Lifestyle.Lelum.pl > Nasz Nowy Dom - Rozrywka.Lelum.Pl

Nasz Nowy Dom - Rozrywka.Lelum.Pl

Katarzyna Dowbor
24.05.2024 18:22 Nasz nowy dom: Przejmująca reakcja Dowbor na śmierć uczestniczki

Zmarła jedna z uczestniczek programu “Nasz nowy dom”. Tak Katarzyna Dowbor zareagowała na tę trudną wiadomość. 

Nasz Nowy Dom
14.05.2024 09:46 Nasz nowy dom: Romanowska pokazała nerwy ze stali. Pierwsza taka sytuacja

Takiej sytuacji w programie “Nasz Nowy Dom” nie było jeszcze nigdy. Elżbieta Romanowska ledwo utrzymała nerwy na wodzy.  W końcu jednak udało jej się postawić na swoim. Gospodyni programu była nieugięta. Co na to widzowie? 

nasz nowy dom
04.10.2023 21:22 "Nasz nowy dom": To już przegięcie. Internauci nie wytrzymali po ostatnim odcinku

Po tym, jak Edward Miszczak zdecydował się zamienić Katarzynę Dowbor na Elżbietę Romanowską w roli prowadzącej programu “Nasz nowy dom”, show musiało zmierzyć się ze sporą krytyką. Widzowie nie oszczędzają go wcale, wytykając błędy na każdej płaszczyźnie.

nasz nowy dom, Elżbieta Romanowska
28.09.2023 18:39 Ekipa „Nasz nowy dom” ujrzała wstrząsający widok po wejściu mieszkania. Doszło w nim do wielkiej tragedii

Najnowszy odcinek programu “Nasz Nowy Dom” z pewnością na długo pozostanie w pamięci widzów. Ekipa na czele z Elżbietą Romanowską wkroczyła do domu, który jest naznaczony nie tylko wieloma budowlanymi mankamentami, ale również straszną tragedią. 

Elżbieta Romanowska
09.09.2023 17:27 Po remoncie w premierowym odcinku sąsiedzi podeszli do Elżbiety Romanowskiej. Podsumowali ją bez owijania w bawełnę

7 września Elżbieta Romanowska zadebiutowała w roli prowadzącej program “Nasz nowy Dom”. Zaraz po premierze pierwszego odcinka z jej udziałem posypały się komentarze. Wielu widzów z rezerwą oceniło zachowanie aktorki, jednak jeden z głosów okazał się szczególnie zaskakujący. Kobieta zdradziła, jaka była reakcja sąsiadów rodziny biorącej udział w odcinku na zachowanie Elżbiety Romanowskiej. 

Nasz Nowy Dom
07.09.2023 16:09 Architekt z "Nasz nowy dom" ujawnia, jak naprawdę wygląda praca na planie. "Mi się nogi wtedy ugięły"

“Nasz nowy dom” to nie tylko jeden z najchętniej oglądanych programów w telewizji, ale także wielkie przedsięwzięcie budowlane. Czasem aż trudno uwierzyć, że fachowcom udaje się w tak krótkim czasie kompletnie odmienić domy uczestników. Jaka jest prawda, która stoi za tymi remontami?

Katarzyna Dowbor, uczestnik programu "Nasz Nowy Dom"
23.08.2023 19:36 Katarzyna Dowbor wyremontowała mu dom. Po czasie napłynęły wieści o tragedii

Ekipa programu “Nasz Nowy Dom” z Katarzyną Dowbor na czele wyremontowała ponad 300 domów, tym samym pomogła setkom rodzin w potrzebie. Niestety nie każda z tych historii pomyślnie się zakończyła. Kilka lat temu w show wzięli udział Mateusz Szmajduch z babcią. Po czasie napłynęły przykre wieści.

Elżbieta Romanowska
08.07.2023 21:46 „Nasz nowy dom”: Ela Romanowska przekazała emocjonujące wieści. Nie ma wątpliwości

Ela Romanowska ma co świętować. Wiele wskazuje na to, że nowa prowadząca program “Nasz Nowy Dom” ma na swoim koncie kolejny udany remont. Aktorka nie zeszła jeszcze z planu, jak zwróciła się do fanów show. W szampańskim humorze i z uśmiechem na ustach ogłosiła emocjonujące wieści.

Elżbieta Romanowska
06.06.2023 08:17 Osoba z ekipy „Nasz nowy dom” zdradziła, jaka naprawdę jest Elżbieta Romanowska

Elżbietę Romanowską nie raz można było zobaczyć w telewizji. Widzowie przyzwyczaili się do jej obecności na szklanym ekranie, jednak gdy na jaw wyszło, że to właśnie ona zostanie nową prowadzącą “Naszego Nowego Domu”, pojawiły się kontrowersje.Część fanów programu jest sceptycznie nastawiona do aktorki. Tymczasem pewna osoba z ekipy “Nasz Nowy Dom” jeszcze bardziej podgrzała atmosferę, wyjawiając, jaka naprawdę jest Elżbieta Romanowska. Widzowie mogą być zaskoczeni!