Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Prezenterka pokazała ten gest wprost do kamery. Widzowie zdębieli, gdy włączyli serwis informacyjny. Teraz się tłumaczy
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 07.12.2023 17:56

Prezenterka pokazała ten gest wprost do kamery. Widzowie zdębieli, gdy włączyli serwis informacyjny. Teraz się tłumaczy

studio telewizyjne, dziennikarze, kamera
Prezenterka pokazała wulgarny gest do kamery. Fot. Canva

Podczas nagrań do popularnego programu informacyjnego doszło do szokującej wpadki. Dziennikarka przywitała widzów nie słowami, a… wulgarnym gestem! Miliony ludzi przed telewizorami zdębiało. O tej aferze mówił już cały świat. Czy wytłumaczenie prezenterki kogokolwiek przekona?

Wielka wpadka na łamach serwisu informacyjnego. Szokujące co zrobiła prezenterka

Programy informacyjne są jednymi z najważniejszych publikowanych materiałów w telewizji. Dziennikarze, którzy je prowadzą, muszą wykazywać się powagą, sporą wiedzą oraz obiektywizmem, gdy omawiają to, co dzieje się aktualnie w różnych zakątkach świata. Nie ulega wątpliwości, że prowadzenie tego typu programu jest wielkim wyróżnieniem dla prezenterów. Jednak gdy popełnią wpadkę, w jednej chwili może posypać się cała ich kariera!

Maryam Moshiri jest popularną dziennikarką pracującą dla BBC News. Stacja jest jedną z najbardziej poważanych nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale i na świecie. Niestety podczas ostatniej emisji programu informacyjnego coś poszło nie tak. Kamery błyskawicznie zarejestrowały jedną z największych wpadek w historii telewizji! Wszystko przez gest, który wykonała prezenterka.

Nieoficjalnie: Danuta Holecka odchodzi z TVP. Doszło do nieoczekiwanego zwrotu akcji Wyszła na jaw szokująca decyzja Marcina Hakiela. W tle wielkie pieniądze. Kasia Cichopek nie ma już złudzeń

Prezenterka pokazała widzom wulgarny gest

Widzowie, którzy jak co dzień włączyli telewizory, by obejrzeć najnowsze wydanie wiadomości, przeżyli szok. Maryam Moshiri nie powitała publiczności ciepłym słowem, a wulgarnym gestem! Nie zdając sobie sprawy z tego, że program jest już nadawany na żywo, pokazała wprost do kamery środkowy palec. O tej wstrząsającej wpadce mówią już media na całym świecie. 

Gdy tylko prezenterka zorientowała się, że jest na wizji, oblał ją zimy pot. Z próżną nadzieją, że być może jej gest się nie nagrał, błyskawicznie zmieniła wyraz twarzy na poważny i zaczęła prowadzić wydarzenia, jak gdyby nigdy nic:

Na żywo z Londynu, jest to BBC News – zwróciła się do widzów.

Projekt bez nazwy - 2023-12-07T174708.804.png
Prezenterka pokazała wulgarny gest do kamery. Fot. youtube.com/@dailymirror
Projekt bez nazwy - 2023-12-07T174734.729.png
Prezenterka pokazała wulgarny gest do kamery. Fot. youtube.com/@dailymirror

ZOBACZ TEŻ: Media huczą o odejściu Danuty Holeckiej z TVP. Niesamowite, co chcą zgotować jej z tej okazji widzowie

Prezenterka próbuje wytłumaczyć swoje szokujące zachowanie

Na krótko po tym szokującym wydarzeniu w sieci zaczęło pojawiać się mnóstwo komentarzy na temat prezenterki. Pewna grupa internautów odebrała jej wulgarny gest bardzo osobiście i grzmi o jej nieprofesjonalnym zachowaniu. Inni natomiast zaczęli tworzyć z wizerunkiem Maryam Moshiri różne memy, żartując, że wiele ludzi w ten sam sposób myśli o swoich pracach.

Prezenterka nie mogła pozostać obojętna wobec tego, co zrobiła na oczach całego świata. Nie pozostało jej nic innego, jak wytłumaczyć swoje zachowanie:

Hej wszystkim, wczoraj, tuż przed wejściem na antenę, żartowałam sobie trochę z ekipą. Udawałam, że odliczam, tak samo, jak wydawca odliczał do mnie, na palcach od 10 do 0. Kiedy dotarłam do 1, dla żartu pokazałam środkowy palec. Nie zdawałam sobie sprawy, że zostanie to uchwycone przez kamerę. To był prywatny żart z zespołem i bardzo mi przykro, że został to wyemitowane! Nie było to moim zamiarem i przepraszam, jeśli kogoś uraziłam lub zdenerwowałam. Tak naprawdę nie pokazywałam środkowego palca w stronę widzów, ani nawet do żadnej osoby. To był głupi żart, przeznaczony dla moich znajomych – wytłumaczyła we wpisie na portalu X (dawniej Twitter).

źródło: plejada.pl