Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Osoba z ekipy „Nasz nowy dom” zdradziła, jaka naprawdę jest Elżbieta Romanowska
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 06.06.2023 08:17

Osoba z ekipy „Nasz nowy dom” zdradziła, jaka naprawdę jest Elżbieta Romanowska

Elżbieta Romanowska
fot. KAPiF

Elżbietę Romanowską nie raz można było zobaczyć w telewizji. Widzowie przyzwyczaili się do jej obecności na szklanym ekranie, jednak gdy na jaw wyszło, że to właśnie ona zostanie nową prowadzącą “Naszego Nowego Domu”, pojawiły się kontrowersje.

Część fanów programu jest sceptycznie nastawiona do aktorki. Tymczasem pewna osoba z ekipy “Nasz Nowy Dom” jeszcze bardziej podgrzała atmosferę, wyjawiając, jaka naprawdę jest Elżbieta Romanowska. Widzowie mogą być zaskoczeni!

Elżbieta Romanowska zastąpi Katarzynę Dowbor w programie "Nasz Nowy Dom"

Elżbieta Romanowska stawiała swoje pierwsze kroki jako aktorka na deskach teatrów, jednak z czasem jej kariera przeniosła się na wizję. Grała w różnych serialach, pojawiła się także w programach takich jak “Taniec z gwiazdami” czy “Twoja twarz brzmi znajomo”. Poprowadziła również niejedno show na antenie TVP. Po latach prężnej działalności medialnej otrzymała szansę, by poprowadzić “Nasz Nowy Dom”. Program jest powszechnie znany i lubiany przez Polaków, jednak okoliczności, w jakich Elżbieta Romanowska dołączy na jego plan, wywołały niemałe kontrowersje.

Zwolnienie Katarzyny Dowbor obiło się szerokim echem wśród fanów polsatowskiego show. Część z nich uważa, że zastąpienie charakterystycznej prowadzącej jest wręcz niemożliwe. Tymczasem Elżbieta Romanowska ma za sobą już pierwsze spotkanie z ekipą programu.  Wyszło również na jaw, jakie zdanie ma na jej temat Marta Kupczyk!

Policja pojawiła się w studiu "Pytania na śniadanie". "Dziecko nie oddycha", dramatyczne co Ida Nowakowska i Wolny usłyszeli od mundurowych

Marta Kupczyk opowiedziała, jaką osobą jest Elżbieta Romanowska

Fani “Naszego Nowego Domu” doskonale znają Martę Kupczyk, która jest związana z programem od początku jego istnienia. Na planie pełni funkcję architekta. Teraz okazało się, że jej drogi już wcześniej niejednokrotnie przecięły się z Elżbietą Romanowską. Dzięki temu jeszcze przed jej dołączeniem do programu zdążyła wyrobić sobie opinię na temat aktorki.

– To niesamowicie sympatyczna osoba z ogromnym i bardzo fajnym poczuciem humoru, przebojowa, silna babka. Do tego uśmiechnięta, skromna, otwarta do ludzi. Czego mogę Eli życzyć? Niech się nie zmienia i będzie tak samo pozytywną osobą, jaką jest – wyznała w rozmowie z “Plotkiem”. 

Marta Kupczyk rozmawiała z “Plotkiem” w dniu urodzin Elżbiety Romanowskiej. W wywiadzie nie tylko złożyła aktorce życzenia, ale również opowiedziała o wspólnie spędzonych chwilach.

– Na pewno życzę też następnych przepięknych 40 lat i ogromnych sukcesów w aktorstwie, bo to jest, myślę, jej numer jeden. Koni z nią nie kradłam, ale pływałam z Elą na łódce, kąpałyśmy się w jeziorze i bardzo się przy niej uśmiałam. Nudzić się z nią nie można mówiła architekt. 

Elżbieta Romanowska musiała zmierzyć się z hejtem

Elżbieta Romanowska pierwszy raz pojawi się w odcinkach programu “Nasz Nowy Dom” po wakacyjnej przerwie. Mimo to zdążyła usłyszeć na swój temat już niejeden niemiły komentarz. Niektórzy internauci wysyłali do niej obraźliwe wiadomości. Aktorka odpowiedziała na nie na swoim Instagramie. 

– Mówię tutaj o ludziach, którzy piszą do mnie bardzo obraźliwe rzeczy. Gdybyście zobaczyli kilka programów, które już będą w emisji i mieli wtedy jakieś swoje uwagi, to wtedy ja bardzo chętnie je przyjmę, ale pisanie mi, że jestem grubą świnią, że trzeba będzie poszerzać drzwi uczestników, żebym się zmieściła. Naprawdę?pisała Elżbieta Romanowska. 

Aktorka podkreśliła, że takie zachowanie świadczy tylko i wyłącznie o niskiej kulturze piszącego. 

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania