Lifestyle.Lelum.pl > Odchudzanie

Odchudzanie

Michał Piela
30.04.2024 10:53 Aktor z "Ojca Mateusza" już tak nie wygląda. Michał Piela zrobił furorę na premierze

Wielka metamorfoza Michała Pieli. Aktor, znany z roli aspiranta w serialu “Ojciec Mateusz”, przeszedł ogromną metamorfozę i schudł aż 30 kilogramów, co widać gołym okiem. Odmieniony pojawił się na premierze w jednym z teatrów.

współpraca reklamowa
23.01.2024 15:08 3 Sposoby na skuteczne odchudzanie

Wraz z nadejściem nowego roku, wiele osób stawia przed sobą ambitne postanowienia. Często związane są one z utratą wagi. Jednak niewielu udaje się w nich wytrwać. Często postanowienia są z nami jedynie przez pierwszy miesiąc, a później… wracamy do starych nawyków. Co zrobić, by być konsekwentnym w osiągnięciu tego celu? Jak skutecznie pozbyć się zbędnych kilogramów?

Triki
30.12.2020 22:49 Wystarczą 2-3 dni. Kilka trików sprawi, że będziesz wyglądać szczuplej, ekspresowe efekty

Bardzo często spotykamy się z problemami związanymi z odchudzaniem lub niemożnością utrzymania długiej i rygorystycznej diety. Istnieją jednak proste triki, które pozwolą nam na utrzymanie doskonałej sylwetki i to w zaledwie 2 lub 3 dni. Efekty są naprawdę ekspresowe, jednak należy dostosować się do kilku ważnych rzeczy, które nie wymagają żadnego wysiłku, a tym bardziej dużej ilości gotówki. Żeby triki zadziałały błyskawicznie, powinniśmy wiedzieć, co trzeba jeść, a czego nie, jeśli chcemy dobrze wyglądać na ważnym wydarzeniu lub innych uroczystościach. To naprawdę przydatne, szczególnie gdy nie mamy dużo czasu na długotrwałe diety.

19.05.2020 17:52 Skuteczne i bezpieczne preparaty na odchudzanie?

Marzenie o zgrabnej sylwetce i odchudzaniu bez wysiłku, wiele kobiet zachęca do testowania reklamowanych w internecie kolejnych spalaczy tłuszczu. Efekty są marne, a wiele produktów nie tylko nie pomaga, ale szkodzi. Chemiczne dodatki, nieznany skład dziwnych preparatów reklamowanych niemalże jako magiczny środek na odchudzanie nie powinny wzbudzać naszego zaufania. Czy istnieją bezpieczne preparaty o naturalnym składzie, które pozwolą szybko schudnąć?

dominika gwit
25.04.2020 10:34 Dominika Gwit miała już dość pytań o wagę. Ma ważny powód, dlaczego nie zamierza się odchudzać

Dominika Gwit ujawniła, dlaczego nie ma zamiaru po raz kolejny zrzucać wagi. Tym razem gwiazda była już zmęczona ponownym krążeniem wokół tego tematu. Ma ważne powody, by nie walczyć ze własnym organizmem, a w swoim ciele czuje się bardzo dobrze. Postanowiła dobitnie skomentować sprawę.W 2016 roku Dominika Gwit wydała książkę Moja droga do nowego życia opisującą jej walkę z otyłością. Aktorka przeszła niezwykłą metamorfozę, ale z czasem zaczęła z powrotem tyć i ostatecznie sukces zakończył się efektem jo-jo. Wielu zastanawiało się skąd ten nawrót kilogramów i dlaczego gwiazda ponownie nie podejmuje walki. Aktorka odniosła się do tej kwestii w ostatnim wywiadzie.

kobiety
12.03.2020 11:18 Kobiety masowo robią niebezpieczny test na szczupłość. Wykorzystują do tego szminkę do ust

Kobiety w ostatnim czasie chorobliwie pragną mieć idealną figurę. Szczupła sylwetka od zawsze była pożądana wśród przedstawicielek płci pięknej, jednak obecnie wąska talia i smukłe nogi stały się wyznacznikiem bycia atrakcyjną. Aby zweryfikować przynależność do tej grupy, należy wykonać test, który zapoczątkowała jedna z chińskich aktorek. Ostatnio internet oszalał na punkcie tzw. challenge’y. Każdy z każdym chce się mierzyć i sprawdzać swoje możliwości. Wśród kobiet także panuje moda na różnego rodzaju konkurencje, choć niektóre z nich są dość absurdalne. Bez wątpienia, największą kreatywnością wykazuje się kontynent Azjatycki.

napój
17.01.2020 15:59 Napój, który pomaga schudnąć? Wszyscy Polacy mają go w swojej kuchni

Napój, który ma właściwości odchudzające znajdziesz niemal w każdym domu! Niektórzy z nas piją go nawet codziennie i są jego prawdziwymi smakoszami. Eksperyment z jego udziałem przyniósł zaskakujące wnioski! Naukowcy postanowili przeprowadzić eksperyment, by sprawdzić, czy regularne spożywanie danego napoju może zmniejszyć ryzyko pojawienia się insulinoodporności. Badanie trwało aż 24 tygodnie i wzięło w nim udział 126 otyłych kobiet i mężczyzn. Eksperyment ujawnił jednak więcej ciekawych faktów. Okazało się, że spożywanie napoju ma działanie odchudzające! O jaki napój chodzi?

Kobieta
21.12.2019 13:08 Kobieta schudła prawie 100 kilogramów. Metamorfoza zaskoczyła nawet jej rodzinę

Kobieta przeszła niewiarygodną i powalającą metamorfozę. Zdrowy tryb życia i dieta przyczyniły się do tego, że schudła ponad 100 kg. Zmiana zaskoczyła nawet jej rodzinę. Ta przedstawicielka płci pięknej dla większości z nas może być motywacją i inspiracją do podjęcia walki o idealną wersję samej siebie. Zrzucenie tak imponującej ilości kilogramów zajęło jej 1.5 roku. Pomimo gorszych chwil, braku chęci czy powątpiewań we własne możliwości, nigdy się nie poddała. W chwili, gdy waga zaczęła skutecznie utrudniać wykonywanie podstawowych czynności, jak chociażby wstawanie z łóżka czy chodzenie, zrozumiała, że musi coś ze sobą zrobić. Jej determinacja i siła walki jest godna podziwu.

panna młoda
20.11.2019 17:19 Ważyła 120 kg i panicznie bała się przymiarek sukni. Panna młoda już tak nie wygląda

Panna młoda była bardzo otyła i sama myśl o próbie wciśnięcia się w suknię ślubną, przyprawiała ją o szybsze bicie serca. Kobieta męczyła się ze swoim wyglądem i w końcu, po zakończeniu wieloletniego związku, postanowiła coś z tym zrobić. Efekt jest niesamowity, aż ciężko uwierzyć, że osiągnęła go bez pomocy! Kiedy skończył się jej dziesięcioletni związek, kobieta czuła się ze samą sobą bardzo źle. Była to kwestia nie tylko zranionych uczuć, ale i wyglądu. To był impuls, żeby zmienić coś w swoim życiu. Teraz ciężko uwierzyć, że ta panna młoda to ta sama kobieta, która jeszcze niedawno obawiała się nawet spojrzeć na suknie ślubne.

anoreksja
12.01.2018 13:43 Wpadła w OBSESJĘ odchudzania. Piła jedną filiżankę herbaty dziennie

Często słyszy się historie dziewczyn, które głodzą się, żeby uzyskać wymarzoną sylwetkę. Jednak ta historia jest wyjątkowo przerażająca. 22- letnia Jade piła jedną filiżankę zielonej herbaty dziennie.