Lifestyle.Lelum.pl > Morderstwa

Morderstwa

Pogrzeb Lizy
14.03.2024 15:55 Grób Lizy przyprawia o łzy. Zamordowana 25-latka spoczęła w Polsce

Sprawą zgwałconej i zamordowanej Lizy żyła cała Polska. Dzisiaj odbyły się uroczystości pogrzebowe zakatowanej Białorusinki. Niewiarygodne, w jakich okolicznościach spocznie młoda dziewczyna.

Puszczykowo
20.11.2023 10:23 Tragedia w Puszczykowie. Sąsiadka ofiar nie przebierała w słowach, wyjawiła fakty o rodzinie

Kilka dni temu media obiegła kolejna tragiczna wiadomość. Tym razem do koszmaru doszło w Puszczykowie, urokliwej miejscowości pod Poznaniem. W jednym z domów bliźniaków w sobotę odkryto ciała trzech osób – 29-letniej kobiety i jej dwóch córeczek. 

Nowe fakty o tragedii pod Poznaniem, fot. Facebook/Wielkopolska Policja
19.11.2023 13:27 Nowe fakty o tragedii pod Poznaniem. Wyciekły informacje o sekcji matki i dzieci. Doniesienia są wstrząsające

W sobotę media obiegła informacja o kolejnej tragedii. W jednym z mieszkań w Puszczykowie pod Poznaniem odkryto trzy ciała. Policjanci otrzymali po godzinie 15 zgłoszenie, w którym poinformowano ich o odkryciu zwłok kobiety i dwóch małych dzieci. 

policja
16.09.2023 14:25 Właśnie odkryto ciało trzeciego noworodka. Polacy wstrząśnięci makabrą w Czernikach

W niewielkiej miejscowości na Pomorzu doszło do wstrząsającej zbrodni. Pierwsze informacje, które pojawiły się w tej sprawie, donosiły o znalezieniu przez śledczych zwłok noworodka w piwnicy jednego z domów w Czernikach. Nowe fakty właśnie ujrzały światło dzienne. Media donoszą o kolejnych odkrytych ciałach. Na miejscu cały czas pracuje policja.

Zaatakował dziadka nożem, fot. Pexels/T Leish; Pexels/cottonbro studio
07.07.2023 16:22 Dziadek zawołał go na obiad. On wyjął nóż i zrobił najgorsze, ogromna tragedia obiegła Polskę

Media donoszą o przerażającej tragedii z miejscowości Dubowa pod Białą Podlaską. 24-letni Daniel L. miał zamordować swojego dziadka, po tym jak staruszek zawołał go na obiad. Wcześniej chłopak chciał zaatakować swoją babcię.

W tych miejscach była widziana Anastazja przed śmiercią, fot. Facebook/Anastasja Rubińska, kosnews.gr; YouTube/CNN
28.06.2023 10:25 Odwiedził wszystkie miejsca, w których widziana była Anastazja przed śmiercią. Wstrząsające, co tam zastał, przykre ustalenia

Dramat zamordowanej 27-letniej Anastazji wciąż budzi ogromne poruszenie w mediach. Teraz polscy dziennikarze, którzy przybyli na Kos, postanowili udać się w podróż śladami Polki i odwiedzili miejsca, w których przed śmiercią była widziana dziewczyna.

Salahuddin S.
26.06.2023 08:17 Tego prawie nikt nie wiedział. Salahuddin S. miał zwrócić się o azyl, zaskakujące informacje

Na jaw wychodzą kolejne fakty w sprawie zamordowanej Anastazji Rubińskiej. Teraz media dotarły do informacji na temat podejrzanego o gwałt i zabójstwo Salahuddina S. Od kiedy tak naprawdę przebywał on na wyspie Kos?

Anastazja
23.06.2023 22:11 Jest drugie nagranie z nocy zabójstwa Anastazji. Rozpaczliwe słowa ojca, "ktoś przenosił zwłoki z miejsca na miejsce"

Na jaw wychodzą kolejne informacje w sprawie zamordowanej Anastazji Rubińskiej. Z najnowszych nagrań wynika, że kobieta przebywała w mieszkaniu 32-letniego obywatela Bangladeszu i wspólnie z nim spożywała alkohol. Głos zabrał również sam podejrzany.

zmarły Kamilek
08.05.2023 16:13 Mama zmarłego Kamilka napisała do sądu. Przykre, co się pojawiło w jej liście

Sprawa zakatowanego na śmierć Kamilka poruszyła całą Polskę. W międzyczasie o swoim 8-letnim synku przypomniała sobie jego biologiczna mama Magdalena, która napisała do sądu list z prośbą o spotkanie z chłopcem.Ta sama kobieta od dłuższego czasu bezczynnie przyglądała się, jak jej drugi mąż znęca się nad chłopcem. Teraz, przebywająca w areszcie matka prosi o spotkanie z dziećmi.

morderstwo
05.10.2019 16:58 Sześcioletnia uczestniczka konkursów piękności została zamordowana. Jej ciało znaleziono w piwnicy

Morderstwo sześcioletniej uczestniczki konkursów piękności do dziś wywołuje ciarki. W 1996 roku jej ciało znaleziono w piwnicy, a sprawca przez długi czas był nieuchwytny. Po latach na jaw wyszły szokujące informacje w sprawie. Kto zabił JonBenet? Przerażające morderstwo sprzed 23-lat wstrząsnęło całą Ameryką. 6-letnia wówczas JonBenét Ramsey została znaleziona martwa 26 grudnia we własnym domu. Jej zaginięcie zgłoszono zaledwie kilka godzin wcześniej. W kręgu podejrzanych znalazło się wiele osób, w tym jej najbliższa rodzina. Wiele lat później sprawcą okazała się bestia w ludzkiej skórze.