Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Michał Wiśniewski zdradził imię 5. dziecka. Na świat przyjdzie jego synek, któremu wraz z partnerką nadali imię Falco Amadeus
Karol Osiński
Karol Osiński 22.01.2021 23:25

Michał Wiśniewski zdradził imię 5. dziecka. Na świat przyjdzie jego synek, któremu wraz z partnerką nadali imię Falco Amadeus

Michał wiśniewski
Fot. m_wisniewski1972, Instaram

Michał Wiśniewski w sierpniu zdradził, że on i jego partnerka 35-letnia Paulina z Warszawy, spodziewają się dziecka. Niedługo później postanowił ogłosić, że na świat przyjdzie jego drugi synek. Jak wiadomo, piosenkarz słynie z wyboru dość nietypowych imion dla swoich dzieci, których ma już pięcioro. I tym razem jego kreatywność nie zawiodła. Jego potomek otrzyma imię Falco Amadeus.

Michał Wiśniewski był czterokrotnie żonaty i tylko z jednego małżeństwa nie posiada dzieci. Ostatnio wraz ze swoją obecną partnerką ogłosili, że na świat przyjdzie ich synek Falco Amadeus. Artysta jest w trakcie przygotowywania wyprawki przed narodzinami potomka – Pozostały jeszcze 2 miesiące! Ostatni raz skręcałem mebelki ponad 18 lat temu – napisał na Instagramie.

Michał Wiśniewski dzieci

Popularny piosenkarz legendarnego już zespołu Ich Troje Michał Wiśniewski ogłosił, że już wkrótce na świat przyjdzie jego drugi syn. Słynący z wielu przebojów artysta za każdym razem zaskakiwał wyborem imienia dla swoich dzieci, których obecnie posiada czworo.

Jego synek, którego przyjścia na świat już wyczekuje, otrzyma imię Falco Amadeus. Imię to prawdopodobnie wzięło się od popularnej piosenki artysty o pseudonimie Falco i jego hitu zatytułowanego Rock me Amadeus. Będzie to już dziewiąte dziecko w rodzinie piosenkarza, bowiem poza czwórką dzieci z poprzednich małżeństw, do rodziny dołączyła kolejna czwórka należąca do jego obecnej partnerki Pauliny.

Przypomnijmy, że pierwszą małżonką Michała Wiśniewskiego, w latach 1996-2001 była Magda Femme, ówczesna wokalistka zespołu Ich Troje. Po rozpadzie ich małżeństwa związał się z Martą Mandaryną Wiśniewską, z którą posiada dwoje dzieci, syna Xaviera Michała oraz córkę Fabienne Martę.

Z trzecią żoną Anią Świątczak posiadają dwie córki Etienette Annę oraz Viviennę Viennę. Kolejną małżonką Michała Wiśniewskiego została w 2012 roku Dominika Tajner, córka byłego trenera polskich skoczków narciarskich Apoloniusza Tajnera.

Z Dominiką nie doczekał się potomstwa, ale zamiast tego cała Polska mogła usłyszeć o ich głośnym rozwodzie. Ich małżeństwo trwało 7 lat, a zakończyło się oficjalnie 30 września 2019 roku.

Michał Wiśniewski partnerka

Na kolejny związek Michała Wiśniewskiego nie przyszło nam długo czekać, ponieważ już w grudniu 2019 roku media obiegła informacja, że piosenkarz zaręczył się z 35-letnią Pauliną z Warszawy.

Swoją wybrankę miał poznać przez profil randkowy w internecie. Początkowo mieli tylko rozmawiać i wymieniać się doświadczeniami. Ostatecznie po pięciu miesiącach od zaręczyn para wylądowała na ślubnym kobiercu.

W kwietniu bieżącego roku znajomy Michała Wiśniewskiego zdradził w rozmowie z serwisem fakt.pl, że piosenkarz uwielbia mieć przy boku kobietę, a także kocha mieć rodzinę:

On lubi mieć u boku żonę. To, że po raz kolejny się ożenił, było dla wszystkich jasne i jego bliscy nie byli tym zaskoczeni. Bo Michał jak kocha, to chce, by wszystko odbywało się tradycyjnie. Uwielbia mieć rodzinę – czytamy na fakt.pl.

Już za dwa miesiące para powita swojego syna na świecie, a my mamy nadzieję, że urodzi się zdrowy i silny.

Zobacz zdjęcia:

Michał wiśniewski

Michał Wiśniewski zdradził imię swojego dziecka.

michał wiśniewski

Na świat przyjdzie jego synek, któremu wraz z partnerką nadali imię Falco Amadeus.

Piosenkarz opublikował na Instagramie zdjęcie z przygotowywanej dla syna wyprawki.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: muzyka.interia.pl, fakt.pl