Lifestyle.Lelum.pl > Renata Pałys

Renata Pałys

Renata Pałys, Marzena Kipiel-Sztuka
03.07.2024 07:59 Pałys zdradziła, kto zajmie się grobem Kipiel-Sztuki. Łzy leją się po policzkach

Marzena Kipiel-Sztuka zapisała się w pamięci widzów przede wszystkim jako Halinka ze “Świata według Kiepskich”. Aktorkę pożegnaliśmy 9 czerwca. Jako pierwsza informację o jej śmierci przekazała Renata Pałys. Teraz koleżanka z planu zdradza, kto zajmie się grobem zmarłej aktorki. 

"Świat według Kiepskich"
10.06.2024 22:22 Nie tylko Marzena Sztuka. Ta aktorka też zaplanowała własny pogrzeb

9 czerwca zmarła Marzena Kipiel-Sztuka. Aktorka znana była głównie z serialu “Świat według Kiepskich”, gdzie występowała przez ponad 20 lat. Pogrzeb serialowej Halinki odbędzie się 13 czerwca. Marzena Kipiel-Sztuka nie jest jedyną gwiazdą tej produkcji, która zaplanowała własny pogrzeb. 

marzena kipiel-sztuka renata pałys
09.06.2024 18:24 Pałys przez łzy ledwo zdradziła, jak wyglądały ostatnie chwile Kipiel-Sztuki

Dziś rano media w całej Polsce obiegła wyjątkowo przykra informacja o śmierci Marzeny Kipiel-Sztuki. Aktorka zasłynęła dzięki kultowej już roli Halinki Kiepskiej z serialu “Świat według Kiepskich”. Tragiczne wieści jako pierwsze przekazała jej koleżanka z planu, Renata Pałys. Okazuje się, że artystka widziała się z nią zaledwie kilka godzin przed śmiercią. Teraz wyznała, jak wyglądały jej ostatnie chwile.

Marzena Kipiel-Sztuka, Renata Pałys
09.05.2024 13:44 Jak potoczyły się losy Pałys i Kipiel-Sztuki? Jedna zniknęła, druga żyje pełnią życia

Serial “Świat według Kiepskich” można nazwać kultową polską produkcją. W główną postać wcielał się tam Andrzej Grabowski, a jego żonę grała Marzena Kipiel-Sztuka. Aktorka od jakiegoś czasu przestała udzielać się w mediach, całkowicie wręcz zniknęła z show biznesu. Wcześniej miała problemy finansowe. Renata Pałys, serialowa Paździochowa wiedzie całkiem inne życie.

Renata Pałys
28.12.2022 17:52 Renata Pałys zostanie pochowana bez grobu. Jej życzenie w tej kwestii wprowadziło w zdumienie

Renata Pałys zyskała ogromną popularność dzięki roli Paździochowej w serialu „Świat Według Kiepskich”. W przeciągu kilkunastu ostatnich miesięcy odeszło kilku aktorów z tej produkcji. Renata Pałys, choć sama się na tamten świat nie spieszy, poczyniła do tego już pewne przygotowania. Aktorka podjęła bardzo odpowiedzialną i świadomą decyzję o spisaniu testamentu zawczasu. Ma też specjalne życzenie co do swojego pochówku.

Renata Pałys
23.12.2022 13:57 Renata Pałys zgłosiła się na policję. Ciężko uwierzyć, w jaki sposób została potraktowana

Renata Pałys podzieliła się przygnębiającym wspomnieniem. Przed laty ktoś bezprawnie wykorzystał wizerunek aktorki i przypisał jej obraźliwe słowa, których ta nigdy nie użyła. Co więcej, gdy artystka podjęła decyzję o zgłoszeniu sprawy na policję, spotkała się tam z ogromną pogardą i lekceważeniem ze strony funkcjonariuszy. W końcu wzięła sprawy w swoje ręce.

Świat według Kiepskich, Renata Pałys
14.10.2022 13:54 Renata Pałys grała Paździochową w „Świecie według Kiepskich”. Dopiero teraz wyznała, co działo się na planie. „Zdarzały się przykre sytuacje”

Renata Pałys przez lata wcielała się w rolę Heleny Paździoch w serialu „Świat według Kiepskich”. Jej słynne „Marian, do domu!” stało się niemal ikonicznym hasłem Polsatu. Teraz zdradziła, że na planie nie zawsze bywało kolorowo. Renata Pałys od samego początku była związana z serialem „Świat według Kiepskich”, choć w pierwszych sezonach na ekranie pojawiała się epizodycznie. Później jednak mogliśmy znacznie lepiej poznać Paździochową — przez 22 lata zarysowała się nam, jako kobieta niezwykle barwna — mimo iż harda, nieco wulgarna i despotyczna.