzna przebywał w kolonii karnej o zaostrzonym rygorze, a okoliczności jego odejścia wzbudzają podejrzenia. Dziś odbył się jego pogrzeb. Jego żona i córka musiały podjąć w tej sprawie łamiącą serce decyzję.

wrak samolotu, prezent
24.08.2023 17:20 Śmierć Jewgienija Prigożyna. W mediach wrze na temat tego, co wniesiono na pokład tuż przed startem. "Drogi prezent"

Wczoraj wieczorem gruchnęła wiadomość o katastrofie samolotu twórcy Grupy Wagnera, Jewgienija Prigożyna. Oprócz niego na pokładzie miał znaleźć się Dmitrij Utkin, jego prawa ręka, a także 8 innych osób. Wszyscy zginęli na miejscu. Tymczasem na światło dzienne przedostaje się coraz więcej informacji na temat tego, co spowodowało ten tragiczny wypadek. Wśród jednej z teorii mowa jest o drogim prezencie, który miał przyczynić się do katastrofy. 

Niewiarygodne, co miał przy sobie Prigożyn
24.08.2023 16:30 Prigożyn miał go przy sobie. Znaleźli telefon "kucharza Putina". Przekazano, co stało się z ciałem

Dziś potwierdzono informację o śmierci przywódcy Grupy Wagnera - Jewgienija Prigożyna. Obecnie ciało mężczyzny znajduje się w biurze badań kryminalistycznych w Twerze. Tam też dokonano niesamowitego odkrycia — niewiarygodne, co odnaleziono przy Rosjaninie.

Stewardesa miała przekazać porażające informacje przed startem samolotu Jewgienija Prigożyna
24.08.2023 13:56 Zginęła z "kucharzem Putina". Stewardesa miała przekazać porażające informacje przed startem samolotu Jewgienija Prigożyna

W środę wieczorem – dwa miesiące po nieudanej próbie przewrotu i marszu na Moskwę – rozbił się prywatny samolot twórcy Grupy Wagnera Jewgienija Prigożyna. Na pokładzie znajdował się on sam, jego prawa ręka i osiem innych osób. Nikt nie przeżył. 

Żona Jewgienija Prigożyna jest otoczona aurą tajemnicy
24.08.2023 08:18 „Kucharz Putina” NIE żyje! Wszyscy zastanawiają się, co ukrywa i kim jest żona Jewgienija Prigożyna?

Media obiegła informacja o katastrofie samolotu, na pokładzie którego miał znajdować się Jewgienij Prigożyn. W wypadku poza twórcą Grupy Wagnera miał zginąć Dmitrij Utkin, czyli jego prawa ręka, i osiem innych osób. Zgodnie z pierwszymi hipotezami maszyna miała zostać zestrzelona przez rosyjską obroną przeciwlotniczą.

Polka
11.01.2023 20:06 Polka jechała do Rosji. Porażające, co zrobili jej na granicy. „Było ostro”

Polka próbowała przedostać się do Rosji, by stworzyć reportaż. Nie mieści się w głowie, jak ją tam potraktowano. Jej szczegółowa relacja mrozi krew w żyłach. Opowiedziała, co dokładnie ją spotkało. Maja Wolny jest nagradzaną pisarką, autorką reportaży i audiobooków. Jej książki tłumaczono już na obce języki. Teraz pracuje nad publikacją „Pociąg do Rosji”.

wakacje
10.10.2021 11:58 Rosja: 15 osób zginęło w katastrofie samolotu

Rosja: w Tatarstanie doszło do katastrofy samolotu z 22 osobami na pokładzie. Niestety, tylko siedmiu udało się przeżyć. Polsat News informuje, że samolot wykonywał rutynowy lot szkoleniowy, na pokładzie było 20 spadochroniarzy i dwóch pilotów. Samolot, o którym mowa, to niewielki turbośmigłowy samolot pasażerski Let L-10. Do tragedii doszło w pobliżu bazy aeroklubu w Mienzielińsku, do którego należały ofiary.

polka
14.08.2021 23:22 Ogromna katastrofa rosyjskiego samolotu. Kamery zarejestrowały porażający moment, nikt nie przeżył

Osiem osób zginęło w katastrofie rosyjskiego samolotu gaśniczego na terenie Republiki Tureckiej – podało w specjalnym oświadczeniu Ministerstwo Obrony Federacji Rosyjskiej. Maszyna Be-200 uczestniczyła w akcji gaszenia pożarów, które od kilku tygodni pustoszą południowe tereny Turcji.

Bydgoszcz
16.01.2021 12:27 Podczas pożaru budynku mieszkalnego w Jekaterynburgu, jedna z ofiar przed śmiercią publikowała wpisy na twitterze

Nie żyje sześcioletnie dziecko oraz jego matka, która w mediach społecznościowych błagała o pomoc. Kobieta i jej pociecha znalazły się w pożarze dziewięciopiętrowego budynku w Jekaterynburgu w Rosji. W sumie zginęło osiem osób, których nie udało się uratować z płomieni — przekazuje portal TVP Info. Zgłoszenie o pożarze wpłynęło we wtorek nad ranem. Gdy służby dotarły na miejsce, paliło się mieszkanie na drugim piętrze, a w całym budynku było mnóstwo dymu. Wcześniej matka błagała o pomoc za pośrednictwem Twittera.

kobieta
05.12.2020 15:33 Istny koszmar, ciężarna kobieta umierała na oczach wszystkich. Jej partner transmitował śmierć

Rosyjski youtuber został aresztowany po tym, jak transmitował na żywo śmierć swojej dziewczyny. Ciężarna kobieta miała umrzeć na skutek długiego przebywania na zimnie w samej bieliźnie. Podobno jeden z widzów mężczyzny miał zapłacić za widok roznegliżowanej zmarłej tysiąc dolarów — donosi portal o2.pl. Z tego artykułu dowiesz się: Jak tysiąc dolarów doprowadziło do śmierci ciężarnej kobiety W jaki sposób zmarła kobieta Co stało się z jej partnerem Do opisywanego zdarzenia doszło w wiosce Iwanowka koło Moskwy. 30-letni Stanislaw Reszetnikow, znany również jako „Stas Reefly”, nakazał swojej 28-letniej partnerce Walentinie „Walji” Grigoriewej rozebrać się do samej bielizny i wyjść na balkon. Kobieta zmarła na skutek doznanej hipotermii. Pod swoim sercem nosiła dziecko.

rodzice
15.10.2020 22:49 Nauczycieli powyżej konkretnej granicy wiekowej zastąpią studenci. Restrykcje w kolejnych krajach

5 osób na jedną kasę, największe miasta w Polsce wchodzą w czerwoną strefę. Wiemy, gdzie mogą być problemy z zakupami Oficjalnie: jest decyzja ws. szkół. Drastyczne zmiany dla uczniów i rodziców, od soboty Pilne: Wybitny polski artysta w rozpaczy błagał służbę zdrowia o pomoc. Właśnie zmarł Natomiast w Polsce również podjęto ważne decyzje dotyczące uczniów, funkcjonowania placówek edukacyjnych i nie tylko.— W moskiewskich szkołach nauczycieli powyżej 65. roku życia i cierpiących na przewlekłe choroby zastąpią studenci uczelni pedagogicznych — podał portal polsatnews.pl.Epidemia koronawirusa na świecieMoskwa: studenci uczelni pedagogicznych zastąpią nauczycieliNauczyciele z Moskwy, którzy przekroczyli pewien rok życia, zostaną zastąpieni w swoich obowiązkach przed studentów. Rząd przyjął takie rozwiązanie, aby chronić najstarszych belfrów przed zachorowaniem na koronawirusa.Natomiast we Francji w czwartek pojawiły się demonstracje. Związki zawodowe domagały się podniesienia płac, zwiększenia zatrudnienia w sektorze oraz poprawy warunków pracy w trakcie trwania epidemii koronawirusa. W niemal każdym kraju na świecie sytuacja epidemiologiczna jest bardzo poważna.Nauczyciele powyżej konkretnej granicy wiekowej mają zostać zastąpieni przez studentów. Te działania zostały podjęte w jednym z krajów w ramach nakładania kolejnych obostrzeń związanych ze światową epidemią koronawirusa. W Europie i na świecie trwa walka z rozprzestrzenianiem się niebezpiecznego wirusa SARS-CoV-2, każda władza robi, co tylko w jej mocy.Epidemia koronawirusa daje się we znaki nie tylko w Polsce, lecz także w całej Europie i na świecie. Niemal wszystkie władze rozpatrują coraz to nowsze pomysły, aby uniknąć śmierci swoich obywateli. Na jeden z pomysłów wpadli rządzący w stolicy Rosji. Nie tylko nasz kraj zmaga się z coraz gorszą sytuacją epidemiologiczną. Kraje Europy, w tym nasi sąsiedzi, również musieli zdecydować się na radykalne kroki oraz wprowadzić bardziej restrykcyjne obostrzenia. Niemcy już rozszerzyły wymogi co do noszenia maseczek, ograniczyły liczbę gości na prywatnych uroczystościach, kontakty miejscach publicznych oraz działalności lokali gastronomicznych.

Zdjęcia ślubne
08.08.2019 15:27 Zdjęcia ślubne prosto z Rosji, które szokują świat. Oni nigdy nie przestaną nas zadziwiać

Zdjęcia ślubne z Rosji, potrafią naprawdę szokować. Niektóre z nich do tego stopnia, że stają się prawdziwymi hitami Internetu. Pomimo tego, że Polacy i Rosjanie nie powinni jakoś szczególnie się od siebie różnić, to w kwestii poczucia humoru i podejścia do życia musimy się jeszcze wiele nauczyć od naszych wschodnich sąsiadów! Oni nigdy nie przestają zadziwiać. Zdjęcia ze ślubu to cudowna pamiątka, która pozostaje nam do końca życia. Jeśli chodzi o sesje zdjęciowe to Rosjanie znają się na tym jak mało kto! Połączenie romantyzmu i kreatywności fotografów z dystansem nowożeńców ze wschodu nie może się nie udać! Gwarantujemy, że po obejrzeniu tych zdjęć, zapragniecie czym prędzej stanąć na ślubnym kobiercu.

sople lodu
20.01.2018 10:38 Wspinacz znaleziony martwy. Wisiał zamarznięty wśród SOPLI NA DACHU

Znany wspinacz został znaleziony martwy. Wisiał pomiędzy soplami, na dachu jednego z budynków. Ta przerażająca śmierć na pewno na długo zostanie w pamięci mieszkańców osiedla. Jewgienija Tikhonow był znanym rosyjskim wspinaczem. Miał 26 lat, gdy wspinał się po budynku jednego z akademików. Jewgienija pracował przy temperaturze mocno poniżej zera. Mężczyzna był znanym w mediach, doświadczonym alpinistą, który zarabiał, naprawiając wysokie budynki.