Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wydało się z kim zaręczona jest Alicja Bachleda-Curuś! Mieszkają w ociekającej luksusem willi
Michał Fitz
Michał Fitz 01.08.2023 20:20

Wydało się z kim zaręczona jest Alicja Bachleda-Curuś! Mieszkają w ociekającej luksusem willi

Alicja Bachleda-Curuś
fot. KAPiF; Kto jest narzeczonym Alicji Bachledy-Curuś

Życie miłosne Alicji Bachledy-Curuś swego czasu było jednym z głośniejszych, medialnych tematów, a to za sprawą jej relacji z jednym z najpopularniejszych gwiazdorów kina. Od tamtej pory aktorka dużo skrupulatniej chroni swoją prywatność. Z kim ją dzieli?

Alicja Bachleda-Curuś ma narzeczonego

Aktorka przez pewien czas całkowicie trzymała opinię publiczną w niepewności, nie zdradzając, czy kogokolwiek ma. 3 lata temu przyznała jednak, że jest zaręczona i tworzy szczęśliwą oraz dojrzałą relację. Wyglądała na taką, która mówi prawdę.

Jednocześnie zaznaczyła wówczas, że nie zamierza zdradzać, kto jest jej ukochanym. W tej relacji chce utrzymać maksimum prywatności. Nieoficjalnie wiadomo, z kim na co dzień żyje.

"Familiada": "nazwa ptaka, w której występuje "o z kreską?", Niesłychana wpadka, tak odpowiedział uczestnik

Narzeczony Alicji Bachledy-Curuś

Choć sama zainteresowana nie zdradziła żadnych szczegółów dotyczących swojego partnera, “Super Expressowi” własnymi kanałami udało się ustalić, kto to taki. Choć źródło nie podaje konkretnych danych osobowych, ów szczęśliwiec ma być biznesmenem ze Szwajcarii od lat żyjącym w Stanach Zjednoczonych.

Wraz z naszą rodaczką mają mieszkać w Los Angeles. Tworzą patchworkową rodzinę, bo wraz z nimi mieszka syn Polki z poprzedniej relacji oraz córka jej narzeczonego.

Alicja Bachleda-Curuś była ukochaną Colina Farella

Wspomnianym wyżej ukochanym Alicji Bachledy-Curuś wprost z Hollywood był Colin Farrell. Obydwoje poznali się w 2008 roku w trakcie prac nad filmem pod tytułem “Odnine”. Produkcja połączyła ich na tyle, że już w kilkanaście miesięcy później przywitali na świecie swojego syna, Henry'ego Tadeusza.

Niestety, na dłuższą metę para nie była w stanie się porozumieć i ich relacja zakończyła się w styczniu 2011 roku. Dziś jednak żyją w zdrowej relacji, dbając przede wszystkim o dobro swojego wspólnego dziecka.

Bachleda Curuś i Farrella.png
Alicja Bachleda-Curuś z Colinem Farrellem
fot.Autorstwa David Shankbone - Flickr, CC BY 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=129619949

Źródło: Super Express

Tagi: narzeczony
Powiązane
 Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"?, fot. kadr z serialu „Świat według Kiepskich”
Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"? Tylko garstka wie, "co jest, kurde"