Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > 37 lat młodsza żona Strasburgera zaskoczyła go, jak nigdy. Małgorzata zrobiła mu wielką niespodziankę z okazji urodzin
Karol Zaborowski
Karol Zaborowski 15.04.2021 16:48

37 lat młodsza żona Strasburgera zaskoczyła go, jak nigdy. Małgorzata zrobiła mu wielką niespodziankę z okazji urodzin

Karol Strasburger niespodzianka od żony
Fot. TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA. 09.05.2018 Wielki Test o Kulturze n/z: STRASBURGER KAROL JANOWSKI ROBERT

Karol Strasburger bez wątpienia nie zapomni niespodzianki, którą przygotowała dla niego żona z okazji urodzin. Prezenter do samego końca nie miał o niczym pojęcia.

W jednym z wywiadów żona Karola Strasburgera przyznała, że jej mąż nie miał wieczoru kawalerskiego, ani nie świętował pępkowego, kiedy na świat przyszła ich córka. Z tego też względu Małgorzata Strasburger postanowiła urządzić mu w zeszłym roku imprezę urodzinową. Haczyk był taki, aby Karol Strasburger o niczym się nie dowiedział.

Loluś nie miał wieczoru kawalerskiego w sierpniu przed naszym ślubem, ani pępkowego w listopadzie, z okazji narodzin naszej córeczki, dlatego chciałam mu to oddać i zorganizowałam mu wieczór- niespodziankę przy okazji siedemdziesiątych trzecich urodzin, wśród najbliższych przyjaciół, którzy w tych ważnych momentach nie towarzyszyli mu – wyznała Małgorzata Starsburger.

Karol Strasburger o niczym nie miał pojęcia

Chcąc zrealizować swój niecny plan, Małgorzata Strasburger musiała wykazać się nie lada sprytem. Jednak w końcu udało jej się wpaść na pomysł, jak zorganizować całą imprezę tak, aby jej mąż o niczym nie wiedział.

Aby mieć pretekst do wyjazdu za miasto, powiedziała mężowi, że w dniu jego urodzin muszą pojechać do Wiejskiego SPA w Habdzinie, pod Konstancinem Jeziorna, aby tam porozmawiać o zdrowiu przed kamerami. Akurat powstawał program „Kulisy sławy”, z Karolem Strasburgerem w roli głównej, więc pretekst był doskonały.

Na miejscu została przygotowana prowizoryczna scena, a wcześniej do ośrodka przybyli najbliżsi przyjaciele prezentera. Kiedy Karol Strasburger wszedł na scenę, sądząc, że zaraz będzie na niej występował, to znienacka z ukrycia wyszli jego przyjaciele, śpiewając mu uroczyste 100 lat. Oczywiście nie mogło też zabraknąć urodzinowego tortu.

Od swojej żony Karol Strasburger otrzymał tamtego dnia nie tylko wspaniałe przyjęcie, ale też przepiękną dedykację. Widać po tym, że choć w kwestii wieku dzieli ich 37 lat, to dogadują się doskonale. Co więcej, patrząc na ich przykład ciężko nie zgodzić się z powiedzeniem, że wiek, to tylko liczba.

Dla całego świata jesteś jednym z wielu, a dla nas, całym światem – powiedziała Małgorzata Strasburger.

Artykuły polecane przed redakcję Lelum:

Źródło: pomponik.pl