Lifestyle.Lelum.pl > Pieniądze

Pieniądze

mąż
10.11.2019 20:19 Student bez pieniędzy został odrzucony przez bogatą koleżankę. Spotkali się po 10 latach, szybko pożałowała

Student z biednego domu został odrzucony przez bogatą i wpływową koleżankę. Kiedy po 10 latach przypadkiem spotkali w jednym z centrów handlowych, ta zaniemówiła. Natychmiast zrozumiała, że przed laty popełniła najgorszy błąd w swoim życiu. Czasu jednak nie da się cofnąć, a podjęte decyzję bywają nieodwracalne. Pewien młody mężczyzna na studiach poznał dziewczynę, dla której zupełnie stracił głowę. Dość szybko zrozumiał, że źle ulokował swoje uczucia, a przedstawicielka płci pięknej, która była dla niego całym światem, okazała się zwykłą materialistką, która traktowała go jak zabawkę. Spotkanie po wielu łatach sprawiło, że szybko pożałowała swojego zachowania.

szukam sponsora
07.11.2019 14:13 „Szukam sponsora” tysiące ogłoszeń młodych Polek. Statystyki są niepokojące

„Szukam sponsora”, takie i wiele innych ogłoszeń bez większego problemu znajdziemy w sieci. Młode Polki coraz chętniej oferują siebie, stając się tym samym damą do towarzystwa. Okazuje się, że sponsoring raz na zawsze wyszedł z zakamarków podziemia erotycznego i na stałe zagościł na salonach. Wam też może wydać się to szokujące, ale wyniki najnowszych badań jednoznacznie wskazują, że dla blisko 1/5 polskich studentów nierząd jest głównym źródłem utrzymania. Bez większego skrępowania oferują swoje usługi w Internecie, a ich miesięczne zarobki są naprawdę imponujące.

Pieniądze
04.11.2019 19:30 Rodzice jej chłopaka zaproponowali Ani ogromne pieniądze. Wszystko po to, by odeszła od ich syna

Pieniądze dla tej rodziny były najwyższą wartością. To właśnie dlatego zaproponowali partnerce swojego syna pokaźną sumę, aby ta… od niego odeszła. Kiedy swoją historią podzieliła się w sieci, Internauci nie potrafili ukryć swojego zaszokowania. Takiego zakończenia prawdopodobnie nikt by się nie spodziewał! Kiedy nasza dzisiejsza bohaterka swoją historię opisała na jednej z grup na Facebooku, w sieci zawrzało. Oprócz karygodnego zachowania rodziców jej faceta nie potrafili zrozumieć też decyzji, którą podjęła. Nie ulega wątpliwości, że prawda, którą zdecydowała się ujawnić, kosztowała ją masę odwagi i determinacji.

Siostry
31.10.2019 20:58 Siostry wyłudzały pieniądze od bogaczy. Uwodziły ich i okradały

Siostry korzystając ze swoich walorów, uwodziły bogatych mężczyzn, aby następnie wyłudzić od nich pieniądze. Dwie młode kobiety okradały mężczyzn na udawanych randkach. Zwabiały ich, a następnie wspólnicy kobiet zajmowali się całą resztą. Bardzo często dzieje się tak, że bogaci mężczyźni padają ofiarami kradzieży, ze strony atrakcyjnych złodziejek, jednak te dwie siostry były o wiele bardziej niebezpieczne. Dwie Argentynki, 21-letnia Gimena Solange i jej siostra, 23-letnia Macarena Agustina były członkiniami grupy przestępczej, której działania opierały się na uwodzeniu przez dziewczyny bogatych mężczyzn, aby następnie reszta członków gangu mogła zmusić ich do przekazania pieniędzy. Najprawdopodobniej przywódcą grupy był chłopak młodszej z dziewcząt.

31.10.2019 16:07 Mąż pracujący za granicą napisał list do żony. Jej cięta riposta jest niewiarygodna

Mąż pracujący za granicą napisał list do żony, której co miesiąc wysyłał pieniądze. Jego słowa sprawiły, że początkowo nie wiedziała, jak zareagować. Szybko jednak wpadła na pewien pomysł i w zaskakujący sposób odpisała ukochanemu. Jej cięta riposta jest wprost niewiarygodna. Wiele kobiet wie, jak trudno jest żyć w samotności, gdy mąż wyjedzie do pracy w innym kraju. To one przejmują wtedy wszystkie obowiązki, od płacenia rachunków po wychowywanie dzieci. Zdarza się, że same nie pracują, bądź nie zarabiają tyle, aby ze swojej pensji utrzymać dom.

Wesele
24.10.2019 22:25 Wesele z wpisowym. Panna Młoda zażądała 5 tys. od każdego z gości. Nie dostała nic

Wesele często pochłania bardzo dużo oszczędności narzeczonych, zwłaszcza jeżeli oczekiwania przewyższają posiadany budżet. Bardzo często państwo młodzi proszą o prezent w postaci pieniędzy, jednak ta panna młoda kompletnie przesadziła. Zażądała od gości wysokiego wpisowego! Panna młoda w zamian za możliwość pojawienia się na jej weselu zażądała… 1500 dolarów od każdego gościa, czyli w luźnym przeliczeniu sporo ponad 5000 zł. Kobieta stwierdziła, że to jest jak najbardziej na miejscu i jeżeli bliscy chcą się dobrze bawić, muszą za to słono zapłacić!

pieniądze
24.10.2019 18:50 24-latka zarabia pieniądze, które wprawiają w niedowierzanie. Za swoje usługi zgarnia 200 tys. zł

Pieniądze, jakie zarabia ta 24-latka, wprawiają w niedowierzanie. Ma niezwykłą pracę, która dla wielu osób jest dość kontrowersyjnym zajęciem. Przedsiębiorcza kobieta za swoje usługi zgarnia aż 200 tysięcy złotych rocznie. Nic dziwnego, że zainteresowały się nią media z całego świata. 24-latka z Filadelfii znalazła sobie niezwykle dochodowe zajęcie. Zarabia ogromne pieniądze na czymś, co daje jej mnóstwo radości i zapewnia stały kontakt z różnymi osobami. Cecelia Baez na początku nie była pewna, czy praca wyjdzie jej na dobre, ale dziś nie ma co do tego żadnych wątpliwości.

Bezdomny
19.10.2019 16:54 Bezdomny oddał dziewczynie zagubioną torebkę z pieniędzmi. Odwdzięczyła mu się w niezwykły sposób

Bezdomny wykazał się szlachetnością, zamiast myśleć o swoim zysku, postanowił oddać ją prawowitej właścicielce. Dziewczyna była szczęśliwa i zaskoczona, bo nie spodziewała się, że jeszcze kiedykolwiek zobaczy swoje rzeczy, które zgubiła podczas szalonej nocy. Ten mężczyzna zachował się naprawdę bardzo szlachetnie. Paul Calderbank, bezdomny mężczyzna „przywrócił wiarę w ludzkość” Daisy Owen, 20-letniej dziewczynie, która zgubiła swoją torebkę, podczas wieczoru spędzonego na mieście z przyjaciółmi. W torebce kobiety była gotówka, jej drogi iPhone i dokumenty.

babcia
11.10.2019 19:15 Nie spodobała jej się ostatnia wola zmarłego męża. Spełniła ją w genialny sposób

Babcia w genialny sposób spełniła ostatnią wolę zmarłego męża, który zostawił bardzo wymagający testament. Musiała posłuchać męża, ale postanowiła ostatni raz postawić na swoim. Udało jej się to po mistrzowsku! Zobacz, jak w genialny sposób wykiwała zmarłego męża. Chciwy i uparty mąż nie wyobrażał sobie, żeby żona po jego śmierci korzystała z jego pieniędzy. Chciał być z nimi pochowany i kazał jej włożyć wszystkie swoje pieniądze do trumny. Babcia nie mogła na to pozwolić! Kobiecie jednak udało się w genialny sposób obejść jego ostatnie życzenie.

wesele
23.09.2019 17:22 Ile Polacy wkładają do koperty? Kwoty przyprawiają o zawrót głowy, są ogromne

Wesele to ogromny wydatek nie tylko dla Państwa Młodych. Okazuje się, że goście weselni wkładają do swoich kopert zatrważające sumy pieniędzy. Współcześni państwo młodzi od sprzętu AGD zdecydowanie wolą gotówkę. I nic dziwnego. Zatem ile powinno się włożyć do koperty na wesele? Sprawdźmy to. Nie ulega wątpliwości, że najpopularniejszym prezentem na wesele jest oczywiście koperta wypełniona pieniędzmi. Dla Pary Młodej to ogromna pomoc, a dla weselników ułatwienie. W końcu nie musimy zastanawiać, jaki podarunek okaże się najwłaściwszym rozwiązaniem. Nie wiemy, czy wiecie, ale Polacy rocznie wręczają nowożeńcom horrendalne sumy pieniędzy.

jedzenie
09.09.2019 18:29 Wakacje za granicą skończyły się dla niej niemiłą niespodzianką. Turystka zapłaciła 11 tysięcy złotych za kebaba

Wakacje potrafią nieźle uderzyć po kieszeni. Jak przekonała się ta amerykańska turystka, nie tylko z powodu oczywistych wydatków, takich jak zakwaterowanie, ale również przez nasze własne gapiostwo. I, być może, chęć miejscowych, by wykorzystać naiwnych turystów. Laura zapłaciła 11 tysięcy złotych za kebab w Jerozolimie. Wciąż uważa, że była to szczera pomyłka. Laura Ziff, amerykańska turystka, opublikowała na grupie na Facebooku „Secret Jerusalem” post, w którym prosi o pomoc w odszukaniu adresu restauracji, w której została oszukana. Komentujący wątpią, czy uda jej się odzyskać pieniądze, ale ona jest dobrej myśli. Uważa, że to szczera pomyłka i wszystko niedługo się wyjaśni.

syn
08.09.2019 19:49 Syn Basi został zaproszony na urodziny kolegi. W SMS-ie od mamy jubilata była prośba, która wyprowadziła kobietę z równowagi

Syn Basi wybierał się na urodziny kolegi. Został poproszony o coś, co oburzyło jego matkę. Pozostali rodzice również nie byli fanami takiego podejścia. Co wy sądzicie o takich wymaganiach wobec dzieci zapraszanych na przyjęcie urodzinowe syna? Internauci przyzwyczajeni są już do różnych dziwnych wymagań stawianych przez panny młode gościom weselnym. Bardzo specyficzne stroje, niemożliwie drogie prezenty albo opłacenie sobie samemu przelotu na Hawaje? Widzieliśmy już wszystko. Czy ta matka dorównuje tym pomysłom ze swoją prośbą?

romans z szefem
04.09.2019 13:08 Weronika: „Mam 23 lata i 280 tysięcy długu. Nie wiem, co mam zrobić”

Dług zupełnie przytłoczył naszą czytelniczkę. Weronika pisze do nas z rozdzierającym serce wyznaniem. Jest zupełnie zrezygnowana. „Mam 23 lata i 280 tysięcy długu. Nie wiem, co mam zrobić” – pisze zrezygnowana. Firmy udzielające pożyczek próbują wyegzekwować od niej spłatę długu w sposób, który zaczyna ją przerażać. „Kiedy miałam 18 lat, zostałam zupełnie sama, bez żadnej pomocy. Moi rodzice żyją, ale nie chcą utrzymywać ze mną kontaktu. Ratowałam się braniem pożyczek chwilówek. Na początku udawało mi się je w miarę regularnie spłacać, ale potem potrzebowałam coraz więcej pieniędzy, nie nadążałam ze spłacaniem… Teraz jestem już zupełnie bezsilna. Mieszkam w okropnych warunkach, ledwo stać mnie na jedzenie. A dług rośnie. Mam już dosyć” – napisała.

zarobki
02.09.2019 17:11 Zarobki marzeń według Polaków. Badania wykazały, ile chcielibyśmy zarabiać

Zarobki Polaków raczej nie cieszą. Nie ma wielu takich, którzy byliby stuprocentowo usatysfakcjonowani ze swojej pensji. Jakie są zatem płace, które by nas zadowoliły? Okazuje się, że zarówno osoby o pensji minimalnej, jak i te zarabiające znacznie więcej wskazują na podobną kwotę, która kwalifikuje cię jako człowieka zamożnego. Jaka to suma? Badanie CBOS odpowiada na to pytania. Co więcej, wskazuje na to, że Polacy wykazują się tendencją do uważania, że ogół ma lepiej. Co dwudziesty badany zadeklarował przekonanie, że w Polsce jest więcej bogatych niż biednych. Taka opinia nie sprawdza się, ponieważ 10% najbardziej bogatych gospodarstw domowych posiada 40% całkowitego majątku, podczas gdy 20% najbiedniejszych stanowi tylko 1%!

biedna rodzina
08.08.2019 13:37 Rodzina ma żal do córki: „Zarabiam 15 tys., a oni głodują. Nie będę im pomagać”

Biedna rodzina ma żal i czuje niechęć do córki. Zastanawiacie się dlaczego? Jeżeli nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o… pieniądze. No właśnie! Tak było też tym razem. Nic nie wskazywało, że Diana w życiu osiągnie, aż tak wiele. Pochodziła przecież z biednej rodziny, mieszkała na wsi, a w ich domu zawsze na wszystko brakowało. Jak widać, los postanowił się do niej uśmiechnąć! Kiedy dziewczyna ze wsi do wyjeżdża do dużego miasta i osiąga tam sukcesy, ludzie zaczynają patrzeć na nią jak na dziwadło. Słyszeliście już takie historie? My też i to niejednokrotnie. Fakt, iż ludzie bywają okrutni, dla nikogo nie jest zaskoczeniem. Problemy zaczynają się, gdy twoja rodzina przestaje cię akceptować, a ty stajesz się dla nich głównym źródłem utrzymania…

26.09.2018 18:20 Sara Boruc o WAG’s: „Żadna z nas nie byłaby tu, gdyby nie sławny mąż”

Sara Boruc gościła wczoraj u popularnego showmana, Kuby Wojewódzkiego. Jej wizyta w programie na długo pozostanie w pamięci widzów talk-show. Wszystko za sprawą słów o polskich WAG’s. Czy Marina i Anna Lewandowska powinny czuć się urażone? Sara Boruc w dosadny sposób odniosła się do ich karier. Zaznaczyła, że jej zdaniem wszystkie żony polskich piłkarzy robią karierę na ich plecach. Czy zatem fakt, że Anna Lewandowska była mistrzynią karate i niemal od zawsze interesowała się sportem, nie ma żadnego znaczenia w osiągnięciu przez nią sukcesu? Wg Sary chyba nie za bardzo.