Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Przepowiednie o końcu świata. 70% tych proroctw już się sprawdziło
Marta Kulik
Marta Kulik 15.08.2019 17:34

Przepowiednie o końcu świata. 70% tych proroctw już się sprawdziło

poniedziałek
Fot. Josep Castells, unsplash.com

Przepowiednie Królowej Saby już od lat 90. doskonale znane są wielu Polakom. To właśnie wtedy w naszym kraju po raz pierwszy zaczęto szeroko omawiać przewidywania starożytnej królowej. Większość jej proroctw już się sprawdziła, w tym te dotyczące Polski. Co mówiła o końcu świata?

Przepowiednie Królowej Saby, Michaldy, znane są na całym świecie. Jej królestwo leżało na Półwyspie Arabskim, a władczyni żyła w czasach Króla Salomona i najprawdopodobniej to dzięki niemu jej słowa zostały spisane w księdze Proroctwa królowej Saby. Z czym miała rację?

Przepowiednie królowej Saby

Historia zna wielu proroków, takich jak Nostradamus czy Baba Wanga, ale obecnie nieco rzadziej mówi się o Michaldzie. Królowa żyła w tych samych czasach co Salomon. To znajomość ze słynnym królem zapewniła jej zapisanie się na kartach historii. Jego kronikarz skrupulatnie zapisywał słowa kobiety, tak aby można było dokładnie sprawdzić, czy miała rację. Wieki później wiemy, że cechowała ją niezwykła intuicja.

Co przewidziała królowa Saby? Michalda przewidziała zdarzenia, jakie miały miejsce w naszym kraju. Zgodnie z jej przepowiednią doszło do zagłady Żydów i rozbiorów. Przewidziała także zimę z 1944 roku, podczas której wyginęła spora część populacji kuropatw. To nie wszystko, królowa kazała spisać oznaki końca świata.

Oznaki końca świata według Michaldy

Trzecia część księgi królowej Saby została poświęcona oznakom końca świata. Zwiastować go mają sygnały, które od dawna obserwujemy. Na co zwrócić szczególną uwagę? Po pierwsze na wydłużony czas pracy. Zdaniem Michaldy osłabione więzi międzyludzkie spowodowane zbyt długą pracą są początkiem końca. Zagrożeniem ma być też rozwój technologii. Dodatkowo w ciągu najbliższych dekad zabraknie terenów pod uprawy. Jako następne sygnały królowa podaje bezbożność, odmienne waluty w każdym kraju, zaniechanie postów od mięsa, anomalie pogodowe, plagi owadów i suszę.

Michalda dokładnie opisała też, co stanie się, gdy spełnią się wszystkie oznaki. Jak będzie wyglądał koniec świata według jej opisu? Tragedia rozpocznie się od potwornej wojny, podczas której polegnie większość populacji. Wtedy Bóg ma dać ludzkości szansę. Jeśli nie zostanie wykorzystana-ześle cierpienia, o jakich świat nigdy nie słyszał. Gwiazdy rozbłysną krwawym blaskiem, zwierzęta będą pociły się krwią, a księżyc zacznie ukazywać się od wschodu. Ogromna susza ma być zwieńczeniem kataklizmu. Wiele osób wierzy w przepowiednie królowej Saby i już obserwuje spełnianie się pierwszych oznak. Należy się bać?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

przepowiednie

Przepowiednie królowej Saby wiążą się z niewyobrażalnymi kataklizmami.

przepowiednie

Zdaniem Michaldy świat czeka straszna zagłada.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Lekarz oświadczył, że ich dziecko urodzi się z poważnym defektem. To była najtrudniejsza decyzja w ich życiu
  2. Chłopak się jej oświadczył: „Zgodziłam się, ale jest mi niedobrze na samą myśl, że mam być jego żoną”
  3. Dostaje alimenty od byłego męża i 500+. „Nie pracuję, bo mi się to nie opłaca”
  4. 39-letnia Marta Kaczyńska publicznie karmi syna piersią na plaży. Ile lat ma dziecko?
  5. Nie poszła na ślub siostry. Powód powala

Źródło: antyradio.pl

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik