Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ile masz linii na nadgarstku? 2? 3? Zdradza to szczegóły o twoim zdrowiu i życiu
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 28.01.2020 10:58

Ile masz linii na nadgarstku? 2? 3? Zdradza to szczegóły o twoim zdrowiu i życiu

Przepowiednie
fot. lelum.pl

Przepowiednie, które masowo obiegają sieć, powoli zaczynają obrastać już legendą. Tym razem ogromne zainteresowanie Internautów wzbudziła liczba linii na nadgarstku. Okazuje się, że jej ilość nie jest przypadkowa. Co więcej, zdradza to szczegóły o twoim zdrowiu i życiu. lle masz linii na nadgarstku? 2? 3? A może 4? Ostatnia opcja wywoła uśmiech na twojej twarzy.

Niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę, ale całą prawdę o człowieku można wyczytać nie tylko jego oczu, ale również… dłoni. Umiejętne odczytanie linii papilarnych, potrafi zdradzić nawet najbardziej pikantne szczegóły na temat drugiego człowieka. Co powiecie na poznanie znaczenia linii na nadgarstku? Jak się okazuje, są one prawdziwą skarbnicą tajemnej wiedzy, którą do tej pory udało się poznać zaledwie garstce z nas.

Przepowiednie: Linie papilarne na nadgarstku skrywają tajemną wiedzę

Kiedyś wierzono, że liczba linii na nadgarstku ściśle związana jest z wiekiem, którego dożyjemy. Tym sposobem przyjęło się, że jeśli ktoś jest posiadaczem jednej linii, będzie żył jedynie 28 lat. Dwie oznaczały 56 lat, a posiadacze trzech widocznych kresek na nadgarstku dożyć mieli 84 wiosen. Kolejna linia pozwalała wydłużyć życie dokładnie o rok.

Przepowiednie dotyczące linii na nadgarstku dzisiaj uległy diametralnej zmianie. Okazuje się, że są one nieocenioną skarbnicą wiedzy, która zdradza cenne informacje dotyczące naszego zdrowia i życia. Do tej pory uważałaś, że takie szczegóły poznasz tylko dzięki znakom zodiaku? Nic bardziej mylnego.

Ile masz linii na nadgarstku? Poznaj całą prawdę o samym sobie

Pierwsza linia

Pierwsza linia to tzw. bransoletka życia. Jej kształt skrywa w sobie tajemną wiedzę dotyczącą naszego zdrowia i życia. Im prostsza tym nasze zdrowsze czeka nas życie.

Druga linia

Druga to linia dobrobytu. Jej kształt odpowiada za to, czy w przyszłości będziemy mogli cieszyć się dostatkiem i majętnością. Idealny stan osiągniesz wtedy, gdy będzie ona długa i nieprzerywana.

Trzecia linia

Trzecia to tzw. linia siły. Jeśli jest długa i nieprzerywana oznacza to, że jesteś jednostką wpływową i odporną psychicznie. Zamierzone cele osiągasz w mgnieniu oka. Spełniasz wszystkie predyspozycje, by zostać politykiem lub osobą publiczną.

Czwarta linia

Czwarta linia pojawia się niezwykle rzadko. Jej ona symbolem długiego i dostatniego życia. Jeśli jesteś jego posiadaczką, możesz być spokojna o swoją przyszłość.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Przepowiednie

Przepowiednie dotyczące linii na dłoniach cieszą się ogromną popularnością.

Przepowiednie

Tylko nieliczni mają ich aż 4.

ZOBACZ TEŻ:

   1. Białe paski na mięsie z kurczaka. Czym są i czy powinniśmy ich unikać?
   2. Polka wróciła z Wuhan i nagle zaczęła mówić o chińskiej żywności. Wyjawiła długo ukrywaną prawdę
   3. Nie żyje 49-latka. Po miesiącu od zaginięcia natrafiono na ślad kobiety, odnaleziono jej ciało
   4. Małżeństwo otworzyło prezent ślubny po 9 latach. Nie mogli uwierzyć w jego zawartość
   5. Odkrył, co jego dziewczyna robi z jego psem, gdy nie ma go w domu. Ukryta kamera zarejestrowała wszystko
   6. Wszyscy obawiali się złej wiadomości, nadeszła. Poinformowano, że Paweł Królikowski nie wróci szybko, dramat jego rodziny

  Źródło: dompelenpomyslow.pl

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik