Pozew

Paulina Smaszcz, Maciej Kurzajewski
11.05.2024 16:09 Kurzajewski nie odpuści byłej żonie? Niebywałe, czego miał żądać w sądzie

Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz rozwiedli się cztery lata temu. Odkąd dziennikarz ujawnił swój związek z Katarzyną Cichopek, dziennikarka wielokrotnie zabrała głos w tej sprawie. Skutkiem tego był pozew sądowy o naruszenie dóbr osobistych skierowany przez mężczyznę. Tego Kurzajewski oczekuje od byłej żony.

Bliźniaczki syjamskie Abby i Brittany Hensel z mężem
11.04.2024 10:21 Poślubił najsławniejszą bliźniaczkę, został pozwany przez byłą żonę

Dopiero co światowe media rozpisywały się o ślubie jednej z najsławniejszych bliźniaczek syjamskich na świecie, a już docierają do nas przykre wieści na temat świeżo upieczonego małżonka. Ukochany Abby Hensel właśnie został pozwany.

Robert Górski
04.01.2021 14:41 Robert Górski ma dość. Pozywa znaną reżyserkę, kobieta uważa, że była w związku z aktorem

Robert Górski ma już dosyć wszelkich pomówień na temat jego rzekomego związku z reżyserką Beatą Harasimowicz. Na jego Instagramie pojawiło się oficjalne oświadczenie na ten temat. Twórca Kabaretu Moralnego Niepokoju zapowiedział pozwanie artystki, która naruszyła jego prywatność. — Do dnia 3 stycznia 2021 r. nie planowałem podejmować przeciwko Pani Beacie Harasimowicz żadnych kroków prawnych, a wyłącznie planowałem podjąć działania przeciwko mediom, które publikowały nieprawdziwe informacje dotyczące mojego życia prywatnego — napisał w oświadczeniu Robert Górski.

anna lewandowska
06.09.2020 23:45 Aktywistka pokazała pismo od prawników Anny Lewandowskiej. ”Grozi mi 50 tysięcy złotych kary”

Maja Staśko ostro skrytykowała nagranie, gdzie Anna Lewandowska tańczy w przebraniu otyłej kobiety. Choć film miał mieć niewątpliwie pozytywny wydźwięk, został odebrany jako krzywdzący. Żarty z grubych osób są tak samo śmieszne jak żarty z gwałtów – napisała aktywistka. Anna Lewandowska, a w zasadzie jej prawniczka, wystosowała pismo z groźbą pozwu i kary dla aktywistki Mai Staśko. Wynika z niego, że Staśko narusza bezpodstawnie dobre imię trenerki, krytykując jej nagranie na InstaStory. Aktywistka opublikowała całą treść pisma: Grozi mi 50 tysięcy złotych kary.

Małgorzata Rozenek
07.08.2020 21:23 Wystarczyło jedno zdanie o Heniu. Małgorzata Rozenek zareagowała, będzie pozew?

Kilka dni temu było głośno o tym, że Małgorzata Rozenek została ostro skrytykowana. Nieprzyjemne słowa dotyczyły jej macierzyństwa. O szczegółach informowaliśmy was niedawno w innym tekście. Perfekcyjna pani domu postanowiła działać. Będzie pozew?Małgorzata Rozenek to świeżo upieczona mama. 10 czerwca przyszedł na świat jej trzeci syn. Już od początku swojego życia, mały Henio króluje na portalach instagramowych swoich rodziców. Nie każdemu się to podoba. Rozenek stanowczo odpowiedziała na krytykę.

makijaż
17.01.2020 17:03 Po ślubie pierwszy raz zobaczył swoją żonę bez makijażu. Jego reakcja upokorzyła ją w najgorszy sposób

Żona zawsze chciała wyglądać jak najlepiej przed ukochanym. Zawsze, kiedy się spotykali dbała o to, żeby jej strój i makijaż były perfekcyjne. Dopiero po ślubie pokazała się wybrankowi bez makijażu. Jego reakcja pozwoliła jej zrozumieć, że popełniła ogromny błąd, ufając temu człowiekowi. Okropnie ją upokorzył. Wiele kobiet ma problem z tym, żeby wyjść z domu czy pokazać się nawet najbliższym znajomym bez makijażu. Mało kto wyobraża sobie pójście na randkę zupełnie bez niego. Tak właśnie było w tym przypadku. Jednak już po ślubie, żona myślała, że może ufać ukochanemu mężowi. Ta historia – choć ciężko w to uwierzyć – wydarzyła się naprawdę.