Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kobieta sprzątając znalazła tajemniczą torbę w pokoju starszych państwa. Otworzyła ją i zamarła
Martyna Derdak
Martyna Derdak 15.11.2019 14:32

Kobieta sprzątając znalazła tajemniczą torbę w pokoju starszych państwa. Otworzyła ją i zamarła

kobieta
Fot. unsplash.com Simon Godfrey

Kobieta, która znalazła tajemniczą torbę w pokoju hotelowym starszego małżeństwa, miała naprawdę wielkie serce. Chyba nigdy nie spodziewała się, że przytrafi jej się taka sytuacja. Jesteśmy ciekawi ilu ludzi, postąpiłoby właśnie tak jak ona.

Wiele osób, które podczas wyjazdów zatrzymuje się w rozmaitych hotelach, niejednokrotnie zastanawia się, czy powinni go opuszczać, zostawiając tam swoje rzeczy. Przecież często słyszy się o kradzieżach, a pozostawienie cennych przedmiotów bez żadnego nadzoru, to idealna okazja dla każdego złodzieja. Tym razem wydarzyło się coś zupełnie innego.

Starsza para postanowiła przeprowadzić się kilkaset kilometrów od domu

Pewna rodzina pochodząca z Ameryki postanowiła się przeprowadzić. Nie była to jednak przeprowadzka na drugą ulicę. Musieli pokonać długą drogę, ponieważ zadecydowali, że na starość pragną mieszkać bliżej krewnych. Kiedy już się zapakowali, czekały ich setki kilometrów drogi. W tym momencie pod ich dom podjechała firma zajmująca się przeprowadzkami. Wrzucili im wszystko do samochodu i ruszyli za nimi. Ze sobą wieźli jedynie papierową torbę z oszczędnościami, które miały przeznaczone być na rozpoczęcie życia w nowym mieście.

kobieta

Droga była bardzo długa, kobieta zadecydowała więc, że wraz z mężem zatrzymają się na noc w hotelu i z samego rana małżonkowie ruszyli w dalszą drogę. Gdy dotarli do nowego domu, zorientowali się, że papierowa torba z oszczędnościami zniknęła. Para była pewna, że ktoś okradł ich w podróży. Bardzo szybko dowiedzieli się, że oskarżenia były niesłuszne.

Kobieta wraz z mężem spodziewali się najgorszego

Kiedy para straciła już wszystkie nadzieje na odzyskanie pieniędzy, nagle zadzwonił telefon. To była Brigid Murray, czyli kobieta sprzątająca w hotelu Ann Arbor Regent, w którym jak się okazało, zostawili torbę z oszczędnościami.

Kiedy małżeństwo opuściło hotel, kobieta weszła go posprzątać. W oczy rzuciła jej się od razu papierowa torba, do której z ciekawości od razu zajrzała. Gdy zobaczyła, co było w środku zamarła. Myślała, że to wszystko to tylko sen, w końcu niecodziennie znajduje się 11 tysięcy dolarów! Kobieta od razu wiedziała, że nie zabierze z torby nawet najmniejszej kwoty. Postanowiła zadzwonić do właścicieli znaleziska i poinformować ich o bezpiecznych oszczędnościach.

kobieta

Dzięki dobroci sprzątaczki, pieniądze wróciły do starszego małżeństwa. Syn pary, który udzielił wywiadu dla jednej z amerykańskich stacji, nie ukrywał, jak szczęśliwa była jego matka.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kobieta

Nikt się nie spodziewał, że ta historia będzie miała takie szczęśliwe zakończenie.

kobieta

Kobieta sprzątająca w hotelu miała naprawdę wielkie serce.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Domy za 1 euro w egzotycznej lokalizacji. Jest tylko jeden haczyk
  2. Nie żyje zdobywca dwóch Oscarów. Hołd składają największe gwiazdy Hollywood
  3. Blanca Miró for EDITED – idealny świąteczny sweter
  4. Syn, jego mama i dziadek zmarli w przeciągu tygodnia. Powód wstrząsnął rodziną
  5. Zapytał narzeczoną o gotowanie rosołu po ślubie. Jej odpowiedź zwaliła mężczyznę z nóg
  6. Przerażający widok. Ludzie aż przystawali, widząc, jak teraz wygląda „Walduś z Kiepskich

źródło: popularne.pl

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania