Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Przepowiednie Tesli zaczynają się spełniać? Proroctwa geniusza wywołują ciarki
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 26.06.2020 14:43

Przepowiednie Tesli zaczynają się spełniać? Proroctwa geniusza wywołują ciarki

przepowiednie
fot. wikipedia.org/Prawo Krwi

Przepowiednie Nikola Tesli, ku zdziwieniu wielu osób, po latach okazują się całkiem trafne. Jego genialny umysł nie tylko był autorem wielu przełomowych wynalazków, ale także przepowiedział wydarzenia, które częściowo już się spełniły. Kolejne z nich jeszcze przed nami, jednak Nikola nie miał dobrych wieści. Wojny, eliminacja słabszych jednostek, czy dominacja robotów, to tylko część proroctw wynalazcy z XX wieku.

Nikola Tesla był niewątpliwie geniuszem, który znacząco wyprzedził swoje czasy. Wynalazła żyjący na przełomie XIX i XX wieku zaszczycił ludzkość wieloma intrygującymi na tamten czas wizjami, które już zdążyły się wypełnić. Wielu z nas z niepokojem patrzy w przyszłość, którą Tesla zarysował w ciemnych barwach. Czy mamy się czego obawiać?

Nikola Tesla- szalony naukowiec i wizjoner

Nikola Tesla idealnie wpisywał się w kanon szalonego naukowca, dla którego nauka jest najwyższym dobrem. Wynalazca ma na swoim koncie wiele odkryć, które błyskawicznie weszły do powszechnego użycia. Tesla bardzo szybko zyskał sławę, jednak jego kariera nie była usłana rożnami.

Autor wielu wynalazków w wolnej chwili swoje myśli przelewał na papier. Jak się okazuje, nie dotyczyły one jedynie nauki, ale również wizji przyszłości. Dla niektórych przepowiednie Tesli mogłoby wydawać się dość kontrowersyjne, jednak wiele z nich już do tej pory się wypełniło. Co więcej, najgorsze przed nami.

  1. Kierowca autobusu z Warszawy był pod wpływem substancji psychoaktywnych? Najnowsze informacje wprawiają w osłupienie
  2. Co za widok, do internetu trafiło zdjęcie Gessler bez makijażu w turbanie na głowie. Kompletnie nieumalowana gwiazda „Kuchennych rewolucji” zaskoczyła wszystkich
  3. Pamiętacie Stanisławę Ryster z „Wielkiej gry”? Niewiarygodne jak skończyła, smutne doniesienia

Przepowiednie Nikola Tesli

Wizje snute przez geniusza XX wieku niestety nie napawają optymizmem. Jego przemyślenia i proroctwa były publikowane na łamach czasopisma Liberty w latach 1924-1950. Świat przedstawiony przez Teslę miał być niezwykle brutalny i bezlitosny.

nadal będziemy utrzymywać ułomne osobniki przy życiu, ale nasze rozumienie rasy i cywilizacji nie będzie pozwalało im się rozmnażać. Będą oni sterylizowani, a ich instynkt macierzyński tłumiony – pisał Tesla, jak podaje onet.pl.

Tesla zwracał uwagę również na problem skażenia wód, który przyczyni się do śmierci wielu jednostek. Wspominał również o niezwykle potężnej broni, której samo posiadanie miałoby gwarantować pokój na świecie. Mimo to, w jego wizjach pojawiła się również wojna. Uważacie, że mamy się czego obawiać?

ZOBACZ ZDJĘCIE:

przepowiednie

Przepowiednie Nikola Tesli powodują ciarki na plecach.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Gwiazda TVN pogrążona w żałobie. Opublikowała zdjęcie zrobione w dniu ojca, niezwykle poruszające
  2. W ciągu 4 miesięcy 200 tysięcy polskich turystów dostanie pieniądze. Nie chodzi o bon
  3. Wyrzucasz skórkę od arbuza? Popełniasz ogromny błąd, oto powód
  4. Fatalne informacje dla wszystkich Polaków. GUS przedstawił smutną prognozę, wkrótce zderzymy się z ogromnym problemem
  5. Odkopali ciało martwej 9-latki. Pod zwłokami znaleziono nieprawdopodobną rzecz, nie mogli uwierzyć własnym oczom
  6. Gdy panna młoda weszła do kościoła, starsze osoby prawie zemdlały na jej widok. Niewiele kobiet by się odważyło

Źródło: onet.pl

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik