Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Aktor z "Ojca Mateusza" już tak nie wygląda. Michał Piela zrobił furorę na premierze
Jędrzej  Cięciel
Jędrzej Cięciel 30.04.2024 10:53

Aktor z "Ojca Mateusza" już tak nie wygląda. Michał Piela zrobił furorę na premierze

Michał Piela
fot. KAPiF, Canva

Wielka metamorfoza Michała Pieli. Aktor, znany z roli aspiranta w serialu “Ojciec Mateusz”, przeszedł ogromną metamorfozę i schudł aż 30 kilogramów, co widać gołym okiem. Odmieniony pojawił się na premierze w jednym z teatrów.

Michał Piela z "Ojca Mateusza" przeszedł metamorfozę

Michał Piela szerokiej publiczności znany jest przede wszystkim z kultowej roli w serialu “Ojciec Mateusz”. To tam został jedną z największych gwiazd obok Artura Żmijewskiego, odgrywającego tytułową rolę. Piela od lat wciela się w poczciwego aspiranta Mieczysława Nocula. Razem z proboszczem rozwiązali już setki spraw kryminalnych i podbili serca milionów widzów. 

Artur Żmijewski
Fot. KAPIF, Artur Żmijewski
Gwiazda serialu „Ojciec Mateusz” Kinga Preis w żałobie Ojciec Mateusza Murańskiego przerwał milczenie. Jego słowa wyciskają łzy

Jak dziś wygląda Michał Piela?

Aktualny wygląd gwiazdy “Ojca Mateusza” może być dużym zaskoczeniem dla fanów, którzy na przestrzeni lat przyzwyczaili się do wyglądu sympatycznego policjanta z Sandomierza. Niedawno Piela pojawił się na premierze sztuki “Lekcje tańca” w warszawskim Teatrze Kwadrat. Odmieniony nie mógł przestać się uśmiechać.

KAPIF_oryginal_K1200112F.jpg
Fot. KAPIF, Michał Piela

Utrata wagi była jednak ważna nie tylko ze względów wizualnych. Dodatkowe kilogramy zaczęły negatywnie wpływać na zdrowie artysty.

Michał Piela miał dużą motywację

Jak wspomina Michał Piela w wielu wywiadach, niestety zmaga się on z cukrzycą typu drugiego, na którą zachorował właśnie z powodu zbyt dużej wagi.

Pojawiły się u mnie zasłabnięcia, częste drzemki w ciągu dnia, nie mogłem skupić się i miałem wzmożone pragnienie - wyznał podczas rozmowy z serwisem MojaCukrzyca.

Aktor zastosował więc radykalne zmiany w swojej diecie i dzięki temu udało mu się zacząć prowadzić zdrowy tryb życia:

Unikam napojów gazowanych, zazwyczaj nie piję soków, a jeśli to naturalne, wyciskane. Częściej wybieram wodę, herbatę i kawę. Przestałem słodzić napoje. Jem więcej warzyw i owoców, czyli to, co każdy cukrzyk powinien stosować - dodał.

To wszystko w połączeniu ze wsparciem ukochanej żony dało niesamowite efekty. Michał Piela jest dziś lżejszy o 30 kilogramów.

Michał Piela
fot. KAPiF
Ważyła 325 kg. Jej metamorfoza robi piorunujące wrażenie. Można?
Tammy i Amy Slaton
“Historie wielkiej wagi” to program, który swego czasu był niezwykle popularny w telewizji. Przedstawiał losy Amerykanów zmagających się z problemem otyłości. Mogliśmy obserwować ich drogę do zdrowia na szklanym ekranie. Niezwykłą sympatię widzów zyskały siostry Slaton, które doczekały się swojego własnego formatu. Dziś możemy obserwować metamorfozę jednej z nich.
Czytaj dalej
"Ojciec Mateusz". Beata Szydło wyśmiana w hicie TVP. Za Jacka Kurskiego byłoby to nie do pomyślenia
"Ojciec Mateusz": scenarzyści TVP zakpili z Beaty Szydło
"Ojciec Mateusz": scenarzyści TVP zakpili z Beaty Szydło
Odejście z TVP Jacka Kurskiego otworzyło scenarzystom hitowego "Ojca Mateusza" do niespodziewanego drwienia z rządu PiS? Widzowie Telewizji Polskiej mogli być zdziwieni znajomymi słowami w jednym z najnowszych odcinków serialu kryminalnego o księdzu z Sandomierza. Beata Szydło stała się inspiracją, ale była premiera raczej nie będzie zadowolona."Ojciec Mateusz" to serial, który nieustannie znajduje się na szczycie hitów TVP. Polacy kochają księdza Mateusza, w którego wciela się Artur Żmijewski. Beata Szydło, w ostatnich dniach mogła stracić nieco sympatii do produkcji.Scenarzyści "Ojca Mateusza" postawili swoją karierę w TVP na szali i zażartowali z pełnej arogancji wypowiedzi Beaty Szydło z czasów, gdy była szefem rządu. Była premier przekonywała o należności przyznanych nagród i postawą walecznej lwicy zainspirowała... Oresta Możejko.
Czytaj dalej