Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Każdego dnia słyszała krzyki z garażu. Gdy odkryła tajemnicę męża, nie mogła powstrzymać łez
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 17.12.2019 12:22

Każdego dnia słyszała krzyki z garażu. Gdy odkryła tajemnicę męża, nie mogła powstrzymać łez

Tajemnica
unspalsh.com @loganmeis

Tajemnica, którą jej mąż skrywał od kilku miesięcy, w końcu ujrzała światło dziennie. Okazało się, że podejrzane krzyki dochodzące z garażu nie były kwestią przypadku. Gdy kobieta odkryła sekret swojego ukochanego, nie potrafiła powstrzymać łez. Czegoś takiego nigdy nie mogłaby się po nim spodziewać.

Mężczyzna w 1999 roku wraz ze swoją rodziną przeżył tragiczny wypadek drogowy. Opona w aucie pękła, a ukochana żona, która prowadziła pojazd, całkowicie straciła nad nim kontrolę i zjechała z drogi. Całe szczęście pociechom nic się nie stało. Z kolei ojciec złamał nogę, a stan ich matki był tragiczny. Kobieta złamała kręgosłup i była sparaliżowana od pasa w dół.

Tajemnica ujrzała światło dzienne

Brad, ponieważ tak nazywa się mężczyzna, każdego dnia czuwał w łóżku szpitalnym swojej ukochanej. Wypadek zbliżył ich do tego stopnia, że ten postanowił się oświadczyć. Zaledwie kilka dni po opuszczeniu szpitala przez Liz, zakochani pobrali się.

Dodajmy, że od zawsze ogromną pasją kobiety były podróże. Niestety zwiedzanie świata na wózku inwalidzkim, okazało się o wiele trudniejsze, niż mogłoby się wydawać. Pewnego razu, gdy całą rodziną wybrali się na szlak, Liz zmuszona była pozostać na płaskiej drodze. Ze łzami w oczach zakomunikowała, że dla niej wyprawa się skończyła.

Co takiego zrobił mężczyzna?

Widok płaczącej żony sprawił, że w jego głowie narodził się pewien plan. Postanowił dołożyć wszelkich starań, aby nigdy więcej nie ujrzeć łez na jej twarzy. W związku z tym, że w czasie pobytu w wojsku pracował jako technik, postanowił wykorzystać swoje doświadczenie i zdobyte umiejętności.

Mężczyzna w garażu spędził wiele dni. Pomimo tego, że czasami zupełnie tracił cierpliwość i we frustracji krzyczał, nie poddawał się. Zbudował dla swojej ukochanej wózek inwalidzki z cichym silnikiem elektrycznym, który pracować będzie w każdym terenie.

Wynalazek Brada okazał się strzałem w dziesiątkę. Zainteresował się nim m.in. zainteresował między innymi szef firmy high-tech NPC Robotic. To, co zrobił mężczyzna dla swojej ukochanej, jest wprost niewyobrażalne!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Tajemnica

Tajemnica mężczyzny wyszła na jaw.

Tajemnica

Prezent dla ukochanej okazał się strzałem w dziesiątkę.

Tajemnica

Kobieta nigdy nie była szczęśliwsza!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nieoczywiste objawy świadczące o zbyt wysokim cholesterolu. Wystarczy przyjrzeć się swoim oczom
  2. Magda Gessler ostrzega przed jajami tasiemca w popularnym daniu wigilijnym. Lepiej o tym wiedzieć i się przygotować
  3. Brzuszek dziewczynki ciągle rósł. Rodzice usłyszeli diagnozę, okazała się ciosem prosto w serce
  4. Najdroższy kalendarz adwentowy na świecie. Co się znajduje w środku? Nie dowierzamy
  5. Terrier i rottweiler stworzyli nietypową parę. Ich szczeniaczki skradają serce
  6. Mało kto o słyszał o pierwszej żonie Radosława Majdana. Ładniejsza od Rozenek i Dody?
Powiązane
Uśmiech Dody
Poznajesz uśmiechy tych celebrytek? Nawet ich mężowie mogliby się pomylić!