Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Michał Wiśniewski gra na wiejskich weselach. Jest bankrutem
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 23.03.2018 10:24

Michał Wiśniewski gra na wiejskich weselach. Jest bankrutem

Michał Wiśniewski wiejskie wesele
youtube.com

Michał Wiśniewski był kiedyś jednym z najbogatszych ludzi w show-biznesie. Jesteście ciekawi co u niego? Nie jest najlepiej. Dawny gwiazdor śpiewa teraz na wiejskich weselach. Jego sytuacja finansowa jest aż tak zła?

Wiśniewski był absolutnym fenomenem polskiej sceny muzycznej. Jego postać była bardzo kontrowersyjna i jednocześnie uwielbiana przez Polaków. Gwiazdor zarobił podobno na swoich występach aż 35 milionów złotych. Michał Wiśniewski przez lata trwonił swój majątek. Kochał przepych, szastanie pieniędzmi i chwalenie się swoim bogactwem.

Michał Wiśniewski jest bankrutem

Wydaje się, że ciężko jest roztrwonić tak duży majątek, a jednak Wiśniewskiemu się udało. Artysta prosi fanów o pieniądze na wydanie nowej płyty o nazwie „Sweterek część 2 czyli 13 Postulatów W Sprawie Miłości”. Wiśniewski potrzebuje 25 tysięcy złotych. Na co wydał swój majątek?

Na inwestycjach w samolot, w dom, w mieszkania, w klub, w apartament w Tajlandii, w którym byłem może ze dwa razy. Problemem nie było kupić to wszystko, ale potem utrzymać – powiedział w wywiadzie dla „Vivy”.

Jego firma odzieżowa „Xavier-Fabienne” istnieje już tylko na papierze. Butiki dawno zostały pozamykane. Nie działa strona internetowa, a ciuchy, których nie udało się sprzedać, przechowywane są w garażu. Nie działa tez warszawski klub „Extravaganza”, który Wiśniewski tylko firmował nazwiskiem – doniosła kilka lat temu znajoma muzyka w „Twoim Imperium”.

Jak się okazuje, Michał Wiśniewski sam przyznał w rozmowie z wp.pl, że jest bankrutem.

Michał Wiśniewski gra na weselach

Tak skończyła się wielka kariera artysty. Kiedyś występował na największych wydarzeniach. Dwukrotnie reprezentował nasz kraj podczas Eurowizji. Każdy jego utwór natychmiast stawał się hitem. Okazuje się, że teraz Wiśniewski występuje na wiejskich weselach. Jedyne co zostało mu z dawnych lat to zuchwałość i czerwone włosy.

Zobaczcie nagranie z wesela:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Te nasiona mają potężne właściwości. Koncerny farmaceutyczne wolałyby to ukryć
  2. Zobacz, jak zmieniła się córka Eminema. Ta słodka dziewczynka lubi szokować
  3. M jak miłość: Gwiazda oskarżona o zabójstwo!