Lifestyle.Lelum.pl > Niespodzianka

Niespodzianka

Karol Strasburger niespodzianka od żony
15.04.2021 16:48 37 lat młodsza żona Strasburgera zaskoczyła go, jak nigdy. Małgorzata zrobiła mu wielką niespodziankę z okazji urodzin

Karol Strasburger bez wątpienia nie zapomni niespodzianki, którą przygotowała dla niego żona z okazji urodzin. Prezenter do samego końca nie miał o niczym pojęcia. W jednym z wywiadów żona Karola Strasburgera przyznała, że jej mąż nie miał wieczoru kawalerskiego, ani nie świętował pępkowego, kiedy na świat przyszła ich córka. Z tego też względu Małgorzata Strasburger postanowiła urządzić mu w zeszłym roku imprezę urodzinową. Haczyk był taki, aby Karol Strasburger o niczym się nie dowiedział. – Loluś nie miał wieczoru kawalerskiego w sierpniu przed naszym ślubem, ani pępkowego w listopadzie, z okazji narodzin naszej córeczki, dlatego chciałam mu to oddać i zorganizowałam mu wieczór- niespodziankę przy okazji siedemdziesiątych trzecich urodzin, wśród najbliższych przyjaciół, którzy w tych ważnych momentach nie towarzyszyli mu – wyznała Małgorzata Starsburger.

para młoda
20.07.2020 13:54 Para młoda nagle usłyszała krzyk. Odwrócili się i zamarli, nie wierzyli własnym oczom

Para młoda niespodziewanie musiała przerwać swój ślub. Po złożeniu przysięgi spodziewali się braw i wzruszenia, jednak usłyszeli krzyk. Sytuacja, która wydarzyła się później, na zawsze zmieniła przebieg uroczystości. Mamy nagranie z tego niesamowitego wydarzenia.Para młoda zaraz po złożeniu sobie kościelnej przysięgi usłyszała krzyk dobiegający z ostatnich ławek. Gdy odwrócili się, by zobaczyć, co się stało, świeżo upieczone małżeństwo wybuchło płaczem. Takiego przebiegu ceremonii nikt nie mógł się spodziewać.

ojczym
07.03.2020 13:34 Ojczym sprzedał swój skarb, aby wyprawić wymarzony ślub ukochanej. Po dwóch latach dostał tajemnicze pudełko

Ojczym wykazał się szlachetnym sercem, sprzedając najcenniejsze co miał, aby móc wyprawić ślub swojej ukochanej. Nie spodziewał się jednak, że bezinteresowny gest wróci do niego po latach. Niespodzianka wzruszyła go do łez. Pewna dziewczynka wychowywała się z ojczymem o wielkim sercu. Mężczyzna darzył rodzinę bezinteresowną miłością i kiedy przyszedł czas na wymarzony ślub jego ukochanej córki, pozbył się wartościowej własności. Strata była bolesna, jednak los uśmiechnął się do niego za kilka lat.

zakupy
19.01.2020 12:31 Mąż wysłał w dzień urodzin paczkę do żony. Dotknęła jej i natychmiast wybuchła śmiechem

Mąż postanowił podarować żonie wyjątkowy prezent. Urodzinowa niespodzianka rozbawiła kobietę do łez – gdy tylko jej dotknęła, wybuchła śmiechem. Nietypowa przesyłka skrywała w sobie niezwykle uroczą i słodką zawartość. Czy ktokolwiek może znać kobietę lepiej niż jej własny mąż? Ten mężczyzna udowodnił, że jest poza wszelką konkurencją. Przesyłka, jaką kobieta otrzymała w dniu urodzin od swojej drugiej połówki, była prawdziwą zmyłką. Kiedy odkryła jej zawartość, nie mogła powstrzymać śmiechu. Teraz już wie, że przed mężem nic się nie ukryje.

mąż
08.01.2020 12:55 Mąż zrobił niewiarygodną rzecz dla swojej niewidomej żony. Miał tylko jeden powód, zajęło mu to dwa lata

Mąż zrobił dla swojej niewidomej żony naprawdę niewiarygodną rzecz. Aby dokonać czegoś, co na pozór wydaje się zupełnie niemożliwe, miał tylko jeden powód. Pomimo tego, że swój plan realizował przez dwa lata, efekty są powalające. Zastanawiałaś się kiedyś czy miłość ma granice? Patrząc na zachowanie tego mężczyzny, odpowiedź może być tylko jedna. Pewien mąż swoim zachowaniem udowodnił, że prawdziwe uczucie nie wie, czym są ograniczenia, czy zahamowania. To, co zrobił dla swojej niewidomej żony, jest czymś niewiarygodnym. Jego starania i trud włożony w realizację planu, miały jeden konkretny cel. Nie zaprzestał, dopóki go nie osiągnął. Jego poczynania przywracają wiarę w prawdziwą miłość i trwałe uczucie między kochankami.

Tajemnica
17.12.2019 12:22 Każdego dnia słyszała krzyki z garażu. Gdy odkryła tajemnicę męża, nie mogła powstrzymać łez

Tajemnica, którą jej mąż skrywał od kilku miesięcy, w końcu ujrzała światło dziennie. Okazało się, że podejrzane krzyki dochodzące z garażu nie były kwestią przypadku. Gdy kobieta odkryła sekret swojego ukochanego, nie potrafiła powstrzymać łez. Czegoś takiego nigdy nie mogłaby się po nim spodziewać. Mężczyzna w 1999 roku wraz ze swoją rodziną przeżył tragiczny wypadek drogowy. Opona w aucie pękła, a ukochana żona, która prowadziła pojazd, całkowicie straciła nad nim kontrolę i zjechała z drogi. Całe szczęście pociechom nic się nie stało. Z kolei ojciec złamał nogę, a stan ich matki był tragiczny. Kobieta złamała kręgosłup i była sparaliżowana od pasa w dół.

dziewczynka
05.12.2019 10:41 Dziewczynka odkryła sekretne pomieszczenie w swoim pokoju. Matka była wstrząśnięta, gdy poznała prawdę

Dziewczynka w dniu swoich szóstych urodzin odkryła sekretne pomieszczenie. Było ukryte w jej pokoju, o czym nigdy nie miała pojęcia. Przez cały czas za ścianą znajdowało się coś, co wprawiło wszystkich w osłupienie. Kiedy matka poznała prawdę, nie mogła dojść do siebie. Tej historii nie zapomni nigdy. Kobieta była świadkiem niezwykłego znaleziska córki. Dziewczynka nie tylko odkryła sekretny pokój w domu, ale też bez zastanowienia wzięła w ręce to, co się w nim znajdowało. Rodzina zamarła, kiedy oczom wszystkich ukazała się zawartości.

żona
03.12.2019 18:14 Urodziny synka były tylko pretekstem. Chłopiec ze swoim tatą zrobili mamie niespodziankę, której nigdy nie zapomni

Urodziny to dla dziecka zawsze wielkie wydarzenie, chociaż kiedy ono jest jeszcze małe, tę okazję dużo bardziej przeżywają rodzice. To na nich przecież spada odpowiedzialność za to, żeby zorganizować ten dzień i to oni myślą wtedy o tym, że ich maluszek dorasta. Ten tata postanowił więc wraz z synkiem stworzyć dla mamy jeszcze jedno bardzo dobre wspomnienie z tego dnia. Kiedy cała rodzina zgromadziła się tego dnia w domu młodych rodziców, spodziewali się, że całe wydarzenie będzie poświęcone maluchowi. Jednak tata wraz z synkiem postanowili, że te urodziny małego będą podwójnie wyjątkowe i przygotowali dla mamy niezwykłą niespodziankę. Kobieta nie potrafiła znaleźć słów.

episkopat
15.10.2019 19:13 Ślub został przerwany, gdy na końcu kościoła rozległ się krzyk. Panna Młoda zalała się łzami

Panna młoda zalała się łzami, gdy zrozumiała, dlaczego przerwano ślub. Kiedy na końcu kościoła rozległ się krzyk, ceremonia musiała zostać wstrzymana. To, co się wydarzyło, było nieprawdopodobne. Takiego finału młoda para nie zapomni do końca życia. Większość z nas chciałaby wziąć ślub raz w życiu. Wydarzenie to powinno być spełnieniem naszych marzeń, więc nie chcemy dopuścić do siebie myśli, że coś mogłoby pójść nie tak. Ta panna młoda w trakcie ceremonii zrozumiała, że nie wszystko idzie zgodnie z jej planem. Zalała się łzami, kiedy zobaczyła, co się dzieje.

Rodzice
02.09.2019 19:54 Rodzice zostawili nastoletnie dzieci same na tydzień. Gdy po powrocie weszli do domu, odebrało im mowę

Rodzice postanowili zrobić sobie tygodniowe wakacje bez dzieci! Brzmi świetnie, prawda? Okazuje się, że mając 4 nastoletnie córki, niczego nie można być pewnym! Gdy po powrocie weszli do domu, dosłownie odebrało im mowę. Czegoś takiego nigdy nie mogliby się spodziewać. Co więcej, swoje poczynania uwieczniły na filmiku, który stał się prawdziwym hitem! Fakt, iż rodzice są w stanie zrobić dla swoich dzieci niemalże wszystko, wie chyba każdy z nas. Ich bezwarunkowa miłość jest naprawdę wspaniała. A jeszcze lepiej jest, kiedy ich odwieczne starania w końcu zostaną docenione. Cztery siostry, które są bohaterkami naszego artykułu, znają się na tym, jak mało kto! Dla swoich rodziców przygotowali niespodziankę, o której nie zapomną do końca życia! Takie dzieci to prawdziwy skarb.

ślub
02.09.2019 16:46 Para udała się do kościoła, by ochrzcić swoje dziecko. Goście nie wiedzieli, że w planach był jeszcze niezapowiedziany ślub

Ślub zazwyczaj jest uroczystością, na którą młodzi chcą wszystkich gości dobrze przygotowanych. Nie ta para! Oni postanowili, że zaskoczą wszystkich poza najbliższymi członkami rodziny. Nawet drużba pana młodego dowiedział się już podczas trwania uroczystości. Skąd u nich taki pomysł? Hannah Clayton i jej o dziesięć lat starszy partner Darren Harding Evans zaprosili ponad 70 osób na chrzciny swojej córeczki. Czego goście nie mogli przewidzieć to to, że w połowie ceremonii para pojawi się gotowa do ślubu, Hannah w pięknej sukni. Dlaczego chcieli, żeby ich ślub wyglądał w taki sposób?