Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Robert Górski ma dość. Pozywa znaną reżyserkę, kobieta uważa, że była w związku z aktorem
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 04.01.2021 14:41

Robert Górski ma dość. Pozywa znaną reżyserkę, kobieta uważa, że była w związku z aktorem

Robert Górski
fot. Piotr Molecki/East News

Robert Górski ma już dosyć wszelkich pomówień na temat jego rzekomego związku z reżyserką Beatą Harasimowicz. Na jego Instagramie pojawiło się oficjalne oświadczenie na ten temat. Twórca Kabaretu Moralnego Niepokoju zapowiedział pozwanie artystki, która naruszyła jego prywatność.

Do dnia 3 stycznia 2021 r. nie planowałem podejmować przeciwko Pani Beacie Harasimowicz żadnych kroków prawnych, a wyłącznie planowałem podjąć działania przeciwko mediom, które publikowały nieprawdziwe informacje dotyczące mojego życia prywatnego — napisał w oświadczeniu Robert Górski.

Robert Górski i Beata Harasimowicz: konflikt

Robert Górski jest szczęśliwym mężem i ojcem. Jednak jego rodzinny spokój co chwila zakłócały mu pomówienia o jego rzekomym związkiem z Beatą Harasimowicz.

Kabareciarz wielokrotnie dementował plotki na ten temat. Nie pomagały mu w tym różne kolorowe czasopisma, które cały czas podgrzewały atmosferę.

— […] pani Beata Harasimowicz NIGDY NIE BYŁA moją żoną. Nie byłem też z nią w 10-letnim związku. Te nieprawdziwe informacje były wielokrotnie publikowane przez inne portale plotkarskie i prasę kolorową. Do tej pory nie zabierałem głosu w tej sprawie, uznając, że nie warto komentować głupot — napisał 14 listopada 2020 r.

Niedawno Robert Górski doczekał się upragnionej prawdy. Czasopismo Na żywo opublikowało sprostowanie na temat opisywanych wyżej pomówień, o czym artysta poinformował za pośrednictwem Instagrama.

Przez dwa ostatnie lata, kiedy tu i w bliźniaczej gazecie tego wydawnictwa pisano o mnie kłamstwa i rozpętano medialną nagonkę na mnie, słyszałem „olej to”. Olewałem. Dziś wiem, że to był błąd. Przemilczane kłamstwo nie znika, trzeba z nim walczyć — podkreślał.

Okazuje się, że kabareciarz nie zamierza poprzestać na sprostowaniu. Zapowiedział podjęcie kroków prawnych przeciwko Beacie Harasimowicz.

Robert Górski ma zamiar pozwać Beatę Harasimowicz

Nowy Rok niemal od początku przynosi szokujące wieści ze świata polskiego show-biznesu. Robert Górski był skłonny odpuścić Beacie Harasimowicz i podciągnąć do odpowiedzialności tylko media, które rozpisywały się o jego rzekomym związku i romansie z reżyserką. Jednak wszystko zmieniło się 3 stycznia 2021 roku.

W związku z podaniem przez Panią Beatę Harasimowicz w dniu 3 stycznia 2021 r. publicznie informacji dotyczących mojego życia prywatnego oraz jej działaniami, naruszającymi moje dobra osobiste i wizerunek, […] zleciłem Kancelarii Adwokackiej Dubois i Wspólnicy podjęcie kroków prawnych przeciwko Pani Beacie Harasimowicz — oświadczył Robert Górski, publikując wszystko na Instagramie.

Aktor dodał, że jednocześnie sposób działania Kancelarii Mamiński & Partners uważa za „sprzeczny z zasadami etyki zawodowej” i o jej działaniach ma zamiar powiadomić rzecznika odpowiedzialności zawodowej.

Jednocześnie podkreślał, że sam nigdy nie publikował żadnych informacji dot. życia prywatnego reżyserki, a jedynie żądał publikacji sprostowania nieprawdziwych informacji.

Zobacz zdjęcia:

Robert Górski

Robert Górski zapowiedział pozew Beaty Harasimowicz.

Robert Górski

Niedawno aktor doczekał się sprostowania na swój temat.

Robert Górski

Wszystko zostało opublikowane w magazynie Na żywo.

Robert Górski

Już wcześniej kabareciarz dementował wszystkie plotki na temat jego rzekomego związku z reżyserką.

robert górski

Jego oświadczenie było reakcją na wpis Beaty Harasimowicz.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Instagram