Lifestyle.Lelum.pl > Michał Wiśniewski Dzieci

Michał Wiśniewski Dzieci

Michał Wiśniewski podzielił się radosną nowiną, fot. KAPiF
21.09.2023 16:20 Michał Wiśniewski ogłosił wieści i dzisiaj sieć zapłonęła. "Kolejny syn!", niesłychane z którą kobietą go ma

Michał Wiśniewski jest powszechnie znany jako ojciec niemałej gromadki dzieci. Wokalista wielokrotnie zostawał ojcem, a wraz z obecną żoną doczekali się sumarycznie aż dziesiątki pociech – dwóch wspólnych, a także po cztery z poprzednich związków. 

Michał Wiśniewski
17.05.2023 08:04 Michał Wiśniewski zdradził pełne imię nowo narodzonego syna. Oznacza „Boże Narodzenie”

W domu Michała Wiśniewskiego zapanowała wielka radość. Lider grupy Ich Troje został ojcem po raz szósty. 16 maja w sieci pojawiła się informacja, że na świat przyszedł chłopczyk. Wiemy, jak dostał na imię!Żona Michała Wiśniewskiego, Pola, urodziła po raz kolejny. Dla szczęśliwej pary jest to już drugie wspólne dziecko.

Michał Wiśniewski
29.11.2021 20:02 Wielka radość w rodzinie Wiśniewskich. Falco ma już 10 miesięcy

Michał Wiśniewski ma piątkę dzieci. Ostatnie z nich, Falco Amadeus, przyszło na świat dokładnie 10 miesięcy temu. Dumny tata ogłosił właśnie na Instagramie radosną nowinę. Falco Amadeus, najmłodszy syn Michała Wiśniewskiego i jego żony Poli Wiśniewskiej, urodził się pod koniec stycznia 2021 roku. Od tego czasu muzyk, który został ojcem po raz piąty w wieku 49 lat, nieustannie dzieli się w internecie radością i dumą z potomka.

Michał Wiśniewski
14.04.2021 11:36 Wiśniewski wyznał, jak starsze dzieci zareagowały na kolejnego syna

Od początku lutego br. Michał Wiśniewski jest szczęśliwym tatą Falco Amadeusa. Mamą małego chłopca jest małżonka piosenkarza, Pola Wiśniewska. Od tamtej chwili lider zespołu Ich Troje otrzymuje mnóstwo pytań dotyczących tego, jak jego starsze dzieci zareagowały na najmłodszego potomka. Ostatecznie doczekali się odpowiedzi. Michał Wiśniewski w ostatnim czasie nie ma łatwo. Pandemia koronawirusa sprawiła, że większość jego koncertów jest odwoływana, a na jego barkach spoczywa obowiązek wychowywania małego synka, który przywitał się ze światem w lutym.

Michał wiśniewski
22.01.2021 23:25 Michał Wiśniewski zdradził imię 5. dziecka. Na świat przyjdzie jego synek, któremu wraz z partnerką nadali imię Falco Amadeus

Michał Wiśniewski w sierpniu zdradził, że on i jego partnerka 35-letnia Paulina z Warszawy, spodziewają się dziecka. Niedługo później postanowił ogłosić, że na świat przyjdzie jego drugi synek. Jak wiadomo, piosenkarz słynie z wyboru dość nietypowych imion dla swoich dzieci, których ma już pięcioro. I tym razem jego kreatywność nie zawiodła. Jego potomek otrzyma imię Falco Amadeus. Michał Wiśniewski był czterokrotnie żonaty i tylko z jednego małżeństwa nie posiada dzieci. Ostatnio wraz ze swoją obecną partnerką ogłosili, że na świat przyjdzie ich synek Falco Amadeus. Artysta jest w trakcie przygotowywania wyprawki przed narodzinami potomka – Pozostały jeszcze 2 miesiące! Ostatni raz skręcałem mebelki ponad 18 lat temu – napisał na Instagramie.

kuchnia
13.07.2020 12:03 Ogromne gratulacje dla Michała Wiśniewskiego. Jego rodzina wkrótce się powiększy

Michał Wiśniewski dopiero co zaskoczył swoich fanów nagłą informacją o ślubie z Polą i zdjęciami swojej wybranki, a już szykuje kolejną niespodziankę. Jak donosi Pudelek.pl, rodzina gwiazdora już wkrótce się powiększy. Michał Wiśniewski spodziewa się kolejnego dziecka. Jak się okazuje wokalista i jego żona Pola zostali przyłapani przez fotoreporterów Pudelka w drodze do jednego z lokali wyborczych. Uwagę przyciąga w szczególności jedna rzecz. Wybranka gwiazdora miała na sobie obcisłą sukienkę, która doskonale podkreślała piękny, ciążowy brzuszek.

Michał Wiśniewski wiejskie wesele
23.03.2018 10:24 Michał Wiśniewski gra na wiejskich weselach. Jest bankrutem

Michał Wiśniewski był kiedyś jednym z najbogatszych ludzi w show-biznesie. Jesteście ciekawi co u niego? Nie jest najlepiej. Dawny gwiazdor śpiewa teraz na wiejskich weselach. Jego sytuacja finansowa jest aż tak zła? Wiśniewski był absolutnym fenomenem polskiej sceny muzycznej. Jego postać była bardzo kontrowersyjna i jednocześnie uwielbiana przez Polaków. Gwiazdor zarobił podobno na swoich występach aż 35 milionów złotych. Michał Wiśniewski przez lata trwonił swój majątek. Kochał przepych, szastanie pieniędzmi i chwalenie się swoim bogactwem.