Lifestyle.Lelum.pl > Przepowiednie

Przepowiednie

Krzysztof Jackowski
17.12.2020 23:51 Krzysztof Jackowski miał wizję na 2021. Nikt nie chciał usłyszeć tej przepowiedni

Krzysztof Jackowski niejednokrotnie udowadniał Polakom, że jego wizje nie są przypadkowe, a przy tym trafne. Od jakiegoś czasu prowadzi kanał na platformie YouTube, gdzie przedstawia widzom swoje przewidywania na najbliższe dni lub tygodnie. Tym razem postanowił zdradzić, co jego zdaniem przyniesie nam nadchodzący 2021 rok. Wizjoner opowiadał o pustych ulicach miasta i czerwonej granicy. Krzysztof Jackowski zasłynął ze swoich wizji, które rzekomo miały pomagać policji w rozwiązywaniu spraw. Od tamtej pory zrobiło się o nim głośno w mediach, a jego przepowiednie śledzi tysiące internautów. Ostatnio mówił m.in. o Bożym Narodzeniu.

staruszek
10.09.2020 17:20 Przepowiednie dla Polski. Jasnowidz wyjawił, co stanie się w 2020. Porażające

W Polsce wychowało się całe grono jasnowidzów, którzy przez lata głosili swoje przepowiednie dotyczące przyszłości kraju i świata. Obdarzeni niezwykłym darem ludzie, widzieli nad Polską nie tylko czarne chmury, choć bezsprzecznie, to te katastroficzne wizje spełniały się najczęściej. Wierzyć czy nie wierzyć? Kabalarze, prorocy i wróżbici – czy ich dar jest prawdziwy? Okazuje się, że słowa wypowiedziane przez kłodzkiego Nostradamusa mają swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości.Przepowiednie dla Polski są często wyszukiwanym w sieci tematem. Jakiś czas temu słynny jasnowidz, Filip Fediuk zwany kłodzkim Nostradamusem, który przewidział między innymi wielką powódź z 1997, miał wypowiedzieć również ważne słowa dotyczące dziejów Polski w 2020 roku. Jego wizje były porażające. Czy mamy się czego obawiać?

Krzysztof Jackowski
10.08.2020 16:21 Krzysztof Jackowski miał kolejną porażającą wizję. Niestety, podał niepokojącą datę

Niestety i tym razem Krzysztof Jackowski nie ma dla nas dobrych wieści. Niedawno przekazał nam kolejne fatalne wieści. W swoim najnowszym filmiku na YouTube przepowiada nam kolejne mrożące krew w żyłach wydarzenia. Co ma nadejść tym razem?Krzysztof Jackowski ma dla nas kolejne przerażające wieści. Jasnowidz z Człuchowa ani na chwile nie przestaje nas informować o następnych przykrych wydarzeniach. To ma się wydarzyć jeszcze w tym miesiącu. To jest bliskie… W okresie sierpnia możemy już się czuć niebezpiecznie — podkreśla.

Krzysztof Jackowski
05.08.2020 18:37 Kolejna wizja Krzysztofa Jackowskiego się spełniła? Ciarki przechodzą na samą myśl, co będzie następne?

Jakiś czas temu Krzysztof Jackowski poinformował, co zobaczył w jednej ze swoich wizji. Jasnowidz był wyraźnie wzburzony i ostrzegał przed zagrożeniem. Internauci zauważyli, że mógł przewidzieć katastrofę, która wydarzyła się całkiem niedawno. Czyżby wróżbita miał rację?Krzysztof Jackowski wzbudza wśród Polaków wiele emocji. Tym razem jednak jedna z jego wizji spełniła się na naszych oczach — tak przynajmniej twierdzą internauci. Trzeba przyznać, że dokładność, z jaką ziściła się przepowiednia jasnowidza jest wstrząsająca. O co chodzi?

krzysztof jackowski
01.08.2020 16:03 Spełniła się wizja Krzysztofa Jackowskiego? Jasnowidz potwierdził, dokładnie przewidział tragiczne zdarzenia

Krzysztof Jackowski przewidział przyszłość? Jasnowidz potwierdził, że jego tragiczne przypuszczenia się sprawdziły. Smutną wiadomość przekazał jak zawsze, nagrywając materiał wideo, podzielił się także ważną refleksją dotyczącą dramatycznego spełnienia przepowiedni.Krzysztof Jackowski wciąż mierzy się z kwestionowaniem jego przepowiedni. Jasnowidz ma wielu zwolenników i wielu przeciwników, obie te grupy jednak z tym samym zainteresowaniem śledzą jego słowa. Tym razem Jackowski się nie pomylił – tak przynajmniej sam stwierdził.

krzysztof jackowski
28.06.2020 17:44 Jasnowidz powiedział, jak wygląda życie po śmierci. Krzysztof Jackowski miał porażającą wizję

Krzysztof Jackowski postanowił poruszyć temat, który wiele osób uważa za tabu, czyli życie po śmierci. Jak się okazało, jasnowidz miał porażającą wizję, a w swoich przemyśleniach nawiązał m.in. do hinduizmu i reinkarnacji. Ciekawi?Krzysztof Jackowski to jeden z najpopularniejszych jasnowidzów w Polsce. Tym razem, mężczyzna postanowił podzielić się z fanami swoimi przemyśleniami na temat życia po śmierci. Jak się okazało, mężczyzna miał porażające wizje, które, jak sam uważa, poparte są licznymi doświadczeniami. Powiedział, co czeka ludzi.

przepowiednie
26.06.2020 14:43 Przepowiednie Tesli zaczynają się spełniać? Proroctwa geniusza wywołują ciarki

Przepowiednie Nikola Tesli, ku zdziwieniu wielu osób, po latach okazują się całkiem trafne. Jego genialny umysł nie tylko był autorem wielu przełomowych wynalazków, ale także przepowiedział wydarzenia, które częściowo już się spełniły. Kolejne z nich jeszcze przed nami, jednak Nikola nie miał dobrych wieści. Wojny, eliminacja słabszych jednostek, czy dominacja robotów, to tylko część proroctw wynalazcy z XX wieku. Nikola Tesla był niewątpliwie geniuszem, który znacząco wyprzedził swoje czasy. Wynalazła żyjący na przełomie XIX i XX wieku zaszczycił ludzkość wieloma intrygującymi na tamten czas wizjami, które już zdążyły się wypełnić. Wielu z nas z niepokojem patrzy w przyszłość, którą Tesla zarysował w ciemnych barwach. Czy mamy się czego obawiać?

Przepowiednie
28.01.2020 10:58 Ile masz linii na nadgarstku? 2? 3? Zdradza to szczegóły o twoim zdrowiu i życiu

Przepowiednie, które masowo obiegają sieć, powoli zaczynają obrastać już legendą. Tym razem ogromne zainteresowanie Internautów wzbudziła liczba linii na nadgarstku. Okazuje się, że jej ilość nie jest przypadkowa. Co więcej, zdradza to szczegóły o twoim zdrowiu i życiu. lle masz linii na nadgarstku? 2? 3? A może 4? Ostatnia opcja wywoła uśmiech na twojej twarzy. Niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę, ale całą prawdę o człowieku można wyczytać nie tylko jego oczu, ale również… dłoni. Umiejętne odczytanie linii papilarnych, potrafi zdradzić nawet najbardziej pikantne szczegóły na temat drugiego człowieka. Co powiecie na poznanie znaczenia linii na nadgarstku? Jak się okazuje, są one prawdziwą skarbnicą tajemnej wiedzy, którą do tej pory udało się poznać zaledwie garstce z nas.

poniedziałek
15.08.2019 17:34 Przepowiednie o końcu świata. 70% tych proroctw już się sprawdziło

Przepowiednie Królowej Saby już od lat 90. doskonale znane są wielu Polakom. To właśnie wtedy w naszym kraju po raz pierwszy zaczęto szeroko omawiać przewidywania starożytnej królowej. Większość jej proroctw już się sprawdziła, w tym te dotyczące Polski. Co mówiła o końcu świata? Przepowiednie Królowej Saby, Michaldy, znane są na całym świecie. Jej królestwo leżało na Półwyspie Arabskim, a władczyni żyła w czasach Króla Salomona i najprawdopodobniej to dzięki niemu jej słowa zostały spisane w księdze Proroctwa królowej Saby. Z czym miała rację?