Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Michał Wiśniewski ogłosił wieści i dzisiaj sieć zapłonęła. "Kolejny syn!", niesłychane z którą kobietą go ma
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 21.09.2023 16:20

Michał Wiśniewski ogłosił wieści i dzisiaj sieć zapłonęła. "Kolejny syn!", niesłychane z którą kobietą go ma

Michał Wiśniewski podzielił się radosną nowiną, fot. KAPiF
Michał Wiśniewski podzielił się radosną nowiną, fot. KAPiF

Michał Wiśniewski jest powszechnie znany jako ojciec niemałej gromadki dzieci. Wokalista wielokrotnie zostawał ojcem, a wraz z obecną żoną doczekali się sumarycznie aż dziesiątki pociech – dwóch wspólnych, a także po cztery z poprzednich związków. 

Michał Wiśniewski doczekał się gromadki dzieci

Michał Wiśniewski jest ojcem dwójki dorosłych już dzieci – Xaviera i Fabienne – których doczekał się z małżeństwa z Martą Wiśniewską, znaną także jako Mandaryna, z kolei Anna Świątczak urodziła mu nastoletnie dziś Etiennette i Vivienne.

Michał Wiśniewski od kilku lat tworzy szczęśliwe małżeństwo z Polą Wiśniewską, która jest jego piątą żoną. Para stanęła na ślubnym kobiercu w 2020 roku, i jak dotąd doczekała się dwóch synów. Ich najmłodsza pociecha przyszła na świat zaledwie kilka miesięcy temu, o czym wokalista zespołu „Ich Troje” poinformował 16 maja za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Brzuszek rośnie w szalonym tempie! Żona Sławomira wstawiła fenomenalne ujęcia z gwiazdą, wygląd zachwycił fanów obu pań

Michał Wiśniewski podzielił się radosną nowiną

Michał Wiśniewski podzielił się radosną nowina na swoim instagramowym profilu. Wokalista „Ich Troje” pochwalił się ważnym wydarzeniem ich rodzinnego życia. Konkretnie dotyczyło ono jego drugiego najmłodszego syna, którego ma z piątą żoną Polą, czyli Falco Amadeusa, który w tym roku został pasowany na przedszkolaka

Czas leci! Kolejny syn – kolejna duma! #falcoamadeuswisniewski

Pod postem wokalisty pojawił się także komentarz jego piątej żony, a zarazem matki chłopca, która zachwyca się jego dorastaniem. 

Jeszcze przed chwilą był taki malutki, a teraz już przedszkolak.

Michał Wiśniewski aktywnie uczestnicy w życiu dzieci

Publikacją zdjęcia z takiego wydarzenia jak pasowanie na przedszkolaka Michał Wiśniewski po raz kolejny udowadnia, że dzieci są dla niego niezwykle ważne. Jak widać stara się aktywnie w nim uczestniczyć i nie przegapiać chwil, które z pewnością są dla nich niezwykle ważne. Pod postem nie zabrakło także komentarzy fanów artysty, którzy życzą chłopcu powodzenia na nowym etapie życia, a także nie kryją zaskoczenia faktem, że tak szybko rośnie.

  • Ale kawaler. Kiedy on tak urósł?!
  • Super, powodzenia
  • Powodzenia przedszkolaczku.
  • Jak ten czas szybko leci.
  • Śliczne zdjęcie, jeszcze niedawno był malutki, a teraz już przedszkolak, gratulacje.
Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik