Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Urodziny synka były tylko pretekstem. Chłopiec ze swoim tatą zrobili mamie niespodziankę, której nigdy nie zapomni
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 03.12.2019 18:14

Urodziny synka były tylko pretekstem. Chłopiec ze swoim tatą zrobili mamie niespodziankę, której nigdy nie zapomni

żona
fot. unsplash.com/Anna Vander Stel

Urodziny to dla dziecka zawsze wielkie wydarzenie, chociaż kiedy ono jest jeszcze małe, tę okazję dużo bardziej przeżywają rodzice. To na nich przecież spada odpowiedzialność za to, żeby zorganizować ten dzień i to oni myślą wtedy o tym, że ich maluszek dorasta. Ten tata postanowił więc wraz z synkiem stworzyć dla mamy jeszcze jedno bardzo dobre wspomnienie z tego dnia.

Kiedy cała rodzina zgromadziła się tego dnia w domu młodych rodziców, spodziewali się, że całe wydarzenie będzie poświęcone maluchowi. Jednak tata wraz z synkiem postanowili, że te urodziny małego będą podwójnie wyjątkowe i przygotowali dla mamy niezwykłą niespodziankę. Kobieta nie potrafiła znaleźć słów.

Niezapomniane urodziny

Usadzony na honorowym miejscu maluch rozpakowywał jego prezenty. Za nim stali jego rodzice, przypatrując mu się uważnie. Jeden z prezentów był szczególny. Kiedy chłopiec wyciągał z pudełka kolejne warstwy papieru, mama przyglądała się dziecku. Dzięki temu nie zauważyła, co planuje jej partner.

urodziny

Nikt się tego nie spodziewał.

Mężczyzna odsunął się o krok, poprawił spodnie… i przykląkł na jedno kolano. Kiedy kobieta to zauważyła, na początku nie rozumiała, co się dzieje. Wtedy do akcji wkroczył świętujący urodziny chłopiec. W końcu z dna pudełka wyciągnął małe pudełeczko i wręczył je tacie. Wtedy wszystko stało się jasne.

Oświadczyny, których nigdy nie zapomną

— Wyjdziesz za mnie? — zapytał mężczyzna, z miłością wpatrując się w ukochaną. Kobieta przez pierwsze momenty nie potrafiła wydusić z siebie ani słowa, ale odpowiedź była jasna dla wszystkich, którzy przypatrywali się tej pięknej scenie. W końcu powiedziała ‚tak’.

Zaplanowanie pomysłowych oświadczyn nie jest proste, ale wydaje się, że ten mężczyzna dokładnie rozumie, o co w nich tak naprawdę chodzi. Czy można wybrać lepszy dzień niż ten, podczas którego oboje jesteście kochającymi was ludźmi i tak jesteście już pełni szczęścia? To gwarancja pięknych wspomnień do końca życia.

ZOBACZ TO WZRUSZAJĄCE NAGRANIE:

„Will You Marry Me?” a sweet proposal with a little assistance! #viral. pic.twitter.com/az2e9G0Qzy

— LightWorkers (@LightWorkers) November 19, 2019

ZOBACZ TEŻ:

  1. Najdroższe ulice handlowe w Polsce. Na nich za czynsz zapłacisz najwięcej
  2. Jej mąż zniknął 6 tygodni po ślubie. Po 68 latach dowiedziała się prawdy
  3. Jak zostać żoną milionera? Bogaci mężczyźni uwielbiają, gdy kobieta wygląda w konkretny sposób
  4. 19-latka nagle trafiła do szpitala. Urodziła, ale to nie było dziecko
  5. Nagły zwrot ws. rozwodu Maryli Rodowicz. Porażające informacje o zdradzie
  6. Przeszedł straszny zawał, usunięto mu nerkę, zaatakował go paskudny rak. Gwiazdor „Rancza” cierpiał niewyobrażalnie

źródła: twitter.com/LightWorkers

Powiązane
Uśmiech Dody
Poznajesz uśmiechy tych celebrytek? Nawet ich mężowie mogliby się pomylić!