Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Po remoncie w premierowym odcinku sąsiedzi podeszli do Elżbiety Romanowskiej. Podsumowali ją bez owijania w bawełnę
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 09.09.2023 17:27

Po remoncie w premierowym odcinku sąsiedzi podeszli do Elżbiety Romanowskiej. Podsumowali ją bez owijania w bawełnę

Elżbieta Romanowska
Sąsiedzi podsumowali pracę Elżbiety Romanowskiej. Fot. kadr z programu "Nasz Nowy Dom"

7 września Elżbieta Romanowska zadebiutowała w roli prowadzącej program “Nasz nowy Dom”. Zaraz po premierze pierwszego odcinka z jej udziałem posypały się komentarze. Wielu widzów z rezerwą oceniło zachowanie aktorki, jednak jeden z głosów okazał się szczególnie zaskakujący. Kobieta zdradziła, jaka była reakcja sąsiadów rodziny biorącej udział w odcinku na zachowanie Elżbiety Romanowskiej. 

Premierowy odcinek z udziałem Elżbiety Romanowskiej

Kilka miesięcy temu najwierniejszych fanów programu “Nasz Nowy Dom” zmroziła informacja o zmianie prowadzącej. Dyrektor programowy stacji Polsat, Edward Miszczak, podjął decyzję, aby zastąpić występującą od dekady Katarzynę Dowbor aktorką Elżbietą Romanowską. Ta rewelacja od razu spotkała się z negatywną reakcją widzów.

7 września na antenie Polsatu ukazał się pierwszy odcinek, w którym wystąpiła Elżbieta Romanowska. Ekipa “Naszego Nowego Domu” udała się do Konina, gdzie na co dzień mieszka pani Anna wraz ze swoim 13-letnim synem Kacprem, który znajduje się w spektrum autyzmu. Jego mama również cierpi na problemy ze zdrowiem, jakie spowodował nowotwór. Elżbieta Romanowska wraz z robotnikami natychmiast zakasali rękawy i zabrali się za pomoc rodzinie.

Półnagi, seplenił, rzucał wiadrami! Czegoś takiego w TTBZ jeszcze nie było. Janowski nie miał litości

Widzowie już ocenili odcinek z Elżbietą Romanowską

Jeszcze przed przeprowadzeniem remontu Elżbieta Romanowska przeprowadziła z rodziną szczegółowy wywiad, aby dowiedzieć się, czego najbardziej będą potrzebować jej członkowie w nowym domu. Jedną z próśb pani Anny była wymiana rozkładanej wersalki na bardziej funkcjonalne łóżko, gdyż kobieta ze względu na problemy zdrowotne ma niedowład ręki.

Niestety okazało się, że powyższa prośba uczestniczki nie została spełniona. Ekipa wymieniła jej starą wersalkę na nową kanapę, którą również trzeba rozkładać. Okazuje się, że to niedopatrzenie zostało w mocnych słowach skrytykowane przez widzów programu “Nasz Nowy Dom”. 

Reakcja sąsiadów na Elżbietę Romanowską

Mimo dość chłodnych pierwszych opinii internautów, głosy widzów programu “Nasz Nowy Dom” okazały się podzielone. Znaczna część osób doceniła zaangażowanie oraz pozytywne nastawienie Elżbiety Romanowskiej, którym aktorka wprost emanowała. Ponadto okazało się, że koleżanka pani Anny, która wzięła udział w 1. odcinku show, postanowiła opowiedzieć, jaka była reakcja sąsiadów na nową prowadzącą. W komentarzu na Facebooku przedstawiła zaskakująca relacje:

Dzięki temu, że znam Anię miałam okazję poznać osobiście panią Elę. Niezwykle wrażliwa i sympatyczna osoba. Po nagraniach zeszła do nas przed klatkę, nie "gwiazdorzyła", cierpliwie robiła zdjęcia z dzieciakami z klasy Kacpra, rozdawała autografy. Rozmawiała i śmiała się ze wszystkimi. W pewnym momencie aż ktoś z ekipy musiał zejść, żeby nas trochę uciszyć, bo jeszcze dogrywali sceny.

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania