Lifestyle.Lelum.pl > Prezenterka

Prezenterka

Malwina Wędzikowska
19.07.2024 20:59 Teraz jest arcybogata, nie zawsze tak było. Gwiazda TVN była bezdomna

Malwina Wędzikowska jest dzisiaj jedną z popularniejszych gwiazd stacji TVN. Mało kto wie, z jakimi kłopotami borykała się prezenterka jeszcze kilka lat temu. Teraz, w najnowszym wywiadzie, otworzyła się na temat swojej trudnej przeszłości.

Popek, Nowakowska, Tomaszewska, Cichopek
20.06.2024 13:18 Afera w "Pytaniu na śniadanie". Szefowa wprost obraża prowadzących: "Żenujące"

W wyniku rewolucji, która dotknęła całą TVP, “Pytanie na Śniadanie” przeszło szereg zmian, w tym również tych kadrowych. Z popularną śniadaniówką pożegnał się cały skład dotychczasowych prowadzących, co wywołało mnóstwo kontrowersji wśród widzów. Okazuje się, że te jeszcze nie ucichły. Tymczasem szefowa programu, zamiast załagodzić aferę, postanowiła dosadnie odpowiedzieć na komentarze niezadowolonych internautów. Przy okazji obraziła swoich byłych pracowników…

Katarzyna Burzyńska
28.05.2024 17:13 Wypadły jej zęby na wizji "Pytania na śniadanie". Wyjaśniła, co jest przyczyną

Wczorajsza wpadka podczas emisji programu “Pytanie na Śniadanie” na długo pozostanie w świadomości internautów. Katarzyna Burzyńska straciła zęby podczas wejścia na żywo, co odbiło się szerokim echem w mediach. Dziś prezenterka opowiada, co dokładnie było przyczyną tego zdarzenia.

Stanisława Ryster, TVP
04.04.2024 17:41 Tuż przed śmiercią Stanisława Ryster mówiła o TVP. “Po co mam wracać”

Media obiegła informacja o śmierci Stanisławy Ryster, wieloletniej prowadzącej teleturniej “Wielka gra". Jeszcze kilka tygodni temu rozmawiała z mediami o ewentualnym powrocie do stacji TVP. Odpowiedź była jednoznaczna.

Stanisława Ryster
04.04.2024 15:13 Zmarła absolutna legenda TVP, Stanisława Ryster. Była twarzą kultowego teleturnieju

Zmarła ikona polskiej telewizji. Prezenterka prowadziła jeden z najpopularniejszych teleturniejów. Stanisława Ryster miała 82 lata.

studio telewizyjne, dziennikarze, kamera
07.12.2023 17:56 Prezenterka pokazała ten gest wprost do kamery. Widzowie zdębieli, gdy włączyli serwis informacyjny. Teraz się tłumaczy

Podczas nagrań do popularnego programu informacyjnego doszło do szokującej wpadki. Dziennikarka przywitała widzów nie słowami, a… wulgarnym gestem! Miliony ludzi przed telewizorami zdębiało. O tej aferze mówił już cały świat. Czy wytłumaczenie prezenterki kogokolwiek przekona?

04.02.2021 09:19 Wpadka na wizji. Dziennikarce wypadł ząb, nagranie obiegło sieć

Dziennikarka Marichka Padalko z pewnością zapamięta ten dzień na długo. Kiedy prowadziła program na żywo, nagle wypadł jej ząb! Prezenterka do samego końca zachowała się bardzo profesjonalnie i ani na chwilę nie wytrąciła ją cała sytuacja z równowagi. Praca w mediach nie jest łatwa, a zwłaszcza, kiedy trzeba poprowadzić program na żywo. Przekonała się o tym Marichka Padalko.